Themes - Twenty Seventeen - en to lv translation catalogue (90 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
lv: Twenty Seventeen - 2017 atdzīvinās jūsu vietni ar galvenes video un iespaidīgiem izceltajiem attēliem. Tēma īpaši piemērota uzņēmējdarbības vietnēm, tās sākuma lapā ir vairākas sadaļas, kā arī logdaļas, navigācijas un sociālās izvēlnes, vietnes logo un vēl un vēl. Personalizējiet tās asimetrisko režģi ar pielāgotu krāsu paleti un parādiet multivides saturu, izmantojot ziņu formātus. Mūsu 2017. gada noklusējuma tēma lieliski darbosies daudzās valodās, visās jomās un jebkurās ierīcēs.

note: Theme Name of the theme
en: Twenty Seventeen
lv: Divdesmit septiņpadsmit

en: Contact us
lv: Sazinies ar mums

en: We are proud to serve outstanding clients.
lv: Mēs lepojamies, ka apkalpojam izcilus klientus.

en: Contact Us
lv: Sazinies ar mums

en: Video Production
lv: Video veidošana

en: Marketing &amp; SEO
lv: Mārketings un SEO

en: Content Strategy
lv: Satura stratēģija

en: Web Development
lv: Web izstrāde

en: Services
lv: Pakalpojumi

en: Strategy
lv: Stratēģija

en: Direct Light
lv: Tiešā gaisma

en: Design
lv: Dizains

en: Images with Link
lv: Attēli ar saiti

en: Need a website? We&#39;ve got you covered. Our design team will create a stunning design to transform your brand.
lv: Jums nepieciešama vietne? Mēs parūpēsimies par to. Mūsu dizaina komanda radīs satriecošu dizainu, lai pārveidotu jūsu zīmolu.

en: Web Design
lv: Tīmekļa noformējums

en: White border
lv: Balta apmale

en: See Case Study
lv: Skatīt gadījumu izpēti

en: Communicate your purpose and goals with a beautiful logo that encapsulates your business.
lv: Dariet zināmu savu mērķi un vīziju, izmantojot skaistu logotipu, kas izsaka jūsu nodarbošanos.

en: Branding
lv: Zīmolrade

en: Black Stripes
lv: Melnās svītras

en: Images with Text and Link
lv: Attēli ar tekstu un saiti

en: Our Services
lv: Mūsu pakalpojumi

en: Attract Leads with Marketing Campaigns that Work
lv: Piesaistiet potenciālos klientus ar veiksmīgām mārketinga kampaņām

en: Large Heading with Button
lv: Liels virsraksts ar pogu

en: Footer
lv: Kājene

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
lv: Šeit pievienojiet logrīkus, kas parādīsies jūsu emuāra ziņu un arhivēšanas lapu sānjoslā.

en: Blog Sidebar
lv: Emuāra sānjosla

en: Scroll down to content
lv: Ritiniet lejā uz saturu

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
lv: Kafija

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
lv: Sviestmaize

en: Pause background video
lv: Apturēt fona video

en: Play background video
lv: Atskaņot fona video

note: translators: %s: The section ID.
en: Front Page Section %s Placeholder
lv: Sākuma lapas sadaļas %s vietturis

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
lv: Kad piešķirts divu sleju izkārtojums, lapas virsraksts ir vienā slejā un saturs otrā.

en: Next Post
lv: Nākamā ziņa

en: Posts
lv: Ziņas

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

note: translators: %s: Post date.
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
lv: <span class="screen-reader-text">Publicēts</span> %s

note: translators: %s: Post author.
en: by %s
lv: autors %s

en: Please define an SVG icon filename.
lv: Lūdzu, norādiet SVG ikonas faila nosaukumu.

en: Please define default parameters in the form of an array.
lv: Lūdzu, norādiet noklusējuma parametrus masīva formā.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
lv: Izvēlieties lapas izmantošanai katrā apgabalā no nolaižamā saraksta. Pievienojiet attēlu sadaļai, izvēloties piedāvāto attēlu lapas redaktorā. Tukšās sadaļas netiks rādītas.

note: translators: %d: The front page section number.
en: Front Page Section %d Content
lv: Sākuma lapas sadaļas %d saturs

en: Two Column
lv: Divas slejas

en: One Column
lv: Viena sleja

en: Page Layout
lv: Lapas izkārtojums

en: Theme Options
lv: Tēmas opcijas

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Light
lv: Gaiša

en: Color Scheme
lv: Krāsu palete

en: Default Header Image
lv: Noklusējuma galvenes attēls

en: Footer 2
lv: Kājene 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
lv: Šeit pievienot logrīkus, kuri būs redzami kājenē.

en: Footer 1
lv: Kājene 1

en: Top Menu
lv: Izvēlne augšā

en: Reply
lv: Atbildēt

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lv: Izskatās, ka neizdodas atrast to, ko meklējat. Iespējams varētu palīdzēt meklēšana.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lv: Atvainojiet, bet nekas netika atrasts. Mēģiniet vēlreiz izmantojot citus atslēgvārdus.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
lv: Esat gatavs publicēt savu pirmo ziņu? <a href="%s">Sāciet šeit</a>.

en: Nothing Found
lv: Nekas nav atrasts

en: Previous Post
lv: Iepriekšējā ziņa:

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

[ctx: submit button]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
lv: Meklēt &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
lv: Meklēt:

note: translators: Search query.
en: Search Results for: %s
lv: Meklēšanas rezultāti: %s

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lv: Turpināt lasīt<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
lv: Tumša

note: translators: %s: The current WordPress version.
en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
lv: 2017. gada tēmai nepieciešama vismaz WordPress 4.7 versija. Jūs izmantojat %s versiju. Lūdzu, jauniniet to un tad mēģiniet vēlreiz.

note: translators: %s: Post title.
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lv: Labot<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
lv: Lapas:

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Skip to content
lv: Doties uz saturu

en: Collapse child menu
lv: Sakļaut apakšizvēlni

en: Expand child menu
lv: Izvērst apakšizvēlni

en: Social Links Menu
lv: Sociālo saišu izvēlne

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
lv: Ar lepnumu izmanto %s

en: Footer Social Links Menu
lv: Kājenes sociālo saišu izvēlne

en: Comments are closed.
lv: Komentāri ir slēgti.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[0]: %1$s atbildes &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[1]: %1$s atbilde &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[2]: %1$s atbildes &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
lv: Viena atbilde &ldquo;%s&rdquo;

en: Page
lv: Lapa

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Previous page
lv: Iepriekšējā lapa

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lv: Izskatās, ka nekas netika atrasts. Varbūt izmēģiniet meklēšanu?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lv: Hmm... Tāda lapa nav atrodama.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lv: WordPress komanda
