Themes - Twenty Nineteen - en to lt translation catalogue (78 entries)

note: Description of the theme
en: Our 2019 default theme is designed to show off the power of the block editor. It features custom styles for all the default blocks, and is built so that what you see in the editor looks like what you'll see on your website. Twenty Nineteen is designed to be adaptable to a wide range of websites, whether you’re running a photo blog, launching a new business, or supporting a non-profit. Featuring ample whitespace and modern sans-serif headlines paired with classic serif body text, it's built to be beautiful on all screen sizes.
lt: 2019-ųjų numatytoji tema sukurta pademonstruoti naujojo blokų redaktoriaus galią. Tema turi specialius stilius visiems numatytiesiems blokams, todėl kurdami įrašą redaktoriuje iš karto matysite kaip jis atrodys tinklalapyje. Twenty Nineteen itin universali ir gali būti naudojama įvairiems tinklalapiams - nuo foto tinklaraščio iki smulkaus verslo ar ne pelno organizacijos tinklalapio. Temos dizainas pasižymi erdviu išdėstymu, modernių sans-serif šriftų antraštėse ir klasikinių serif tekstuose derinimu bei atrodo puikiai visų dydžių ekranuose.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
lt: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo. Tai yra komentaro peržiūra Jums, o kitiems jis bus matomas po patvirtinimo.

en: Dark Blue
lt: Tamsiai mėlyna

en: Blue
lt: Mėlyna

note: translators: %s: Parent post link.
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
lt: <span class="meta-nav">Paskelbta įraše</span><span class="post-title">%s</span>

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><br><span class="post-title">%title</span>
lt: <span class="meta-nav">Paskelbta įraše</span><br><span class="post-title">%title</span>

[ctx: post]
en: Featured
lt: Rekomenduojamas

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Nineteen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
lt: Temai Twenty Nineteen reikia bent 4.7 WordPress versijos. Jūs naudojate versiją %s. Prašome atsinaujinti ir pamėginti dar kartą.

en: Back
lt: Atgal

en: More
lt: Daugiau

en: Apply a filter to featured images using the primary color
lt: Uždėkite spalvotą filtrą ant specialiųjų paveikslėlių, naudojant pagrindinę tinklalapio spalvą

en: Apply a custom color for buttons, links, featured images, etc.
lt: Naudokite pasirinktą spalvą mygtukams, nuorodoms, specialiesiems paveikslėliams ir pan.

[ctx: primary color]
en: Custom
lt: Pasirinktinė

[ctx: primary color]
en: Default
lt: Numatytoji

en: White
lt: Balta

en: Light Gray
lt: Šviesiai pilka

en: Dark Gray
lt: Tamsiai pilka

en: Large
lt: Didelis

en: Huge
lt: Labai didelis

en: Normal
lt: Normalus

en: Small
lt: Mažas

en: Footer Menu
lt: Poraštės meniu

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
lt: Pilnas dydis

en: Page
lt: Puslapis

en: Add widgets here to appear in your footer.
lt: Čia įkelti valdikliai bus rodomi poraštėje.

en: Footer
lt: Poraštė

en: Primary Color
lt: Pagrindinė spalva

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, pagal Jūsų užklausą nieko nerasta. Pabandykite dar kartą, naudodami kitokius raktažodžius.

note: translators: %s: Link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti pirmąjį įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite čia</a>.

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Skip to content
lt: Eiti prie turinio

en: Social Links Menu
lt: Socialinių nuorodų meniu

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Deja, toks puslapis nerastas.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Deja, neradome to, ko Jūs ieškote. Galbūt pasisektų, jei pasinaudotumėte paieška.

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lt: Toliau skaityti<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Previous Post
lt: Ankstesnis įrašas

en: Next Post
lt: Kitas įrašas

en: Top Menu
lt: Viršutinis meniu

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
lt: Sistema: %s

en: No comments
lt: Komentarų nėra

note: translators: %d: Number of comments.
en: %d Comment | %d Comments
lt[0]: Komentarų: %d
lt[1]: Komentarų: %d
lt[2]: Komentarų: %d

en: View more posts
lt: Rodyti daugiau įrašų

note: translators: %s: Post author.
en: Published by %s
lt: Paskelbė %s

en: Nothing Found
lt: Nieko nerasta

en: Previous post:
lt: Ankstesnis įrašas:

en: Next post:
lt: Kitas įrašas:

en: Older posts
lt: Senesni įrašai

en: Newer posts
lt: Naujesni įrašai

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Posted in
lt: Paskelbta

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lt: Įrašykite komentarą<span class="screen-reader-text"> apie %s</span>

en: Posted by
lt: Paskelbė

en: Archives:
lt: Archyvas:

note: translators: %s: Taxonomy singular name.
en: %s Archives:
lt: Archyvas pagal %s:

en: Post Type Archives:
lt: Įrašo tipo archyvas:

en: Daily Archives:
lt: Dienos archyvas:

en: Monthly Archives:
lt: Mėnesio archyvas:

en: Yearly Archives:
lt: Metų archyvas:

en: Author Archives:
lt: Autoriaus archyvas:

en: Tag Archives:
lt: Žymos archyvas:

en: Category Archives:
lt: Kategorijos archyvas:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
lt: Redaguoti <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Primary
lt: Pagrindinis meniu

en: Comments are closed.
lt: Komentarai išjungti.

en: Comments
lt: Komentarai

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s atsakymas apie &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[1]: %1$s atsakymai apie &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[2]: %1$s atsakymų apie &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
lt: Vienas atsakymas apie &ldquo;%s&rdquo;

en: Leave a comment
lt: Įrašykite komentarą

en: Join the Conversation
lt: Prisijunkite prie diskusijos

en: Your comment is awaiting moderation.
lt: Jūsų komentaras bus rodomas po administratoriaus peržiūros.

en: Edit
lt: Redaguoti

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
lt: %1$s - %2$s

note: translators: %s: Comment author link.
en: %s <span class="screen-reader-text says">says:</span>
lt: %s <span class="screen-reader-text says">parašė:</span>

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lt: Nieko nerasta. Pabandykite pasinaudokite paieška.

en: Search results for:
lt: Paieškos rezultatai pagal:

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lt: WordPress komanda
