Plugins - WP Fastest Cache - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Once Every 15 Days
lt: Kartą per 15 dienų

en: Once Every 7 Days
lt: Kartą per 7 dienas

en: Once Every 3 Days
lt: Kartą per 3 dienas

en: Once a Year
lt: Kartą per metus

en: Once a Month
lt: Kartą per mėnesį

en: Once Every 10 Days
lt: Kartą per 10 dienų

en: Once a Day
lt: Kartą per dieną

en: Once Every 10 Hours
lt: Kartą per 10 valandų

en: Once Every 9 Hours
lt: Kartą per 9 valandas

en: Once Every 8 Hours
lt: Kartą per 8 valandas

en: Once Every 7 Hours
lt: Kartą per 7 valandas

en: Once Every 6 Hours
lt: Kartą per 6 valandas

en: Once Every 5 Hours
lt: Kartą per 5 valandas

en: Once Every 4 Hours
lt: Kartą per 4 valandas

en: Once Every 3 Hours
lt: Kartą per 3 valandas

en: Once Every 2 Hours
lt: Kartą per 2 valandas

en: Once an Hour
lt: Kartą per valandą

en: Twice an Hour
lt: Du kartus per valandą

en: Once Every 15 Minutes
lt: Kartą per 15 minučių

en: Once Every 5 Minutes
lt: Kartą per 5 minutes

en: Once Every 1 Minute
lt: Kartą per 1 minutę
