Plugins - WP Fastest Cache - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (144 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Cancel
hu: Mégse

en: Toolbar Settings
hu: Eszköztár beállításai

en: Clear Cache of All Sites
hu: Az összes webhely gyorsítótárának törlése

en: <a href="%s">Settings</a>
hu: <a href="%s">Beállítások</a>

en: Clear Cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: Eliminate render-blocking JavaScript resources
hu: A megjelenítést blokkoló JavaScript-erőforrások kiküszöbölése

en: Database Cleanup
hu: Adatbázis-tisztítás

en: CDN Settings
hu: CDN-beállítások

en: Exclude JS
hu: JS kizárása

en: Exclude CSS
hu: CSS kizárása

en: Exclude Cookies
hu: Sütik kizárása

en: Exclude User-Agents
hu: Felhasználói ügynökök kizárása

en: Exclude Pages
hu: Oldalak kizárása

en: Download
hu: Letöltés

en: Update
hu: Frissítés

en: Please don't delete the free version. Premium version works with the free version.
hu: Kérjük, ne törölje az ingyenes verziót. A prémium verzió az ingyenes verzióval együtt működik.

en: Get It Now!
hu: Szerezze meg most!

en: You can download and update the premium when you want if you paid.
hu: Ha fizetett, bármikor letöltheti és frissítheti a prémium változatot.

en: Download & Update
hu: Letöltés & frissítés

en: Buy
hu: Vásárlás

en: Purchased
hu: Megvásárolva

en: The download button will be available after paid. You can buy the premium version now.
hu: A letöltés gomb fizetés után lesz elérhető. Most megvásárolhatja a prémium verziót.

en: Just
hu: Éppen

en: You need to pay before downloading the premium version.
hu: A prémium verzió letöltése előtt fizetnie kell.

en: Checkout
hu: Megrendelés

en: New Features
hu: Új funkciók

en: In the premium version there are some new features which speed up the sites more.
hu: A prémium változatban funkciói még jobban felgyorsítják az oldalakat.

en: Discover Features
hu: Funkciók megismerése

en: Optimize Image Tool
hu: Képoptimalizáló eszközt

en: Add New Rule
hu: Új szabály hozzáadása

en: Timeout Rules
hu: Időtúllépés szabályai

en: All cache files will be removed as well
hu: Az összes gyorsítótárfájl is eltávolításra kerül

en: If you modify any css file, you have to delete minified css files
hu: Ha egy CSS fájlt módosít, törölnie kell a zsugorított CSS fájlokat

en: Target folder
hu: Célmappa

en: You can delete all cache files
hu: Törölheti az összes gyorsítótárfájlt

en: Cache Statistics
hu: Gyorsítótár-statisztika

en: Only available in Premium version
hu: Csak Premium verzióban érhető el

en: Load images and iframes when they enter the browsers viewport
hu: Képek és iframe-ek betöltése, amikor belépnek a böngésző nézetablakába

en: Load Google Fonts asynchronously
hu: Google betűtípusok aszinkron betöltése

en: Google Fonts
hu: Google betűtípusok

en: Render Blocking Js
hu: Megjelenítést blokkolós JavaScript

en: You can remove the emoji inline css and wp-emoji-release.min.js
hu: Eltávolíthatja az emoji inline CSS-t és a wp-emoji-release.min.js fájlt

en: Disable Emojis
hu: Emojik letiltása

en: Reduce page load times for repeat visitors
hu: Az oldal betöltési idejének csökkentése az ismételt látogatóknak

en: Browser Caching
hu: Böngésző-gyorsítótárazás

en: Reduce the size of files sent from your server
hu: Csökkentse a szerverről küldött fájlok méretét

en: Combine Js Plus
hu: Js kombinálása +

en: Reduce HTTP requests through combined js files
hu: HTTP kérések csökkentése kombinált JavaScript fájlokkal

en: Combine Js
hu: Js kombinálása

en: You can decrease the size of js files
hu: Csökkentheti a JavaScript fájlok méretét

en: Minify Js
hu: Js zsugorítása

en: Reduce HTTP requests through combined css files
hu: HTTP kérések csökkentése kombinált CSS fájlokkal

en: Combine Css
hu: CSS kombinálása

en: More powerful minify css
hu: Erőteljesebb CSS-zsugorítás

en: Minify Css Plus
hu: CSS-zsugorítás +

en: You can decrease the size of css files
hu: Csökkentheti a CSS-fájlok méretét

en: Minify Css
hu: CSS-zsugorítás

en: More powerful minify html
hu: Erőteljesebb HTML-zsugorítás

en: Minify HTML Plus
hu: HTML-zsugorítás +

en: You can decrease the size of page
hu: Csökkentheti az oldalak méretét

en: Minify HTML
hu: HTML-zsugorítás

en: Clear cache files when a post or page is updated
hu: Gyorsítótárfájlok törlése egy bejegyzés vagy oldal frissítésekor

en: Clear cache files when a post or page is published
hu: Gyorsítótárfájlok törlése egy bejegyzés vagy oldal közzétételekor

en: Create cache for mobile theme
hu: Gyorsítótár készítése mobil témához

en: Mobile Theme
hu: Mobil téma

en: Don't show the cached version for desktop to mobile devices
hu: Ne mutassa meg a gyorsítótárazott asztali verziót mobil eszközöknek

en: Mobile
hu: Mobil

en: Don't show the cached version for logged-in users
hu: Ne mutassa a gyorsítótárazott verziót a bejelentkezett felhasználóknak

en: Logged-in Users
hu: Bejelentkezett felhasználók

en: Create the cache of all the site automatically
hu: A teljes webhely gyorsítótárának automatikus létrehozása

en: Reduce the number of SQL queries
hu: SQL-lekérdezések számának csökkentése

en: Widget Cache
hu: Widget gyorsítótár

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Cache System
hu: Gyorsítótárazó-rendszer

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Image Optimization
hu: Képoptimalizálás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Options have been saved
hu: Beállítások elmenve

en: Delete Cache and Minified CSS/JS
hu: Gyorsítótár törlése és zsugorított CSS/JS

en: Delete Cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: Restart After Completed
hu: Újraindítás a befejezés után

en: pages per minute
hu: oldal / perc

en: Custom Taxonomies
hu: Egyéni taxonómiák

en: Custom Post Types
hu: Egyéni bejegyzéstípusok

en: Homepage
hu: Kezdőoldal

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Success
hu: Siker

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Enable Gzip
hu: Gzip engedélyezése

en: Server Time
hu: Kiszolgáló ideje

en: delete the files
hu: fájlok törlése

en: Choose One
hu: Válasszon egyet

en: Then
hu: Majd

en: All
hu: Összes

en: Cache Timeout Wizard
hu: Gyorsítótár időtúllépési varázslója

en: has Woocommerce Items in Cart
hu: Woocommerce tételei vannak a kosárban

en: has Google Analytics Parameters
hu: Google Analytics paraméterei vannak

en: Is Equal To
hu: Egyenlő ezzel

en: Contains
hu: Tartalmazza ezt

en: Starts With
hu: Ezzel kezdődik

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Archives
hu: Archívum

en: Pages
hu: Oldalak

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Tags
hu: Címkék

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Home Page
hu: Kezdőlap

en: If REQUEST_URI
hu: Ha REQUEST_URI

en: Exclude Page Wizard
hu: Az Oldal varázsló kizárása

en: Clear Cache of Post / Page
hu: Bejegyzés / oldal gyorsítótárának törlése

en: What do you want to happen after update a post or a page?
hu: Mi történjék egy bejegyzés vagy oldal frissítése után?

en: Update Post
hu: Bejegyzés frissítése

en: Clear Cache of Pagination
hu: Az oldalszámozás gyorsítótárának törlése

en: Clear Cache of Post Tags
hu: A bejegyzéscímkék gyorsítótárának törlése

en: Clear Cache of Post Categories
hu: A bejegyzéskategóriák gyorsítótárának törlése

en: Clear Cache of Homepage
hu: A honlap gyorsítótárának törlése

en: Clear All Cache
hu: A teljes gyorsítótár törlése

en: What do you want to happen after publishing the new post?
hu: Mi történjék az új bejegyzés közzététele után?

en: New Post
hu: Új bejegyzés

en: Please Update
hu: Kérjük, frissítsen

en: Lazy Load Settings
hu: Lazy Load (lusta betöltés) beállítások

en: Once Every 15 Days
hu: 15 naponta

en: Once Every 7 Days
hu: 7 naponta

en: Once Every 3 Days
hu: 3 naponta

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
hu: A legegyszerűbb és leggyorsabb WordPress Cache gyorsítótárazó rendszer

en: Once a Year
hu: Évente

en: Once a Month
hu: Havonta

en: Once Every 10 Days
hu: 10 naponta

en: Once a Day
hu: Naponta

en: Once Every 10 Hours
hu: 10 óránként

en: Once Every 9 Hours
hu: 9 óránként

en: Once Every 8 Hours
hu: 8 óránként

en: Once Every 7 Hours
hu: 7 óránként

en: Once Every 6 Hours
hu: 6 óránként

en: Once Every 5 Hours
hu: 5 óránként

en: Once Every 4 Hours
hu: 4 óránként

en: Once Every 3 Hours
hu: 3 óránként

en: Once Every 2 Hours
hu: 2 óránknét

en: Once an Hour
hu: Óránként

en: Twice an Hour
hu: Óránként kétszer

en: Once Every 15 Minutes
hu: 15 percenként

en: Once Every 5 Minutes
hu: 5 percenként

en: Once Every 1 Minute
hu: Percenként
