Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: The uploaded file could not be moved
lt: Įkelto failo perkėlimas negalimas

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
lt: Deja, toks failo formatas neleidžiamas dėl saugumo priežasčių.

en: Downloaded file has incorrect size
lt: Atsisiųsto failo dydis netinkamas

note: translators: 1: The HTTP error message. 2: The HTTP error code.
en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
lt: Nuotolinis serveris grąžino netikėtą rezultatą: %1$s (%2$s)

note: translators: 1: The WordPress error message. 2: The WordPress error code.
en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
lt: Užklausa nepavyko dėl klaidos: %1$s (%2$s)

en: Could not create temporary file.
lt: Nepavyko sukurti laikino failo.

en: To make it simpler for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site, such as your primary administrator account.
lt: Kad būtų lengviau redaguoti ir išsaugoti importuotą turinį, galite jo autoriumi priskirti jau egzistuojantį šio tinklalapio vartotoją, pavyzdžiui, pagrindinį administratorių.

note: Description of the plugin
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
lt: Importuoja įrašus, puslapius, komentarus, papildomus laukus, kategorijas, žymas ir visa kita ką randa WordPress eksporto faile.

note: Plugin Name of the plugin
en: WordPress Importer
lt: WordPress Importuotojas

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
lt: Importuoja <strong>įrašus, puslapius, komentarus, papildomus laukus, kategorijas ir žymas</strong> iš WordPress eksporto failo.

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
lt: Pasirinkite WXR (.xml) failą kurį norite įkelti, tuomet spauskite Įkelti failą ir importuokite.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
lt: Sveiki! Įkelkite savo WordPress eXtended RSS (WXR) failą ir iš jo  į šį tinklalapį bus importuoti įrašai, puslapiai, komentarai, papildomi laukai, kategorijos ir žymos,

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
lt: Yra nauja importo įskiepio versija. Prašome atsinaujinti į versiją %s, kad užtikrintumėte suderinamumą su naujais eksporto failais.

en: Import WordPress
lt: Importuoti WordPress duomenis

en: Remote file is too large, limit is %s
lt: Nuotolinis failas yra per didelis, riba: %s

en: Zero size file downloaded
lt: Atsisiųstas tuščias failas

en: Remote server did not respond
lt: Nuotolinis serveris neatsako

en: Invalid file type
lt: Netinkamas failo tipas

en: Fetching attachments is not enabled
lt: Prisegtų failų įtraukimas neįjungtas

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
lt: Meniu elementas praleistas dėl netinkamos meniu nuorodos dalies: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
lt: Meniu elementas praleistas dėl trūkstamos meniu nuorodos dalies

en: Failed to import %1$s &#8220;%2$s&#8221;
lt: Nepavyko importuoti %1$s &#8220;%2$s&#8221;

en: %1$s &#8220;%2$s&#8221; already exists.
lt: %1$s &#8220;%2$s&#8221; jau yra.

en: Failed to import &#8220;%1$s&#8221;: Invalid post type %2$s
lt: Klaida importuojant &#8220;%1$s&#8221;: Neteisingas įrašo tipas %2$s

en: Failed to import %1$s %2$s
lt: Nepavyko importuoti %1$s %2$s

en: Failed to import post tag %s
lt: Klaida importuojant žymą %s

en: Failed to import category %s
lt: Klaida importuojant kategoriją %s

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
lt: Nepavyko sukurti naujo vartotojo (%s). Įrašai bus priskirti esamam vartotojui.

en: - Select -
lt: - Pasirinkti -

en: or assign posts to an existing user:
lt: arba priskirti įrašus egzistuojančiam vartotojui:

en: assign posts to an existing user:
lt: priskirti įrašus esamam vartotojui:

en: as a new user:
lt: kaip naujas vartotojas:

en: or create new user with login name:
lt: arba sukurti naują vartotoją su prisijungimo vardu:

en: Import author:
lt: Importuoti autorių:

en: Submit
lt: Pradėti

en: Download and import file attachments
lt: Atsisiųsti ir importuoti prisegtus failus

en: Import Attachments
lt: Importuoti priskirtus failus

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
lt: Jei WordPress sukurs naują vartotoją, tai jo slaptažodis bus sugeneruotas automatiškai, o naujo vartotojo rolė bus %s, Jums reikės rankiniu būdu pakeisti šio naujo vartotojo informaciją.

en: Assign Authors
lt: Priskirti autorius

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
lt: Klaida importuojant autorių (-ius) %s. Jų įrašai bus priskirti esamam vartotojui.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
lt: Šis WXR failas (versija %s) gali būti netinkamas Jūsų naudojamai importerio versijai. Prašome atsinaujinti.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
lt: Eksporto failas nerastas <code>%s</code>. Dažniausiai tai atsitinka dėl prieigos leidimų problemų.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
lt: Nepamirškite atnaujinti importuotų vartotojų slaptažodžių ir rolių.

en: Have fun!
lt: Sėkmės!

en: All done.
lt: Baigta.

en: The file does not exist, please try again.
lt: Tokio failo nėra, pabandykite dar kartą.

en: Sorry, there has been an error.
lt: Atsiprašome, įvyko klaida.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
lt: Atrodo, kad tai nėra WXR failas, trūkstamas/netinkamas WXR versijos numeris

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
lt: Daugiau informacijos viršuje. Importeris dabar pabandys dar kartą, naudodamas kitą analizatorių (parser)...

en: There was an error when reading this WXR file
lt: Įvyko klaida skaitant šį WXR failą
