Themes - Twenty Seventeen - en to lt translation catalogue (89 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
lt: Twenty Seventeen padeda sukurti dinamišką tinklalapį - su video antraštėje ir įtraukiančiais specialiaisiais paveikslėliais. Kadangi tema kurta galvojant apie verslo tinklalapius, ji turi kelias skiltis pradiniame puslapyje, taip pat valdiklius, tinklalapio ir socialinius meniu, logotipą ir dar daugiau. Asimetrišką išdėstymo tinklelį galite pritaikyti pagal savo poreikius pakeisdami spalvas, bei akcentuodami savo multimedia turinį skirtingais įrašų tipais. Oficiali WordPress 2017-ųjų tema tinka bet kokiai kalbai, bet kokiems sugebėjimams ir bet kokiam įrenginiui.

en: Contact us
lt: Susisiekite

en: We are proud to serve outstanding clients.
lt: Didžiuojamės savo klientais.

en: Contact Us
lt: Susisiekite

en: Video Production
lt: Video gamyba

en: Marketing &amp; SEO
lt: Marketingas ir SEO

en: Content Strategy
lt: Turinio strategija

en: Web Development
lt: Programavimas

en: Services
lt: Paslaugos

en: Strategy
lt: Strategija

en: Direct Light
lt: Tiesioginė šviesa

en: Design
lt: Dizainas

en: Images with Link
lt: Paveikslėliai su nuorodomis

en: Need a website? We&#39;ve got you covered. Our design team will create a stunning design to transform your brand.
lt: Reikia tinklalapio? Galime padėti. Mūsų dizaino komanda sukurs Jūsų verslui nepakartojamą identitetą.

en: Web Design
lt: Tinklalapių dizainas

en: White border
lt: Baltas rėmelis

en: See Case Study
lt: Peržiūrėti pavyzdžius

en: Communicate your purpose and goals with a beautiful logo that encapsulates your business.
lt: Parodykite savo verslo tikslus naudodami nuostabų logotipą.

en: Branding
lt: Prekės ženklo kūrimas

en: Black Stripes
lt: Juodos juostelės

en: Images with Text and Link
lt: Paveikslėliai su tekstu ir nuoroda

en: Our Services
lt: Mūsų paslaugos

en: Attract Leads with Marketing Campaigns that Work
lt: Didinkite pardavimus naudodami efektyvias marketingo kampanijas

en: Large Heading with Button
lt: Didelė antraštės skiltis su mygtuku

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
lt: Pridėkite valdiklius čia, ir jie bus rodomi šoninėje juostoje įrašuose ir įrašų archyvuose.

en: Blog Sidebar
lt: Įrašų šoninė juosta

en: Scroll down to content
lt: Paeikite žemyn prie turinio

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
lt: Kava

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
lt: Sumuštiniai

en: Pause background video
lt: Sustabdyti fono video

en: Play background video
lt: Paleisti fono video

note: translators: %s: The section ID.
en: Front Page Section %s Placeholder
lt: Pradinio puslapio skilties %s tekstas

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
lt: Kai nustatytas dviejų stulpelių išdėstymas, puslapio pavadinimas yra viename stulpelyje, o turinys - kitame.

en: Next Post
lt: Kitas įrašas

en: Posts
lt: Įrašai

en: Tags
lt: Žymos

en: Categories
lt: Kategorijos

note: translators: %s: Post date.
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
lt: <span class="screen-reader-text">Paskelbta</span> %s

note: translators: %s: Post author.
en: by %s
lt: %s

en: Please define an SVG icon filename.
lt: Nurodykite SVG piktogramos failą.

en: Please define default parameters in the form of an array.
lt: Nurodykite standartinius parametrus masyvo formatu.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
lt: Pasirinkite puslapius kurie bus rodomi kiekvienoje zonoje naudodami išsiskleidžiančius meniu. Pridėkite sekcijai paveikslėlį nustatydami spec. paveikslėlį atitinkamam puslapiui. Tuščios sekcijos nebus rodomos.

note: translators: %d: The front page section number.
en: Front Page Section %d Content
lt: Pradinio puslapio sekcijos %d turinys

en: Two Column
lt: Du stulpeliai

en: One Column
lt: Vienas stulpelis

en: Page Layout
lt: Puslapio išdėstymas

en: Theme Options
lt: Temos nustatymai

en: Custom
lt: Nustatyta

en: Light
lt: Šviesi

en: Color Scheme
lt: Spalvų schema

en: Default Header Image
lt: Numatytas antraštės paveikslėlis

en: Footer 2
lt: Poraštė 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
lt: Pridėkite skydelius kurie matysis tinklalapio poraštėje.

en: Footer 1
lt: Poraštė 2

en: Top Menu
lt: Viršutinis meniu

en: Reply
lt: Atsakyti

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Deja, neradome to, ko Jūs ieškote. Galbūt pasisektų, jei pasinaudotumėte paieška.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, pagal Jūsų užklausą nieko nerasta. Pabandykite dar kartą, naudodami kitokius raktažodžius.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti savo pirmąjį įrašą? <a href="%s">Pradėkite čia</a>.

en: Nothing Found
lt: Nepavyko rasti

en: Previous Post
lt: Ankstesnis įrašas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

[ctx: submit button]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
lt: Paieška &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
lt: Ieškoti:

note: translators: Search query.
en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai pagal: %s

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lt: Toliau skaityti<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
lt: Tamsi

note: translators: %s: The current WordPress version.
en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
lt: Twenty Seventeen reikalinga bent jau 4.7 WordPress versija. Jūsų naudojama versija yra %s. Atnaujinkite WordPress ir pabandykite vėl.

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lt: Redaguoti<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Menu
lt: Meniu

en: Skip to content
lt: Eiti prie turinio

en: Collapse child menu
lt: Suskleisti sub-meniu

en: Expand child menu
lt: išskleisti sub-meniu

en: Social Links Menu
lt: Socialinių nuorodų meniu

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
lt: Sistema: %s

en: Footer Social Links Menu
lt: Poraštės meniu socialinėms nuorodoms

en: Comments are closed.
lt: Komentarai uždrausti.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s atsakymas į &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[1]: %1$s atsakymai į &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[2]: %1$s atsakymų į &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
lt: Vienas atsakymas į &ldquo;%s&rdquo;

en: Page
lt: Puslapis

en: Next page
lt: Tolesnis puslapis

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lt: Panašu, kad čia nieko nerasta. Pasinaudokite paieška.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Deja, toks puslapis nerastas.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lt: WordPress komanda
