Themes - Twenty Twenty - en to lt translation catalogue (135 entries)

note: Description of the theme
en: Our default theme for 2020 is designed to take full advantage of the flexibility of the block editor. Organizations and businesses have the ability to create dynamic landing pages with endless layouts using the group and column blocks. The centered content column and fine-tuned typography also makes it perfect for traditional blogs. Complete editor styles give you a good idea of what your content will look like, even before you publish. You can give your site a personal touch by changing the background colors and the accent color in the Customizer. The colors of all elements on your site are automatically calculated based on the colors you pick, ensuring a high, accessible color contrast for your visitors.
lt: Standartinė 2020-ųjų tema sukurta taip, kad parodytų blokų redaktoriaus galimybes. Naudojantis blokais, jų stulpeliais ir grupėmis, galima lengvai kurti dinamiškus puslapius verslo ir organizacijų tinklalapiams. Centruotas turinio stulpelis ir moderni tipografija tiks ir tradiciniams tinklaraščiams. Blokų redaktoriuje iš karto matysite, kaip atrodys puslapis, dar prieš jį paskelbdami. Vaizdžiąjame režime galėsite keisti fono ir šalutines spalvas. Kitų elementų spalvos bus automatiškai parinktos pagal jas, kad tinklalapio spalvų kontrastas būtų pakankamas.

[ctx: color]
en: Custom
lt: Pasirinktinė

[ctx: color]
en: Default
lt: Numatytoji

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political, and philosophical issues are intrinsic to our program. As visitor, you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings, and other events with free admission.
lt: UMoMA muziejuje yra septyni aukštai, kuriuose demonstruojamos tarptautinės šiuolaikinio meno parodos bei meno istorijos retrospektyvos. Mūsų programa renkama atsižvelgiant į egzistencines, politines ir filosofines problemas. Savo lankytojus kviečiame į turus su gidais, menininkų pristatymus, paskaitas, filmų peržiūras ir kitokius renginius.

en: The Premier Destination for Modern Art in Sweden
lt: Populiariausias šiuolaikinio meno muziejus Švedijoje

en: Introduction
lt: Pristatymas

en: August 1 — December 1
lt: Rugpjūčio 1 — Gruodžio 1

en: Abstract Rectangles
lt: Abstraktūs stačiakampiai

en: Featured Content
lt: Rekomenduojama

en: <em>Price</em><br>Included
lt: <em>Kaina</em><br>Įtraukta

en: <em>Location</em><br>Exhibit Hall B
lt: <em>Vieta</em><br>Parodų salė B

en: <em>Dates</em><br>Aug 1 — Dec 1
lt: <em>Datos</em><br>Rugp 1 — Gruo1

en: Event Details
lt: Renginio informacija

en: Shop Now
lt: Pirkti dabar

en: An awe-inspiring collection of books, prints, and gifts from our exhibitions.
lt: Įkvepiančios knygų, spaudos ir dovanų kolekcijos pagal mūsų parodas.

en: The Store
lt: Parduotuvė

en: Award-winning exhibitions featuring internationally-renowned artists.
lt: Apdovanojimus laiminčios tarptautinių menininkų parodos.

en: The Museum
lt: Muziejus

en: Become a Member
lt: Tapti nariu

en: Support the Museum and Get Exclusive Offers
lt: Paremkite muziejų ir gaukite specialius pasiūlymus

[ctx: menu]
en: Mobile
lt: Mobilus

[ctx: menu]
en: Expanded
lt: Išskleista

[ctx: menu]
en: Horizontal
lt: Horizontalus

[ctx: toggle text]
en: Search
lt: Paieška

[ctx: color]
en: Secondary
lt: Antroji

[ctx: color]
en: Primary
lt: Pagrindinė

en: Nothing Found
lt: Nieko nerasta

en: Show author bio
lt: Rodyti autoriaus biografiją

en: View Archive <span aria-hidden="true">&rarr;</span>
lt: Peržiūrėti archyvą <span aria-hidden="true">&rarr;</span>

[ctx: Theme starter content]
en: The New UMoMA Opens its Doors
lt: Naujasis UMoMA muziejus atveria savo duris

[ctx: A string that is output before one or more categories]
en: In
lt: –

en: Join the Club
lt: Prisijunkite

en: Members get access to exclusive exhibits and sales. Our memberships cost $99.99 and are billed annually.
lt: Nariai gauna pakvietimus į uždaras parodas ir aukcionus. Narystės kaina 99,99 €, ji mokama kas metus.

en: Become a Member and Get Exclusive Offers!
lt: Tapkite nariu ir gaukite išskirtinius pasiūlymus!

en: The exhibitions are produced by UMoMA in collaboration with artists and museums around the world and they often attract international attention. UMoMA has received a Special Commendation from the European Museum of the Year, and was among the top candidates for the Swedish Museum of the Year Award as well as for the Council of Europe Museum Prize.
lt: UMoMA parodos ruošiamos kartu su menininkais ir muziejais iš viso pasaulio, todėl jie dažnai susilaukia tarptautinio dėmesio. UMoMA yra gavęs Specialaus paminėjimo apdovanojimą Europos metų muziejaus konkurse, taip pat buvo vienas iš finalinių kandidatų gauti Švedijos metų muziejaus apdovanojimą bei Europos muziejų prizą.

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political and philosophical issues are intrinsic to our programme. As visitor you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings and other events with free admission
lt: UMoMA muziejuje yra septyni aukštai, kuriuose demonstruojamos tarptautinės šiuolaikinio meno parodos bei meno istorijos retrospektyvos. Mūsų programa renkama atsižvelgiant į egzistencines, politines ir filosofines problemas. Savo lankytojus kviečiame į turus su gidais, menininkų pristatymus, paskaitas, filmų peržiūras ir kitokius renginius.

en: &#8220;Cyborgs, as the philosopher Donna Haraway established, are not reverent. They do not remember the cosmos.&#8221;
lt: &#8220;Kaip įrodė filosofė Donna Haraway, kiborgai nėra nuolankūs. Jie nesuvokia visatos.&#8221;

en: From Signac to Matisse
lt: Nuo Signac iki Matisse

en: The Life I Deserve
lt: Gyvenimas, kokio nusipelniau

en: October 1 -- December 1
lt: Spalio 1 -- Gruodžio 1

en: Theatre of Operations
lt: Renginių auditorija

en: Read More
lt: Daugiau

en: August 1 -- December 1
lt: Rugpjūčio 1 — Gruodžio 1

en: Works and Days
lt: Darbai ir dienos

en: The premier destination for modern art in Northern Sweden. Open from 10 AM to 6 PM every day during the summer months.
lt: Populiariausias šiuolaikinio meno muziejus Šiaurės Švedijoje. Vasaromis dirbame kasdien nuo 10 iki 18 valandos.

en: The New UMoMA Opens its Doors
lt: Naujasis UMoMA muziejus atveria savo duris

en: Overlay Opacity
lt: Perdangos permatomumo lygis

en: The color used for the text in the overlay.
lt: Perdangoje atvaizduojamo teksto spalva.

en: Overlay Text Color
lt: Perdangos teksto spalva

en: The color used for the overlay. Defaults to the accent color.
lt: Perdangos spalva. Numatytoji spalva - pabrėžiančioji.

en: Overlay Background Color
lt: Perdangos fono spalva

en: Settings for the "Cover Template" page template. Add a featured image to use as background.
lt: Šablono su viršeliu nustatymai. Nustatykite fono paveikslėlį.

en: Apply a custom color for links, buttons, featured images.
lt: Pasirinkite nuorodų, mygtukų ir specialiųjų paveikslėlių spalvą.

en: Primary Color
lt: Pagrindinė spalva

en: Search for:
lt: Ieškoti:

en: search again
lt: ieškoti iš naujo

note: translators: %s: Number of search results.
en: We found %s result for your search. | We found %s results for your search.
lt[0]: Rastas %s paieškos rezultatas.
lt[1]: Rasti %s paieškos rezultatai.
lt[2]: Rasta %s paieškos rezultatų.

note: translators: %s: HTML character for up arrow.
en: Up %s
lt: Į viršų %s

note: translators: %s: HTML character for up arrow.
en: To the top %s
lt: Į viršų %s

en: 404 not found
lt: Nerasta: Klaida 404

note: Template Name of the theme
en: Full Width Template
lt: Pilno pločio šablonas

note: Translators: This text contains HTML to allow the text to be shorter on small screens. The text inside the span with the class nav-short will be hidden on small screens.
en: Older <span class="nav-short">Posts</span>
lt: Senesni <span class="nav-short">įrašai</span>

note: Translators: This text contains HTML to allow the text to be shorter on small screens. The text inside the span with the class nav-short will be hidden on small screens.
en: Newer <span class="nav-short">Posts</span>
lt: Naujesni <span class="nav-short">įrašai</span>

en: Post
lt: Įrašas

en: Close search
lt: Uždaryti paiešką

en: Expanded Social links
lt: Išskleistos socialinės nuorodos

en: Close Menu
lt: Uždaryti meniu

en: Social links
lt: Socialinės nuorodos

en: Footer
lt: Poraštė

note: translators: %s: Author name.
en: By %s
lt: Autorius %s

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Page
lt: Puslapis

en: Scroll Down
lt: Slinkti žemyn

[ctx: submit button]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
lt: Ieškoti &hellip;

en: We could not find any results for your search. You can give it another try through the search form below.
lt: Pagal Jūsų paiešką nieko nerasta. Pabandykite ieškoti dar kartą, naudojant kitokią užklausą.

en: Search:
lt: Paieška:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
lt: Redaguoti <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Sticky post
lt: Iškeltas įrašas

en: Tags
lt: Žymos

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Post author
lt: Įrašo autorius

en: Social Links Menu
lt: Socialinių nuorodų meniu

en: Primary
lt: Pagrindinė

en: Menu
lt: Meniu

en: Search
lt: Paieška

en: Continue reading
lt: Skaityti toliau

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
lt: Didesnis

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
lt: Įprastas

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
lt: Mažas

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Subtle Background
lt: Subtili

en: Accent Color
lt: Pabrėžianti

en: Widgets in this area will be displayed in the second column in the footer.
lt: Šie valdikliai bus rodomi antrajame poraštės stulpelyje.

en: Footer #2
lt: Poraštė #2

en: Widgets in this area will be displayed in the first column in the footer.
lt: Šie valdikliai bus rodomi pirmajame poraštės stulpelyje.

en: Footer #1
lt: Poraštė #1

en: Skip to the content
lt: Eiti prie turinio

en: Social Menu
lt: Socialinių tinklų meniu

en: Footer Menu
lt: Poraštės meniu

en: Mobile Menu
lt: Mobilusis meniu

en: Desktop Expanded Menu
lt: Kompiuterio išskleidžiamasis meniu

en: Desktop Horizontal Menu
lt: Kompiuterio horizontalusis meniu

en: Powered by WordPress
lt: Sistema: WordPress

en: Comments are closed.
lt: Komentarai išjungti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Older Comments
lt: Senesni komentarai

en: Newer Comments
lt: Naujesni komentarai

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s komentaras – &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[1]: %1$s komentarai – &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[2]: %1$s komentarų – &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
lt: 1 komentaras – &ldquo;%s&rdquo;

en: Leave a comment
lt: Parašykite komentarą

en: Show sub menu
lt: Rodyti submeniu

note: translators: %d: ID of a post.
en: #%d (no title)
lt: #%d (be pavadinimo)

en: By Post Author
lt: Įrašo autorius

en: Your comment is awaiting moderation.
lt: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo.

en: Edit
lt: Redaguoti

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
lt: %1$s - %2$s

en: says:
lt: sako:

en: Make sure that the contrast is high enough so that the text is readable.
lt: Įsitikinkite, kad tekstui skaityti pakanka kontrasto.

en: Creates a parallax effect when the visitor scrolls.
lt: Slenkant puslapiu, sukuriamas paralakso efektas.

en: Fixed Background Image
lt: Fiksuotas fono paveikslėlis

note: Template Name of the theme
en: Cover Template
lt: Šablonas su viršeliu

en: Summary
lt: Įrašų santraukas

en: Full text
lt: Pilnus įrašus

en: On archive pages, posts show:
lt: Archyvų puslapiuose rodyti:

en: Show search in header
lt: Rodyti paieškos laukelį antraštėje

en: Theme Options
lt: Temos nustatymai

en: Header &amp; Footer Background Color
lt: Antraštės ir poraštės fono spalva

en: Scales the logo to half its uploaded size, making it sharp on high-res screens.
lt: Sumažina logotipą iki pusės jo originalaus dydžio. Aukštos rezoliucijos ekranuose jis išlieka ryškus.

en: Retina logo
lt: Logotipas retina ekranams

en: The page you were looking for could not be found. It might have been removed, renamed, or did not exist in the first place.
lt: Jūsų ieškomas puslapis nerastas. Jis galėjo būti pašalintas, pervadintas arba iš viso neegzistavo.

en: Page Not Found
lt: Puslapis nerastas

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lt: WordPress komanda
