Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (52 entries)

en: The uploaded file could not be moved
nb_NO: Den opplastede filen kunne ikke flyttes

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nb_NO: Beklager, denne filtypen er ikke tillatt av sikkerhetsgrunner.

en: Downloaded file has incorrect size
nb_NO: Nedlastet fil har ugyldig størrelse

note: translators: 1: The HTTP error message. 2: The HTTP error code.
en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
nb_NO: Fjern-serveren returnerte følgende uventede resultat: %1$s (%2$s)

note: translators: 1: The WordPress error message. 2: The WordPress error code.
en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
nb_NO: Forespørsel mislyktes på grunn av en feil: %1$s (%2$s)

en: Could not create temporary file.
nb_NO: Kunne ikke opprette midlertidig fil.

en: To make it simpler for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site, such as your primary administrator account.
nb_NO: For å gjøre det enklere for deg å redigere og lagre det importerte innholdet ønsker du kanskje å tilordne forfatterskapet til det importerte elementet til en eksisterende bruker på dette nettstedet, som for eksempel din primære administratoren.

note: Author URI of the plugin
en: https://wordpress.org/
nb_NO: https://nb.wordpress.org/

note: Description of the plugin
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
nb_NO: Importer innlegg, sider, kommentarer, tilpassede felt, kategorier, stikkord og mer fra en eksportfil for WordPress..

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/wordpress-importer/
nb_NO: https://nb.wordpress.org/plugins/wordpress-importer/

note: Plugin Name of the plugin
en: WordPress Importer
nb_NO: WordPress import

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
nb_NO: Importer <strong>innlegg, kommentarer, tilpassede felt, kategorier og stikkord</strong> fra en eksportfil for WordPress.

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
nb_NO: Velg en WXR-fil (.xml) å laste opp, og klikk Last opp fil og importer.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
nb_NO: Hei! Last opp din WordPress eXtended RSS-fil (WXR) og vi vil importere innlegg, sider, kommentarer, tilpassede felt, katgorier og stikkord til dette nettstedet.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
nb_NO: En ny versjon av dette importprogrammet er tilgjengelig. Vennligst oppdater til versjon %s for å sikre kompatibilitet med nyere eksportfiler.

en: Import WordPress
nb_NO: Importer WordPress

en: Remote file is too large, limit is %s
nb_NO: Den fjerne filen er for stor, grensen er %s

en: Zero size file downloaded
nb_NO: Lastet ned fil med null størrelse

en: Remote server did not respond
nb_NO: Den fjerne serveren svarte ikke

en: Invalid file type
nb_NO: Ugyldig filtype

en: Fetching attachments is not enabled
nb_NO: Henting av vedlegg er ikke mulig

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
nb_NO: Meny-element hoppet over på grunn av ugyldig fragment: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
nb_NO: Meny-element hoppet over på grunn av manglende fragment

en: Failed to import %1$s &#8220;%2$s&#8221;
nb_NO: Mislyktes å importere %1$s &#8220;%2$s&#8221;

en: %1$s &#8220;%2$s&#8221; already exists.
nb_NO: %1$s &#8220;%2$s&#8221; eksisterer allerede.

en: Failed to import &#8220;%1$s&#8221;: Invalid post type %2$s
nb_NO: Mislyktes i å importere &#8220;%1$s&#8221;: Ugyldig innholdstype %2$s

en: Failed to import %1$s %2$s
nb_NO: Mislyktes i å importere %1$s %2$s

en: Failed to import post tag %s
nb_NO: Mislyktes i å importere stikkord %s

en: Failed to import category %s
nb_NO: Mislyktes i å importere kategori %s

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
nb_NO: Mislyktes i å lage ny bruker for %s. Dennes innlegg vil bli til tilordnet inneværende bruker.

en: - Select -
nb_NO: - Velg -

en: or assign posts to an existing user:
nb_NO: eller tilordne innlegg til en eksisterende bruker:

en: assign posts to an existing user:
nb_NO: tildel innlegg til en eksisterende bruker:

en: as a new user:
nb_NO: som en ny bruker:

en: or create new user with login name:
nb_NO: eller opprett en ny bruker med brukernavn:

en: Import author:
nb_NO: Importer forfatter:

en: Submit
nb_NO: Send

en: Download and import file attachments
nb_NO: Last ned og importer filvedlegg

en: Import Attachments
nb_NO: Importer vedlegg

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
nb_NO: Hvis en ny bruker er opprettet av WordPress vil et nytt passord bli generert tilfeldig og den nye brukerens rolle vil bli satt til %s. Det vil være nødvendig manuelt å endre den nye brukerens detaljer.

en: Assign Authors
nb_NO: Tildel forfattere

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
nb_NO: Mislyktes i å importere forfatter %s. Dennes innlegg vil bli tilordnet inneværende bruker.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
nb_NO: Denne WXR-filen (versjon %s) støttes kanskje ikke av denne versjonen av importprogrammet. Vennligst vurder å oppgradere.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
nb_NO: Eksportfilen kunne ikke finnes på <code>%s</code>. Det er sannsynlig at dette skyldes et problem med rettigheter.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
nb_NO: Husk å oppdatere passordene og rollene til importerte brukere.

en: Have fun!
nb_NO: Ha det gøy!

en: All done.
nb_NO: Alt ferdig.

en: The file does not exist, please try again.
nb_NO: Denne filen finnes ikke, vennligst prøv igjen.

en: Sorry, there has been an error.
nb_NO: Beklager, en feil oppstod.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
nb_NO: Dette ser ikke ut til å være en WXR-fil, mangler/ugyldig versjonsnummer for WXR

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
nb_NO: Detaljer er vist ovenfor. Importprogrammet vil nå prøve med en annen tolker...

en: There was an error when reading this WXR file
nb_NO: Det oppsto en feil ved lesing av denne WXR-filen
