Themes - Twenty Nineteen - en to lv translation catalogue (107 entries)

note: Description of the theme
en: Our 2019 default theme is designed to show off the power of the block editor. It features custom styles for all the default blocks, and is built so that what you see in the editor looks like what you'll see on your website. Twenty Nineteen is designed to be adaptable to a wide range of websites, whether you’re running a photo blog, launching a new business, or supporting a non-profit. Featuring ample whitespace and modern sans-serif headlines paired with classic serif body text, it's built to be beautiful on all screen sizes.
lv: Mūsu noklusējuma tēma 2019 ir paredzēta, lai parādītu bloku redaktora spēku. Tajā ir pielāgoti stili visiem noklusējuma blokiem, un tas ir veidots tā, lai redaktorā redzamais izskatītos tā, kā tas būs redzams vietnē. Divdesmit deviņpadsmit ir veidots, lai to varētu pielāgot visdažādākajām vietnēm neatkarīgi no tā, vai jums ir foto emuārs, vai dibināt jaunu uzņēmumu vai atbalstāt bezpeļņas organizāciju. Ar plašu atstarpi un moderniem sans-serif virsrakstiem, kas apvienoti ar klasisko serif pamattekstu, tas ir veidots tā, lai būtu skaists visos ekrāna izmēros.

note: Theme Name of the theme
en: Twenty Nineteen
lv: Divdesmit deviņpadsmit

en: We help companies communicate with their customers.
lv: Mēs palīdzam uzņēmumiem sazināties ar saviem klientiem.

en: Spark interest on social media
lv: Dzirkstoša interese sociālajos medijos

en: We help businesses grow.
lv: Mēs palīdzam uzņēmumiem augt.

en: Activate new customers
lv: Aktivizējiet jaunus klientus

en: We help startups define (or refine) a clear brand identity.
lv: Mēs palīdzam jaunajiem uzņēmumiem definēt (vai uzlabot) skaidru zīmola identitāti.

en: Redefine brands
lv: Pārdefinējiet zīmolus

en: What We Do
lv: Ko mēs darām

en: Oddly enough, Doug Watson also grew up working alongside his parents at a family-owned restaurant in Queens, NY. He &nbsp;worked on digital campaigns for Fortune 500 Companies before joining Eva Green Consulting.
lv: Dīvainā kārtā Dags Vatsons arī uzauga, strādājot kopā ar vecākiem ģimenes īpašumā esošā restorānā Kvīnsā, Nujorkā. Pirms pievienošanās Eva Green Consulting viņš strādāja pie Fortune 500 uzņēmumu digitālajām kampaņām.

en: Doug Watson
lv: Dags Vatsons

en: Eva Young grew up working alongside her parents at their restaurant in Queens, NY. She opened Eva Young Consulting in 2014 to help small businesses like her parents’ restaurant adapt to the digital age.
lv: Eva Young uzauga strādājot kopā ar vecākiem viņu restorānā Kvīnsā, Nujorkā. Viņa 2014. gadā atvēra Eva Young Consulting, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem, piemēram, viņas vecāku restorānam, pielāgoties digitālajam laikmetam.

en: Eva Young
lv: Eva Janga

en: Team
lv: Komanda

en: Content Strategy
lv: Satura stratēģija

en: Copywriting
lv: Reklāmas materiāla tekstu rakstīšana

en: Marketing
lv: Mārketings

en: Social Media
lv: Sociālie mēdiji

en: Mobile
lv: Mobilais

en: Website Design
lv: Tīmekļa vietnes dizains

en: Gradient
lv: Krāsu pāreja

en: Services
lv: Pakalpojumi

en: Contact Us
lv: Sazinies ar mums

en: (555) 555-5555
lv: (555) 555 5555

en: New York, New York 10023
lv: Ņujorka, Ņujorka 10023

en: Get In Touch
lv: Sazināties

en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

en: Eva Young Consulting was founded in 2014 to meet the needs of small businesses in the San Francisco Bay Area. We help startups define a clear brand identity and digital strategy that will carry them through their financing rounds and scale as their business grows. Discover how we can boost your brand with a unique and powerful digital marketing strategy.
lv: Eva Young Consulting dibināta 2014. gadā, lai apmierinātu Sanfrancisko līča apgabala mazo uzņēmumu vajadzības. Mēs palīdzam iesācējiem definēt skaidru zīmola identitāti un digitālo stratēģiju, kas palīdzēs viņiem izmantot savas finansēšanas kārtas un mērogu, viņu uzņēmējdarbībai augot. Uzziniet, kā mēs varam uzlabot jūsu zīmolu, izmantojot unikālu un jaudīgu digitālā mārketinga stratēģiju.

en: Advocating for Businesses and Entrepreneurs since 2014
lv: Atbalsts uzņēmumiem un uzņēmējiem kopš 2014. gada

en: About
lv: Par

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
lv: Jūsu komentārs gaida pārskatīšanu. Šis ir priekšskatījums; jūsu komentārs būs redzams pēc tā apstiprināšanas.

en: Dark Blue
lv: Tumši zils

en: Blue
lv: Zils

note: translators: %s: Parent post link.
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
lv: <span class="meta-nav">Publicēts</span><span class="post-title">%s</span>

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><br><span class="post-title">%title</span>
lv: <span class="meta-nav">Publicēts</span><br><span class="post-title">%title</span>

[ctx: post]
en: Featured
lv: Izcelts

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Nineteen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
lv: Twenty Nineteen dizaina tēmai nepieciešama vismaz WordPress versija 4.7. Jums šobrīd ir versija %s. Lūdzu, atjauno un mēģini vēlreiz.

en: Back
lv: Atpakaļ

en: More
lv: Vairāk

en: Apply a filter to featured images using the primary color
lv: Izmantot galvenās krāsas filtru izceltajiem attēliem

en: Apply a custom color for buttons, links, featured images, etc.
lv: Izmantot pielāgotu krāsu pogām, saitēm, izceltajiem attēliem, u.c.

[ctx: primary color]
en: Custom
lv: Pielāgota

[ctx: primary color]
en: Default
lv: Noklusētā

en: White
lv: Balts

en: Light Gray
lv: Gaiši pelēks

en: Dark Gray
lv: Tumši pelēks

en: Huge
lv: Milzīgs

en: Large
lv: Liels

en: Normal
lv: Vidējs

en: Small
lv: Mazs

en: Footer Menu
lv: Kājenes izvēlne

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
lv: Pilnā izmērā

en: Page
lv: Lapa

en: Add widgets here to appear in your footer.
lv: Pievieno logdaļas šeit, lai tās attēlotu kājenē.

en: Footer
lv: Kājene

en: Primary Color
lv: Galvenā krāsa

en: No comments
lv: Nav komentāru

note: translators: %d: Number of comments.
en: %d Comment | %d Comments
lv[0]: %d komentārs
lv[1]: %d komentāri
lv[2]: Nav komentāru

en: View more posts
lv: Skatīt vairāk ierakstu

note: translators: %s: Post author.
en: Published by %s
lv: Publicēja %s

en: Top Menu
lv: Augšējā izvēlne

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers. translators: %s: Post title.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lv: Turpināt lasīt<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
lv: Lapas:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lv: Meklēto neizdevās atrast. Iespējams varētu palīdzēt meklēšana.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lv: Atvainojiet, nekas netika atrasts. Mēģiniet vēlreiz, izmantojot citus atslēgvārdus.

en: Nothing Found
lv: Nekas netika atrasts

en: Previous post:
lv: Iepriekšējais ieraksts:

en: Previous Post
lv: Iepriekšējais ieraksts

en: Next post:
lv: Nākamais ieraksts:

en: Next Post
lv: Nākamais ieraksts

en: Search results for:
lv: Meklēšanas rezultāti:

en: Older posts
lv: Vecāki ieraksti

en: Newer posts
lv: Jaunāki ieraksti

en: Tags:
lv: Tēmturi:

en: Posted in
lv: Publicēts

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lv: Komentēt<span class="screen-reader-text"> %s</span>

en: Posted by
lv: Publicēja

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
lv: Y. \g\a\d\a F

en: Archives:
lv: Arhīvs:

note: translators: %s: Taxonomy singular name.
en: %s Archives:
lv: %s arhīvs:

en: Post Type Archives:
lv: Ieraksta tipa arhīvs:

en: Daily Archives:
lv: Dienas arhīvs:

en: Monthly Archives:
lv: Mēneša arhīvs:

en: Yearly Archives:
lv: Gada arhīvs:

en: Author Archives:
lv: Autora arhīvs:

en: Tag Archives:
lv: Tēmtura arhīvs:

en: Category Archives:
lv: Kategorijas arhīvs:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
lv: Rediģēt <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Skip to content
lv: Doties uz saturu

en: Social Links Menu
lv: Sociālo tīklu saišu izvēlne

en: Primary
lv: Galvenā

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
lv: Ar lepnumu izmanto %s.

en: Comments are closed.
lv: Komentāri ir slēgti.

en: Next
lv: Nākamais

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Comments
lv: Komentāri

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[0]: %1$s komentārs par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[1]: %1$s komentāri par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[2]: Nav komentāru par &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
lv: Viens komentārs par &ldquo;%s&rdquo;

en: Leave a comment
lv: Komentēt

en: Join the Conversation
lv: Pievienojies sarunai

en: Your comment is awaiting moderation.
lv: Jūsu komentārs gaida apstiprinājumu.

en: Edit
lv: Rediģēt

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
lv: %1$s plkst. %2$s

note: translators: %s: Comment author link.
en: %s <span class="screen-reader-text says">says:</span>
lv: %s <span class="screen-reader-text says">saka:</span>

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lv: Izskatās, ka nekas netika atrasts. Varbūt izmēģiniet meklēšanu?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lv: Hmm... Tāda lapa nav atrodama.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lv: WordPress komanda
