Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to ms translation catalogue (45 entries)

en: Sorry, there has been an error.
ms: Maaf, terdapat ralat.

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
ms: Pilih fail WXR (.xml) untuk dimuat naik, kemudian klik Muat Naik fail dan import.

en: Zero size file downloaded
ms: Fail bersaiz kosong dimuat turun

en: Failed to import %s %s
ms: Gagal mengimport %s %s

en: Failed to import category %s
ms: Gagal mengimport kategori %s

en: Failed to import post tag %s
ms: Gagal mengimport tag kiriman %s

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
ms: %s &#8220;%s&#8221; sudah wujud.

en: Menu item skipped due to missing menu slug
ms: Butir menu diabaikan disebabkan menu slug hilang

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
ms: Gagal mengimport %s &#8220;%s&#8221;

en: assign posts to an existing user:
ms: tetapkan kiriman kepada pengguna yang sedia ada:

en: as a new user:
ms: sebagai pengguna baru:

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
ms: Fail WXR (versi %s) ini tidak disokong oleh versi pengimport. Sila pertimbangkan untuk kemas kini.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
ms: Jika seorang pengguna baharu dicipta oleh WordPress, kata laluan baharu akan dijana secara rawak dan peranan pengguna baharu akan ditetapkan sebagai %s. Perubahan butiran pengguna baharu secara manual diperlukan.

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
ms: Butir menu diabaikan disebabkan menu slug tidak sah: %s

en: Fetching attachments is not enabled
ms: Mengambil lampiran tidak dibolehkan

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
ms: Peringatan untuk mengemas kini kata laluan dan peranan pengguna yang diimport.

en: The file does not exist, please try again.
ms: Fail tidak wujud, sila cuba lagi.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
ms: Ianya tidak kelihatan seperti fail WXR, nombor versi WXR tidak dijumpai/tidak sah

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
ms: Perincipan ditunjukkan di atas. Pengimport akan mencuba lagi dengan penghurai yang berbeza...

note: Description of the plugin/theme
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
ms: Import kiriman, halaman, ulasan, medan tersuai, kategori, tag dan lain-lain lagi daripada fail eksport WordPress.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
ms: Pengimport ini mempunyai versi baharu. Sila kemas kini ke versi %s untuk memastikan keserasian dengan fail-fail eksport baharu.

en: There was an error when reading this WXR file
ms: Terdapat ralat semasa membaca fail WXR ini

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
ms: Gagal untuk mencipta pengguna baharu bagi %s. Kiriman mereka akan dikaitkan kepada pengguna semasa.

en: or assign posts to an existing user:
ms: atau serahkan kiriman kepada pengguna yang sedia ada:

en: Remote file is incorrect size
ms: Saiz fail jauh adalah tidak betul

en: Assign Authors
ms: Tugaskan Pengarang

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Download and import file attachments
ms: Muat turun dan import lampiran fail

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WordPress Importer
ms: Pengimport WordPress

en: Submit
ms: Hantar

en: Remote file is too large, limit is %s
ms: Fail jauh terlalu besar, had adalah %s

en: All done.
ms: Semua selesai.

en: Have fun!
ms: Selamat bergembira!

en: Invalid file type
ms: Jenis fail tidak sah

en: Import author:
ms: Import pengarang:

en: Import Attachments
ms: Import Lampiran

en: Remote server did not respond
ms: Pelayan jauh tiada gerak balas

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
ms: Import <strong>kiriman, halaman, ulasan, medan tersuai, kategori, dan tag</strong> daripada fail eksport WordPress.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
ms: Fail export di <code>%s</code> tidak dapat dijumpai. Kemungkinan ini disebabkan oleh masalah izinan fail.

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
ms: Gagal mengimport &#8220;%s&#8221;: Jenis kiriman %s tidak sah

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
ms: Pelayan jauh kembalikan resons ralat %1$d %2$s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
ms: Gagal mengimport pengarang %s. Kiriman mereka akan dikaitkan kepada pengguna semasa.

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
ms: Untuk memudahkan anda menyunting dan menyimpan kandungan yang diimport, anda mungkin mahu menetapkan semula pengarang item yang diimport kepada pengguna sedia ada laman web ini. Sebagai contoh, anda boleh mengimport semua entri sebagai entri <code>pentadbir</code>.

en: or create new user with login name:
ms: atau wujudkan pengguna baharu dengan nama login:

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
ms: Apa khabar! Muat naik fail eXtended RSS WordPress (WXR) anda dan kami akan mengimport kiriman, halaman, ulasan, medan tersuai, kategori, dan tag ke dalam laman ini.
