RocketGenius - Gravity Forms - en to nb_NO translation catalogue (1739 entries)

en: Dismiss notification
nb_NO: Avvis varsel

en: Save Form
nb_NO: Lagre skjemaet

en: Select date
nb_NO: Startdato

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nb_NO: Beklager, denne filtypen er av sikkerhetsmessige grunner ikke tillatt.

en: Sorry, this file extension is not permitted for security reasons.
nb_NO: Beklager, denne filnavnendelsen er av sikkerhetsmessige grunner ikke tillatt.

en: There was an problem while verifying your file.
nb_NO: Det oppsto et problem med verifisering av filen din.

en: Full Name
nb_NO: Fullt navn

en: Full Address
nb_NO: Full adresse

en: delete this field
nb_NO: Slett feltet

en: duplicate this field
nb_NO: Dupliser feltet

en: This form has legacy markup enabled and doesn’t support field resizing within the editor. Please disable legacy markup in the form settings to enable live resizing.
nb_NO: Dette skjemaet har aktivert Legacy-markering og støtter ikke feltendring i editoren. Deaktiver Legacy-markering i skjemainnstillingene for å aktivere størrelsesendring.

en: Success!
nb_NO: Suksess!

en: Enter your email address if you would like to receive the link via email.
nb_NO: Skriv inn e-postadressen din hvis du vil motta lenken via e-post.

en: Note: This link will expire after 30 days.
nb_NO: Merk: Denne lenken utløper etter 30 dager.

en: Please use the following link to return and complete this form from any computer.
nb_NO: Vennligst bruk følgende lenke for å returnere og fylle ut dette skjemaet fra hvilken som helst datamaskin.

note: Translators: link to the "Edit Post" page for this post.
en: You can <a href="%s">edit this post</a> from the post page.
nb_NO: Du kan <a href="%s">redigere dette innlegget</a> fra innleggssiden.

en: Update Settings
nb_NO: Oppdater innstillinger

en: The email address entered is invalid, please check the formatting (e.g. email@domain.com).
nb_NO: Den oppgitte e-postadressen er ugyldig, sjekk formateringen (f.eks. E-post@domene.com).

note: Translators: comma-separated list of the labels of missing fields.
en: Please complete the following fields: %s.
nb_NO: Fyll ut følgende felt: %s.

en: Conditional logic allows you to change what the user sees depending on the fields they select.
nb_NO: Betinget logikk lar deg endre hva brukeren ser, avhengig av feltene de velger.

en: Column
nb_NO: Kolonne

en: Full Width
nb_NO: Fullvidde

en: Move
nb_NO: Flytt

en: this page if
nb_NO: denne siden hvis

en: This field has errors.
nb_NO: Dette feltet har feil.

en: Minute
nb_NO: Minutt

en: Hour
nb_NO: Time

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Resend
nb_NO: Send på nytt

en: Print entry
nb_NO: Skriv ut oppføring

en: Please review the fields below.
nb_NO: Vennligst se gjennom feltene nedenfor.

en: End date
nb_NO: Sluttdato

en: Start date
nb_NO: Startdato

en: This field has accessibility issues.
nb_NO: Dette feltet har tilgjengelighetsproblemer.

en: Select a field
nb_NO: Velg et felt

en: Delete choice
nb_NO: Fjern valg

en: Add choice
nb_NO: Legg til valg

en: Ajax error while changing input type
nb_NO: AJAX-feil oppstå når inndatatype skulle endres

en: Ajax error while adding field
nb_NO: AJAX-feil oppsto når felt skulle legges til

en: You must add a product field to the form first
nb_NO: Du må først legge til et produkt til skjemaet

en: Only one credit card field can be added to the form
nb_NO: Bare ett betalingskort-felt kan legges til skjemaet

en: Only one Post Excerpt field can be added to the form
nb_NO: Kun ett utdragsfelt for innlegg kan legges til skjemaet

en: Only one Post Title field can be added to the form
nb_NO: Kun ett tittelfelt for innlegg kan legges til skjemaet

en: Only one Post Content field can be added to the form
nb_NO: Kun ett innholdsfelt for innlegg kan legges til skjemaet.

en: Only one Shipping field can be added to the form
nb_NO: Kun ett leveringsfelt kan legges til skjemaet

en: Only one reCAPTCHA field can be added to the form
nb_NO: Bare ett reCAPTCHA-felt kan legges til skjemaet

en: Rev.
nb_NO: Pastor

en: Ms.
nb_NO: Fr.

en: Miss
nb_NO: Frøken

en: Mrs.
nb_NO: Fru

en: Mr.
nb_NO: Herr

en: I agree to the privacy policy.
nb_NO: Jeg godtar personvernerklæringen.

en: Donation
nb_NO: Donasjon

en: Third Option
nb_NO: Tredje valg

en: Second Option
nb_NO: Andre valg

en: First Option
nb_NO: Første valg

en: Product Name
nb_NO: Produktnavn

en: Post Tags
nb_NO: Stikkord

en: Post Excerpt
nb_NO: Innleggsutdrag

en: Post Body
nb_NO: Innleggskropp

en: Post Title
nb_NO: Innleggstittel

en: Hidden Field
nb_NO: Skjult felt

en: Card Type
nb_NO: Korttype

en: State / Province
nb_NO: Fylke

en: Third Choice
nb_NO: Tredje valg

en: Second Choice
nb_NO: Andrevalg

en: First Choice
nb_NO: Første valg

en: Untitled
nb_NO: Uten navn

en: HTML Block
nb_NO: HTML blokk

en: Section Break
nb_NO: Inndelingsskift

en: Your form currently has an option field without a product field.
    You must add a product field to your form.
nb_NO: Skjemaet ditt har et opsjonsfelt uten et produktfelt.
    Du må legge et produktfelt til skjemaet ditt.

en: Your form currently has a product field with a blank label.
    Please enter a label for all product fields.
nb_NO: Skjemaet ditt har et produktfelt med en blank etikett.
    Vennligst legg inn en etikett for alle produktfelt.

en: Your form currently has one or more pages without any fields in it. Blank pages are a result of Page Breaks that are positioned as the first or last field in the form or right after each other. Please adjust your Page Breaks and try again.
nb_NO: Skjemaet ditt har en eller flere sider uten felt. Blanke sider er et resultat av sideskift som er lagt inn som det første eller siste feltet i skjemaet eller rett etter hverandre. Vennligst juster sideskiftene dine og prøv igjen.

en: Please enter a Title for this form. When adding the form to a page or post, you will have the option to hide the title.
nb_NO: Vennligst legg inn en tittel for dette skjemaet. Når du legger skjemaet til en side eller innlegg, får du valget om du vil skjule tittelen.

en: The form title you have entered is already taken. Please enter a unique form title
nb_NO: Skjematittelen du la inn er allerede i bruk. Vennligst legg inn en unik skjematittel.

en: Column 3
nb_NO: Kolonne 3

en: Column 2
nb_NO: Kolonne 2

en: Column 1
nb_NO: Kolonne 1

en: Deleted Field
nb_NO: Slettet felt

en: This field is not associated with a product. Please add a Product Field to the form.
nb_NO: Dette feltet er ikke tilknyttet et produkt. Vennligst legg til et produktfelt til skjemaet.

en: Same as previous
nb_NO: Samme som forrige

en: Custom Sub-Label
nb_NO: Tilpasset underetikett

en: Sub-Label:
nb_NO: Underetikett:

en: Placeholder:
nb_NO: Plassholder:

en: Default Value:
nb_NO: Standardverdi:

en: Parameter Name
nb_NO: Parameternavn

en: Parameter Name:
nb_NO: Parameternavn:

en: Select a category
nb_NO: Velg en kategori

en: Completed
nb_NO: Fullført

en: To use conditional logic, please create a field that supports conditional logic.
nb_NO: For å bruke betinget logikk, vennligst opprett et felt som har støtte for betinget logikk.

en: Item has been saved.
nb_NO: Element er lagret

en: This custom choice name is already in use. Please enter another name.
nb_NO: Dette navnet for egendefinerte valg er allerede i bruk. Vennligst legg inn et annet navn.

en: Please enter name.
nb_NO: Skriv inn navn.

en: Item has been deleted.
nb_NO: Element er slettet

en: Delete this custom choice list? 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
nb_NO: Slette denne listen med egendefinerte valg? «OK» for å slette, «Avbryt» for å avbryte.

en: Inactive Columns
nb_NO: Inaktive kolonner

en: Active Columns
nb_NO: Aktive kolonner

en: Oops! We could not locate your form. Please try again.
nb_NO: Oida! Vi finner ikke skjemaet ditt. Vennligst prøv igjen.

en: Secret Key
nb_NO: Hemmelig nøkkel

en: Site Key
nb_NO: Nettstedsnøkkel

en: reCAPTCHA Settings
nb_NO: reCAPTCHA oppsett

en: Support License Key
nb_NO: Lisensnøkkel for brukerstøtte

en: Warning! ALL Gravity Forms data, including form entries will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
nb_NO: Advarsel! ALLE data for Gravity Forms, inkludert skjemainnsendelser, vil bli slettet. Dette kan ikke angres. «OK» for å slette, «Avbryt» for å stoppe.

en: Gravity Forms has been successfully uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
nb_NO: Gravity Forms har blitt avinstallert. Det kan reaktiveres fra %siden med utvidelser%s.

en: You don't have adequate permission to uninstall Gravity Forms.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å avinstallere Gravity Forms.

en: Visible
nb_NO: Synlig

en: Cancel this upload
nb_NO: Avbryt denne opplastingen

en: Please wait for the uploading to complete
nb_NO: Vennligst vent på at opplastingen fullføres

en: There was a problem while saving the file on the server
nb_NO: Det oppstod et problem under lagring av filen på tjeneren.

en: Maximum number of files reached
nb_NO: Øvre grense for antall filer nådd

en: This type of file is not allowed.
nb_NO: Denne filtypen er ikke tillatt.

en: File exceeds size limit
nb_NO: Filen er for stor

en: in progress
nb_NO: pågår

en: Delete this file
nb_NO: Slett denne filen

en: This type of file is not allowed. Must be one of the following:
nb_NO: Denne filtypen er ikke tillatt. Den må være en av de følgende:

en: Cancelled
nb_NO: Avbrutt

en: Failed
nb_NO: Mislykket

en: Processing
nb_NO: Behandler

en: Paid
nb_NO: Betalt

en: Transaction ID
nb_NO: Transaksjons-ID

en: Source URL
nb_NO: Kilde-URL

en: Starred
nb_NO: Stjernemerket

en: Any form field
nb_NO: Hvilket som helst skjemafelt

en: Predefined Choices
nb_NO: Forhåndsdefinerte valg

en: Custom Choices
nb_NO: Egendefinerte valg

en: Remove a condition
nb_NO: Fjern en betingelse

en: Add a condition
nb_NO: Legg til en betingelse

en: This form contains conditional logic dependent upon this field. Are you sure you want to mark this field as Admin Only? 'OK' to confirm, 'Cancel' to abort.
nb_NO: Dette skjemaet inneholder betinget logikk som er avhengig av dette feltet. Er du sikker på at du vil merke dette feltet som kun for administrator? «OK» for å bekrefte eller «Avbryt» for å avbryte.

en: This form contains conditional logic dependent upon this choice. Are you sure you want to modify this choice? 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
nb_NO: Dette skjemaet inneholder betinget logikk som er avhengig av dette valget. Er du sikker på at du vil endre valget? Trykk «OK» for å endre eller «Avbryt» for å avbryte.

en: This form contains conditional logic dependent upon this choice. Are you sure you want to delete this choice? 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
nb_NO: Dette skjemaet inneholder betinget logikk som er avhengig av dette valget. Er du sikker på at du vil slette valget? Trykk «OK» for å slette eller «Avbryt» for å avbryte.

en: Warning! This form contains conditional logic dependent upon this field. Deleting this field will deactivate those conditional logic rules and also delete all entry data associated with the field. 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
nb_NO: Advarsel! Dette skjemaet inneholder betinget logikk avhengig av dette feltet. Hvis du sletter dette feltet, deaktiveres disse betingede logikkreglene og sletter også alle oppføringsdata knyttet til feltet. «OK» for å slette, «Avbryt» for å avbryte.

en: Warning! Deleting this field will also delete all entry data associated with it. 'Cancel' to stop. 'OK' to delete.
nb_NO: Advarsel! Hvis du sletter dette feltet, slettes også alle oppføringsdata knyttet til det. «Avbryt» for å stoppe. «OK» for å slette.

en: Please enter a confirmation name.
nb_NO: Vennligst legg inn et navn på bekreftelsen.

en: Please enter a URL.
nb_NO: Vennligst legg inn en nettadresse.

en: Please select a page.
nb_NO: Vennligst velg en side.

en: Untitled Confirmation
nb_NO: Bekreftelse uten tittel

en: There are unsaved changes to the current confirmation. Would you like to discard these changes?
nb_NO: Det er ulagrede endringer til denne bekreftelsen. Ønsker du å forkaste endringene?

en: Are you sure you wish to delete this confirmation?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne bekreftelsen?

en: There was an issue saving this confirmation.
nb_NO: Det oppstod et problem ved lagring av denne bekreftelsen.

en: Are you sure you wish to cancel these changes?
nb_NO: Er du sikker på at du vil avbryte disse endringene?

en: Saving...
nb_NO: Lagrer …

en: Send this notification if
nb_NO: Send denne beskjeden hvis

en: Use this confirmation if
nb_NO: Bruk denne bekreftelsen hvis

en: Empty (no choices selected)
nb_NO: Tom (ingen valg valgt)

en: of the following match:
nb_NO: av følgende passer:

[ctx: Conditional Logic]
en: Any
nb_NO: Enhver

[ctx: Conditional Logic]
en: All
nb_NO: Alle

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Show
nb_NO: Vis

en: this form button if
nb_NO: denne skjemaknappen hvis

en: this section if
nb_NO: denne seksjonen hvis

en: this field if
nb_NO: dette feltet hvis

en: We would love to hear from you! Please fill out this form and we will get in touch with you shortly.
nb_NO: Vi vil gjerne høre fra deg! Fyll ut dette skjemaet og vi vil kontakte deg om kort tid.

en: Untitled Form
nb_NO: Skjema uten tittel

en: Enter a value
nb_NO: Legg inn en verdi

en: 5 of %d items shown. Edit field to view all
nb_NO: 5 av %d elementer vises. Rediger felt for å se alle.

en: Select a format
nb_NO: Velg et format

en: The form has been saved.  The content contains the link to return and complete the form.
nb_NO: Skjemaet er lagret. Innholdet inneholder lenken for å returnere og fylle ut skjemaet.

en: Row removed
nb_NO: Rad fjernet

en: New row added.
nb_NO: Ny rad lagt til.

en: Pricing fields are not editable
nb_NO: Prisfelt kan ikke redigeres

en: %1$s at %2$s
nb_NO: %1$s kl. %2$s

note: translators: %s: relative time from now, used for generic date comparisons. "1 day ago", or "20 seconds ago"
en: %s ago
nb_NO: %s siden

en: Gravity Forms requires WordPress %s or greater. You must upgrade WordPress in order to use Gravity Forms
nb_NO: Gravity Forms krever WordPress %s eller nyere. Du må oppgradere WordPress for å kunne bruke Gravity Forms.

en: Cannot send email because the FROM address is invalid.
nb_NO: Kan ikke sende e-post fordi FRA-adressen er ugyldig.

en: Cannot send email because there is no SUBJECT and no MESSAGE.
nb_NO: Kan ikke sende e-post fordi det ikke er noen TITTEL eller MELDING.

en: Cannot send email because the TO address is invalid.
nb_NO: Kan ikke sende e-post fordi TIL-adressen er ugyldig.

en: Full Size - Right Aligned
nb_NO: Full størrelse – høyrejustert

en: Full Size - Centered
nb_NO: Full størrelse – sentrert

en: Full Size - Left Aligned
nb_NO: Full størrelse – venstrejustert

en: Full Size
nb_NO: Full størrelse

en: Large - Right Aligned
nb_NO: Stort – høyrejustert

en: Large - Centered
nb_NO: Stort – sentrert

en: Large - Left Aligned
nb_NO: Stort – venstrejustert

en: Medium - Right Aligned
nb_NO: Medium – høyrejustert

en: Medium - Centered
nb_NO: Medium – sentrert

en: Medium - Left Aligned
nb_NO: Medium – venstrejustert

en: Thumbnail - Right Aligned
nb_NO: Miniatyrbilde – høyrejustert

en: Thumbnail - Centered
nb_NO: Miniatyrbilde – sentrert

en: Thumbnail - Left Aligned
nb_NO: Miniatyrbilde – venstrejustert

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Select image size
nb_NO: Velg bildestørrelse

en: Pricing form fields
nb_NO: Prisfelt for skjema

en: Optional form fields
nb_NO: Valgfrie skjemafelt

en: Required form fields
nb_NO: Påkrevde skjemafelt

en: Post Edit URL
nb_NO: Nettadresse for redigering av innlegg

en: Form Id
nb_NO: Skjema-ID

en: Entry URL
nb_NO: Nettadresse for oppføring

en: All Pricing Fields
nb_NO: Alle prisfelt

en: All Submitted Fields
nb_NO: Alle innsendte felt

en: Forms per page
nb_NO: Skjemaer per side

en: Select an action for this shortcode. Actions are added by some add-ons.
nb_NO: Velg en handling for denne kortkoden. Handlinger blir lagt til av enkelte tillegg.

en: Select an action
nb_NO: Velg en handling

en: Specify the starting tab index for the fields of this form.
nb_NO: Spesifiser første tabulatorindeks for feltene i dette skjemaet.

en: Whether or not to display the form description.
nb_NO: Om skjemabeskrivelsen skal vises eller ikke.

en: Whether or not to display the form title.
nb_NO: Om skjematittelen skal vises eller ikke.

en: Can't find your form? Make sure it is active.
nb_NO: Finner du ikke skjemaet ditt? Pass på at det er satt aktivt.

en: Select a form from the list to add it to your post or page.
nb_NO: Velg et skjema fra listen for å legge det til ditt innlegg eller din side.

en: Select a form below to add it to your post or page.
nb_NO: Velg skjema for å legge det til ditt innlegg eller side.

en: All Forms
nb_NO: Alle skjemaer

en: Recent
nb_NO: Nylig

en: Preview this form
nb_NO: Forhåndsvis dette skjemaet

en: View entries generated by this form
nb_NO: Vis oppføringer generert av dette skjemaet

en: Edit settings for this form
nb_NO: Rediger oppsett for skjemaet

en: Editor
nb_NO: Redaktør

en: Oops! There was an error saving the form title. Please refresh the page and try again.
nb_NO: Ups! Det oppstod en feil under lagring av skjematittelen. Oppdater siden og prøv igjen.

en: The %sSend To%s email address provided is not valid.
nb_NO: Den oppgitte e-postadressen å %ssende til%s er ikke gyldig.

en: No notifications have been selected. Please select a notification to be sent.
nb_NO: Ingen e-postmeldinger er valgt, vennligst velg en e-postmelding som skal sendes.

en: There was an error while resending the notifications.
nb_NO: Det oppstod en feil ved sending av e-postmeldinger

en: Add-On browser is currently unavailable. Please try again later.
nb_NO: Leseren for tillegg er for øyeblikket utilgjengelig. Vennligst prøv igjen senere.

en: Finished
nb_NO: Ferdig

en: Failed to load the preview for this form.
nb_NO: Kunne ikke laste forhåndsvisningen for dette skjemaet.

en: Please select a form.
nb_NO: Vennligst velg et skjema.

en: Dismiss
nb_NO: Avvis

en: There is an update available for Gravity Forms. %sView Details%s
nb_NO: Det er en oppdatering tilgjengelig for Gravity Forms. %sVis detaljer%s

en: View All Forms
nb_NO: Vis alle skjemaer

en: View All Entries
nb_NO: Vis alle oppføringer

en: Last Entry: %s
nb_NO: Siste oppføring: %s

en: Unread
nb_NO: Ulest

en: Oops!! Something went wrong. %sPlease try again or %scontact us%s.
nb_NO: Oida! Noe gikk galt. %sVennligst prøv igjen eller %skontakt oss%s.

en: %sRegister%s your copy of Gravity Forms to receive access to automatic upgrades and support. Need a license key? %sPurchase one now%s.
nb_NO: %sRegistrer%s ditt eksemplar av Gravity Forms å få tilgang til automatiske oppgraderinger og brukerstøtte. Trenger du en lisensnøkkel? %sKjøp en nå%s.

en: Please select a form
nb_NO: Velg skjema

en: Add Form
nb_NO: Legg til skjema

en: Add Gravity Form
nb_NO: Legg til Gravity Form

en: New Form
nb_NO: Nytt skjema

en: Update Available
nb_NO: Oppdatering tilgjengelig

en: Uninstall Gravity Forms
nb_NO: Avinstaller Gravity Forms

en: Check this box if you would like to use the rich text editor for this field.
nb_NO: Velg dette alternativet hvis du vil bruke redigering for rik tekst for dette feltet.

en: Use Rich Text Editor
nb_NO: Bruk redigering for rik tekst

en: Enter text to display at the top of the progress bar.
nb_NO: Legg inn tekst som vises på toppen av fremdriftslinjen.

en: Progress Bar Completion Text
nb_NO: Tekst for fremdriftslinjen ved bekreftelse

en: Check this box if you would like the progress bar to display with the confirmation text.
nb_NO: Velg dette alternativet hvis du vil at fremdriftslinjen skal vises sammen med bekreftelsesteksten.

en: Progress Bar Confirmation Display
nb_NO: Vis fremdriftslinjen ved bekreftelse

en: Enter a comma separated list of email addresses you would like to receive the selected notification emails.
nb_NO: Legg inn en kommaseparert liste med e-postadresser du vil skal motta de valgte e-postvarslingene.

en: Override Notifications
nb_NO: Overstyr e-postmeldinger

en: Tab Index Start Value
nb_NO: Startverdi for tabulatorindeks

en: Conversion is the percentage of form views that generated an entry. If a form was viewed twice, and one entry was generated, the conversion will be 50%.
nb_NO: Konverteringsrate er prosentandelen av skjemavisninger som genererte en oppføring. Hvis et skjema ble vist to ganger, og en oppføring ble generert, er konverteringsraten 50%.

en: Entries Conversion
nb_NO: Konverteringer

en: Please select the currency for your location.  Currency is used for pricing fields and price calculations.
nb_NO: Vennligst velg en valuta for ditt sted. Valuta brukes for prisfeltene og for priskalkulering.

en: Enter your reCAPTCHA Secret Key, if you do not have a key you can register for one at the provided link.  reCAPTCHA is a free service.
nb_NO: Legg inn din hemmelige nøkkel for reCaptcha. Hvis du ikke har en nøkkel, kan du registrere deg for en ved å følge den vedlagte lenken. reCAPTCHA er en gratis tjeneste.

en: reCAPTCHA Secret Key
nb_NO: Hemmelig nøkkel for reCAPTCHA

en: Enter your reCAPTCHA Site Key, if you do not have a key you can register for one at the provided link.  reCAPTCHA is a free service.
nb_NO: Legg inn din nettstedsnøkkel for reCAPTCHA. Hvis du ikke har en nøkkel, kan du registrere deg for en ved å følge den vedlagte lenken. reCAPTCHA er en gratis tjeneste.

en: reCAPTCHA Site Key
nb_NO: Nettstedsnøkkel for reCAPTCHA

en: Select On or Off to enable or disable no-conflict mode. Setting this to On will prevent extraneous scripts and styles from being printed on Gravity Forms admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
nb_NO: Velg «Av» eller «På» for å aktivere eller deaktivere konfliktfri-modus. Ved å sette dette til «På», vil fremmede skript og stiler forhindres i å skrives ut på administrasjonssidene til Gravity Forms, for å redusere konflikter med andre utvidelser og temaer.

en: Select yes or no to enable or disable HTML5 output. Setting this to no will disable the standard Gravity Forms HTML5 form field output.
nb_NO: Velg «ja» eller «nei» for å aktivere eller deaktivere HTML5-utskrift. Ved å sette dette til «nei», vil standard HTML5-utskrift fra Gravity Forms bli deaktivert.

en: Select yes or no to enable or disable CSS output.  Setting this to no will disable the standard Gravity Forms CSS from being included in your theme.
nb_NO: Velg «ja» eller «nei» for å aktivere eller deaktivere utskrift av CSS. Ved å sette dette til «nei», vil standard CSS fra Gravity Forms ikke bli inkludert i ditt tema.

en: Your Gravity Forms support license key is used to verify your support package, enable automatic updates and receive support.
nb_NO: Din lisensnøkkel for brukerstøtte for Gravity Forms benyttes til å bekrefte din støttepakke, aktivere automatiske oppdateringer og motta brukerstøtte.

en: Settings License Key
nb_NO: Oppsett for lisensnøkkel

en: Select a date range. Setting a range will limit the export to entries submitted during that date range. If no range is set, all entries will be exported.
nb_NO: Velg en datoperiode. Ved å angi en periode vil eksporten begrenses til oppføringer innsendt i den perioden. Hvis ingen periode er satt, vil alle oppføringer bli eksportert.

en: Export Date Range
nb_NO: Datoperiode for eksport

en: Select the fields you would like to include in the export.
nb_NO: Velg feltene du vil inkludere i eksporten

en: Export Selected Fields
nb_NO: Eksporter valgte felt

en: Filter the entries by adding conditions.
nb_NO: Filtrer oppføringene ved å legge til vilkår.

en: Select the forms you would like to export.
nb_NO: Velg skjemaene du vil eksportere

en: Export Selected Forms
nb_NO: Ekporter valge skjemaer

en: Select the form you would like to export entry data from. You may only export data from one form at a time.
nb_NO: Velg skjemaet du vil eksportere oppføringer fra. Du kan kun eksportere data fra ett skjema om gangen.

en: Export Selected Form
nb_NO: Eksporter valgt skjema

en: Pricing fields allow you to add fields to your form that calculate pricing for selling goods and services.
nb_NO: Prisfelt lar deg legge til skjemafelt som beregner priser for salg av varer og tjenester.

en: Post Fields allow you to add fields to your form that create Post Drafts in WordPress from the submitted data.
nb_NO: Innleggsfelt lar deg legge til skjemafelt som oppretter innleggskladder i WordPress basert på de innsendte data.

en: Advanced Fields are for specific uses.  They enable advanced formatting of regularly used fields such as Name, Email, Address, etc.
nb_NO: Avanserte felt er for spesifikke brukstilfeller. De tilgjengeliggjør formatering av ofte benyttede felt slik som navn, e-post, adresse osv.

en: Standard Fields provide basic form functionality.
nb_NO: Standardfelt gir grunnleggende skjemafunksjonalitet

en: Input masks provide a visual guide allowing users to more easily enter data in a specific format such as dates and phone numbers.
nb_NO: Inndatamasker gir en visuell føring som lar brukere enklere legge inn data i et spesifikt format, slik som datoer og telefonnumre.

en: Select which Product this field is tied to.
nb_NO: Velg hvilket produkt dette feltet er tilknyttet.

en: Product Field
nb_NO: Produktfelt

en: Disables the quantity field.  A quantity of 1 will be assumed or you can add a Quantity field to your form from the Pricing Fields.
nb_NO: Deaktiverer antall-feltet. Et antall på 1 vil bli antatt, eller du kan legge et antall-felt til skjemaet fra prisfeltene.

en: Disable Quantity
nb_NO: Deaktiver antall

en: Enter the base price for this product.
nb_NO: Legg inn grunnprisen for dette produktet.

en: Base Price
nb_NO: Grunnpris

en: Enter the content (Text or HTML) to be displayed on the form.
nb_NO: Legg inn innholdet (tekst eller HTML) som skal vises i skjemaet.

en: Check this option to enable data to be passed to the form and pre-populate this field dynamically. Data can be passed via Query Strings, Shortcode and/or Hooks.
nb_NO: Velg dette alternativet for å la data bli sendt til skjemaet og forhåndsutfylle dette feltet dynamisk. Data kan sendes inn via spørrestrenger, kortkoder og/eller «hooks».

en: Incoming Field Data
nb_NO: Innkommende feltdata

en: Check this option to set this image as the post's Featured Image.
nb_NO: Velg dette alternativet for å sette dette bildet som innleggets fremhevede bilde.

en: Select one or more image metadata field to be displayed along with the image upload field. They enable users to enter additional information about the uploaded image.
nb_NO: Velg ett eller flere metadatafelt for bilder som skal vises sammen med bildeopplastingsfeltet. De lar brukere legge inn tilleggsinformasjon om det opplastede bildet.

en: Image Meta
nb_NO: Bilde meta

en: Selecting this option will set the post author to the WordPress user that submitted the form.
nb_NO: Dette alternativet vil sette innleggsforfatteren til WordPress-brukeren som sender inn skjemaet.

en: Use Current User as Author
nb_NO: Bruk gjeldende bruker som forfatter

en: Select the category that will be used for the post that is created by the form entry.
nb_NO: Velg kategorien som benyttes for innlegget som blir opprettet av skjemainnsendelsen.

en: Check this option to format and insert merge tags into the Post Title.
nb_NO: Velg dette alternativet for å formatere og sette inn flettemerker i innleggstittelen.

en: Post Title Template
nb_NO: Mal for innleggstittel

en: Check this option to format and insert merge tags into the Post Content.
nb_NO: Velg dette alternativet for å formatere og sette inn flettemerker i innleggsinnholdet.

en: Post Content Template
nb_NO: Mal for innleggsinnhold

en: Select the post format that will be used for the post that is created by the form entry.
nb_NO: Velg innleggsformatet som vil bli brukt for innlegget som opprettes av skjemainnsendingen.

en: Select the author that will be used for the post that is created by the form entry.
nb_NO: Velg forfatteren som skal brukes for innlegget som opprettes av skjemainnsendingen.

en: Post Author
nb_NO: Innleggsforfatter

en: Select the post status that will be used for the post that is created by the form entry.
nb_NO: Velg innleggsstatusen som skal benyttes for innlegget som opprettes basert på skjemainnsendingen.

en: Select which categories are displayed. You can choose to display all of them or select individual ones.
nb_NO: Velg hvilke kategorier som vises. Du kan velge å vise alle eller velge dem individuelt.

en: Create rules to dynamically display or hide the submit button based on values from another field.
nb_NO: Lag regler for å dynamisk vise eller skjule innsendingsknappen basert på verdier fra et annet felt.

en: Create rules to dynamically display or hide the page's Next Button based on values from another field.
nb_NO: Lag regler for å dynamisk vise eller skjule sidens «Neste side»-knapp basert på verdier fra et annet felt.

en: Next Button Conditional Logic
nb_NO: Neste knapp betinget logikk

en: Enter the path to an image you would like to use as the page previous button.
nb_NO: Legg inn stien til et bilde du vil benytte som knapp for «Forrige side»

en: Previous Button Image
nb_NO: Forrigeknapp bilde

en: Enter the text you would like to appear on the page previous button.
nb_NO: Legg inn teksten du vil vise på knappen for «Forrige side»

en: Previous Button Text
nb_NO: Forrigeknapp tekst

en: Enter the path to an image you would like to use as the page next button.
nb_NO: Legg inn stien til et bilde du vil benytte som knapp for «Neste side».

en: Next Button Image
nb_NO: Nesteknapp bilde

en: Enter the text you would like to appear on the page next button.
nb_NO: Legg inn teksten du vil vise på knappen for «Neste side».

en: Next Button Text
nb_NO: Nesteknapp tekst

en: Name each of the pages on your form.  Page names are displayed with the selected progress indicator.
nb_NO: Navngi hver av sidene i skjemaet ditt. Sidenavn vises med den valgte fremdriftsindikatoren.

en: Select which progress bar style you would like to use.  Select custom to choose your own text and background color.
nb_NO: Velg hvilken stil du vil bruke på fremdriftslinjen. Velg egendefinert for å velge din egen tekst og bakgrunnsfarge.

en: Select which type of visual progress indicator you would like to display.  Progress Bar, Steps or None.
nb_NO: Velg hvilken type visuell fremdriftsindikator du vil vise. Fremdriftslinje, steg eller ingen.

en: Create rules to dynamically display or hide this page based on values from another field.
nb_NO: Lag regler for å dynamisk vise eller skjule denne siden basert på verdier fra et annet felt.

en: Page Conditional Logic
nb_NO: Betinget logikkside

en: Enter a message to be displayed to users who are not logged in (shortcodes and HTML are supported).
nb_NO: Legg inn en melding som vises brukere som ikke er innlogget (kortkoder og HTML er støttet).

en: Check this option to require a user to be logged in to view this form.
nb_NO: Velg dette alternativet for å kreve at en bruker er innlogget for å se dette skjemaet.

en: Check this option to add a text input as the final choice of your radio button field. This allows the user to specify a value that is not a predefined choice.
nb_NO: Velg dette alternativet for å legge til et tekstfelt som det siste valget i alternativene dine. Dette lar brukeren angi en verdi som ikke er et forhåndsdefinert valg.

en: "Other" Choice
nb_NO: «Annet»-valg

note: Translators: %s: Link to Chosen jQuery framework.
en: Enable Enhanced UI
nb_NO: Aktiver forbedret brukergrensesnitt

en: Create rules to dynamically display or hide this field based on values from another field.
nb_NO: Lag regler for å dynamisk vise eller skjule dette feltet basert på verdier fra et annet felt.

en: Check this option to specify a value for each choice. Choice values are not displayed to the user viewing the form, but are accessible to administrators when viewing the entry.
nb_NO: Velg dette alternativet for å angi en verdi for hvert valg. Valgverdier vises ikke til brukeren som ser skjemaet, men er tilgjengelige for administratorer som ser oppføringen.

en: Enable Choice Values
nb_NO: Aktiver valgverdier

en: Field Choices
nb_NO: Feltvalg

en: Enter the CSS class name you would like to use in order to override the default styles for this field.
nb_NO: Legg inn CSS-klassenavnet du vil bruke for å overstyre standardstilene for dette feltet.

en: Select the language you would like to use for the reCAPTCHA display from the available options.
nb_NO: Velg språket du vil bruke for reCAPTCHA-visningen fra de tilgjengelige valgene.

en: reCAPTCHA Language
nb_NO: Språk for reCAPTCHA

en: If you would like to override the default error validation for a field, enter it here.  This message will be displayed if there is an error with this field when the user submits the form.
nb_NO: Hvis du vil overstyre den standard feilmeldingen for et felt, legg den inn her. Denne meldingen vil vises hvis det er en feil med dette feltet når brukeren sender inn skjemaet.

en: Validation Message
nb_NO: Valideringsbeskjed

en: Select this setting to display the option as activated by default when the form first loads.
nb_NO: Velg denne innstillingen for å vise valget som aktivert som standard når skjemaet først lastes.

en: Activated by Default
nb_NO: Aktivert som standard

en: Select the field to be used as the source for the values for this field.
nb_NO: Velg feltet som skal benyttes som kilde for verdiene for dette feltet.

en: Enter the label to be displayed next to the check box. For example, &quot;same as shipping address&quot;.
nb_NO: Legg inn etiketten som skal vises ved siden av avkrysningsboksen. For eksempel &laquo;samme som leveringsadresse&raquo;.

en: Activate this option to allow users to skip this field and submit the values entered in the associated field. For example, this is useful for shipping and billing address fields.
nb_NO: Aktiver dette valget for å la brukere hoppe over dette feltet og sende inn verdiene som er lagt inn i det tilknyttede feltet. For eksempel er dette nyttig for felt for leverings- og faktureringsadresse.

en: Use Values Submitted in a Different Field
nb_NO: Bruk verdier sendt inn i et annet felt

en: Placeholders will not be submitted along with the form. Use Placeholders to give a hint at the expected value or format.
nb_NO: Plassholdere vil ikke bli sendt inn sammen med skjemaet. Bruk plassholdere for å gi et hint om forventet verdi eller format.

en: The Placeholder will not be submitted along with the form. Use the Placeholder to give a hint at the expected value or format.
nb_NO: Plassholderen vil ikke bli sendt inn sammen med skjemaet. Bruk plassholderen for å gi et hint om forventet verdi eller format.

en: If you would like to pre-populate the value of a field, enter it here.
nb_NO: Vil du vil forhåndsutfylle verdien i et felt, legg det inn her.

en: Select the fields you'd like to use in this Address Field and customize the Sub-Labels by entering new ones.
nb_NO: Velg feltene du vil bruke i dette adressefeltet og tilpass underetikettene ved å legge inn nye.

en: Add Choices to this field. You can mark a choice as selected by default by using the radio buttons on the left.
nb_NO: Legg til valg i dette feltet. Du kan markere et alternativ som valgt som standard ved å bruke alternativboksene til venstre.

en: Name Prefix Choices
nb_NO: Valg for navneprefiks

en: Select the fields you'd like to use in this Name field and customize the Sub-Labels by entering new ones.
nb_NO: Velg feltene du vil bruke i dette navnefeltet og tilpass underetikettene ved å legge inn nye.

en: Select the sub-label placement.  Sub-labels can be placed above the field inputs or below the field inputs.
nb_NO: Velg plasseringen av underetiketter. Underetiketter kan plasseres over skjemafeltene eller under skjemafeltene.

en: Select the description placement.  Descriptions can be placed above the field inputs or below the field inputs.
nb_NO: Velg plasseringen av beskrivelsen. Beskrivelser kan plasseres over skjemafeltene eller under skjemafeltene.

en: Select the label visibility for this field.  Labels can either inherit the form setting or be hidden.
nb_NO: Velg etikettsynligheten for dette feltet. Etiketter kan enten arve skjemainnstillingen eller være skjult.

en: Label Visibility
nb_NO: Etikettsynlighet

en: Enter values in this setting to override the Sub-Label for each field.
nb_NO: Legg inn verdier i denne innstillingen for å overstyre underetiketten for hvert felt.

en: Enter the admin label of the form field.  Entering a value in this field will override the Field Label when displayed in the Gravity Forms administration tool.
nb_NO: Legg inn etiketten for administratorer for skjemafeltet. Hvis en verdi er angitt i dette feltet, vil det overstyre feltetiketten i administrasjonsverktøyet til Gravity Forms.

en: Admin Label
nb_NO: Etikett for administrator

en: Specify how many decimal places the number should be rounded to.
nb_NO: Angi hvor mange desimaler tallet skal avrundes til.

en: Specify a mathematical formula. The result of this formula will be dynamically populated as the value for this field.
nb_NO: Spesifiser en matematisk formel. Resultatet av denne formelen vil dynamisk fylles inn som verdien for dette feltet.

en: Enabling calculations will allow the value of this field to be dynamically calculated based on a mathematical formula.
nb_NO: Ved å aktivere beregninger vil verdien av dette feltet kunne bli dynamisk beregnet basert på en matematisk formel.

en: Enter the minimum and maximum values for this form field.  This will require that the value entered by the user must fall within this range.
nb_NO: Legg inn laveste og høyeste verdier for dette skjemafeltet. Dette vil kreve at verdien som brukeren legger inn må være innenfor dette området.

en: Number Range
nb_NO: Tallområde

en: Select this option to limit user input to unique values only.  This will require that a value entered in a field does not currently exist in the entry database for that field.
nb_NO: Velg dette alternativet for å begrense brukerens inndata til kun unike verdier. Dette krever at en innlagt verdi i et felt ikke eksisterer fra før i databaseoppføringene for det feltet.

en: Select this option to make the form field required.  A required field will prevent the form from being submitted if it is not filled out or selected.
nb_NO: Velg dette alternativet for å gjøre skjemafeltet påkrevd. Et påkrevd felt vil forhindre skjemaet i å bli innsendt hvis feltet ikke er utfylt eller valgt.

en: Required Field
nb_NO: Feltet må fylles ut

en: Enter the description for the form field.  This will be displayed to the user and provide some direction on how the field should be filled out or selected.
nb_NO: Legg inn beskrivelsen for skjemafeltet. Dette vil bli vist til brukeren og gi instruksjoner i hvordan feltet bør fylles ut eller velges.

en: Field Description
nb_NO: Feltbeskrivelse

en: Select the format you would like to use for the phone input.  Available options are domestic US/CANADA style phone number and international long format phone number.
nb_NO: Velg formatet du vil bruke for telefonfeltet. Tilgjengelige valg er innenlands USA/Canada og internasjonalt langt format.

en: Phone Number Format
nb_NO: Format for telefonnummer

en: Specify the maximum file size in megabytes allowed for each of the files.
nb_NO: Angi maksimumsstørrelsen i megabyte tillat for hver av filene.

en: Specify the maximum number of files that can be uploaded using this field. Leave blank for unlimited. Note that the actual number of files permitted may be limited by this server's specifications and configuration.
nb_NO: Angi maksimalt antall filer som skal kunne lastes opp i dette feltet. La feltet stå tomt for ubegrenset. Bemerk at det faktiske antallet tillatte filer kan være begrenset av denne tjenerens spesifikasjoner og konfigurasjon.

en: Select this option to enable multiple files to be uploaded for this field.
nb_NO: Velg dette alternativet for å tillate at flere filer kan lastes opp for dette feltet.

en: Enter the allowed file extensions for file uploads.  This will limit the type of files a user may upload.
nb_NO: Legg inn tillatte filnavnendelser for opplastinger. Dette vil begrense typen filer en bruker kan laste opp.

en: Allowed File Extensions
nb_NO: Tillatte filtyper

en: Select the format you would like to use for the time field.  Available options are 12 hour (i.e. 8:30 pm) and 24 hour (i.e. 20:30).
nb_NO: Velg formatet du vil bruke for tidsfeltet. Tilgjengelige valg er 12-timersformat (dvs. 8:30 pm) og 24-timersformat (dvs. 20:30).

en: Select the format you would like to use for the date input.
nb_NO: Velg formatet du vil bruke for datofeltet.

en: Field Date Format
nb_NO: Datoformat for felt

en: Check this box to prevent this field from being displayed in a non-secure page (i.e. not https://). It will redirect the page to the same URL, but starting with https:// instead. This option requires a properly configured SSL certificate.
nb_NO: Merk av i denne boksen for å forhindre dette feltet i å vises på en usikker side (dvs. ikke https://). Da vil siden omdigirere til den samme nettadressen, men at den begynner med https:// i stedet. Dette valget krever et korrekt konfigurert SSL-sertifikat.

en: Select the format of numbers that are allowed in this field. You have the option to use a comma or a dot as the decimal separator.
nb_NO: Velg formatet på tall som er tillatt i dette feltet. Du har valget å bruke komma eller punktum som desimalskille.

en: Select the format you would like to use for the Name field.  There are 3 options, Normal which includes First and Last Name, Extended which adds Prefix and Suffix, or Simple which is a single input field.
nb_NO: Velg formatet du ønsker å bruke for navnefeltet. Det er tre valg: «Normal”, som inkluderer fornavn og etternavn. «Utvidet», som legger til prefiks og suffiks. «Enkel» er et enkelt tekstfelt.

en: Field Name Format
nb_NO: Feltnavn format

en: Check this box to prevent the State/Province/Region from being displayed in the form.
nb_NO: Merk av i denne boksen for å unngå at feltet med delstat/provins/region vises i skjemaet.

en: Hide State/Province/Region
nb_NO: Skjul delstat/provins/region

en: Check this box to prevent Province field from being displayed in the form.
nb_NO: Merk av i denne boksen for å unngå at provins-feltet vises i skjemaet.

en: Hide Province Field
nb_NO: Skjul provinsfelt

en: Check this box to prevent the State field from being displayed in the form.
nb_NO: Merk av i denne boksen for å unngå at delstat-feltet vises i skjemaet.

en: Hide State Field
nb_NO: Skjul delstat-feltet

en: Check this box to prevent the extra address input (Address Line 2) from being displayed in the form.
nb_NO: Merk av i denne boksen for å unngå at det ekstra adressefeltet (adresselinje 2) vises i skjemaet.

en: Hide Address Line 2
nb_NO: Skjul adresselinje 2

en: For addresses that only apply to one country, you can choose to not display the country drop down. Entries will still be recorded with the selected country.
nb_NO: For adresser som kun gjelder ett land, kan du velge å ikke vise landsvelgeren. Oppføringer vil likevel bli lagret med det valgte landet.

en: Hide Country
nb_NO: Skjul land

en: Select the country you would like to be selected by default when the form gets displayed.
nb_NO: Velg landet du ønsker å være valgt som standard når skjemaet blir vist.

en: Select the province you would like to be selected by default when the form gets displayed.
nb_NO: Velg provinsen du ønsker skal være valgt som standard når skjemaet blir vist.

en: Default Province
nb_NO: Standard provins

en: Select the state you would like to be selected by default when the form gets displayed.
nb_NO: Velg delstaten du ønsker skal være valgt som standard når skjemaet blir vist.

en: Default State
nb_NO: Standard fylke

en: Select the type of address you would like to use.
nb_NO: Velg adressetypen du vil bruke.

en: Select the type of inputs you would like to use for the date field. Date Picker will let users select a date from a calendar. Date Field will let users free type the date.
nb_NO: Velg typen inndatakontroller du ønsker å bruke for datofeltet. Datovelger lar brukere velge en dato fra en kalender. Datofelt lar brukere fritt legge inn datoen.

en: Enter the maximum number of rows that users are allowed to add.
nb_NO: Legg inn maksimalt antall rader som brukere kan legge til.

en: Enter the maximum number of characters that this field is allowed to have.
nb_NO: Legg inn maksimalt antall tegn som dette feltet kan ha.

en: Select the type of field from the available form fields.
nb_NO: Velg type felt fra tilgjengelige skjemafelt.

en: Field type
nb_NO: Felttype

en: Select the custom field name from available existing custom fields, or enter a new custom field name.
nb_NO: Velg det egendefinerte feltnavnet fra de eksisterende egendefinerte feltene, eller legg til et nytt egendefinert feltnavn.

en: Select the type of CAPTCHA you would like to use.
nb_NO: Velg CAPTCHA type

en: CAPTCHA Type
nb_NO: CAPTCHA type

en: Select the visual theme for the reCAPTCHA field from the available options to better match your site design.
nb_NO: Velg det visuelle temaet for reCAPTCHA-feltet fra de tilgjengelige valgene, for at det skal passe bedre til ditt nettsteds design.

en: reCAPTCHA Theme
nb_NO: Tema for reCAPTCHA

en: When enabled, margins are added to properly align the HTML content with other form fields.
nb_NO: Når aktivert, blir marger lagt til for å korrekt justere HTML-innholdet med andre skjemaelementer.

en: Disable Default Margins
nb_NO: Deaktiver standardmargene

en: Enter the label for this HTML block. It will help you identify your HTML blocks in the form editor, but it will not be displayed on the form.
nb_NO: Legg inn etiketten for HTML-blokken. Det hjelper deg med å identifisere HTML-blokkene dine i skjemaredigeringen, men vil ikke vises i skjemaet.

en: Enter the label of the form field.  This is the field title the user will see when filling out the form.
nb_NO: Legg inn etiketten for skjemafeltet. Dette er felttittelen brukeren ser ved utfylling av skjemaet.

note: Translators: %s: Link to article about query strings.
en: Pass Data Via Query String
nb_NO: Send data via spørringsstreng

en: Enter the URL of the webpage you would like the user to be redirected to after they have submitted the form.
nb_NO: Legg inn nettadressen til nettsiden du ønsker at brukeren skal bli omdirigert til etter at skjemaet er sendt inn.

en: Redirect Form to URL
nb_NO: Videresend skjema til nettadresse

en: Select the page you would like the user to be redirected to after they have submitted the form.
nb_NO: Velg siden du ønsker at brukeren skal bli omdirigert til etter at skjemaet er sendt inn.

en: Redirect Form to Page
nb_NO: Videresend skjema til side

en: When enabled, auto-formatting will insert paragraph breaks automatically. Disable auto-formatting when using HTML to create the confirmation content.
nb_NO: Når aktivert, vil autoformatering sette inn avsnittsskift automatisk. Deaktiver autoformatering når du bruker HTML for å lage innholdet for bekreftelsen.

en: Enter the text you would like the user to see on the confirmation page of this form.
nb_NO: Skriv inn teksten du ønsker at brukeren skal se på bekreftelsessiden til dette skjemaet.

en: Confirmation Message Text
nb_NO: Bekreftelsestekst

en: Enter the CSS class name you would like to use in order to override the default styles for this form.
nb_NO: Legg inn CSS-klassenavnet du vil bruke for å overstyre standardstiler for dette skjemaet.

en: Form CSS Class Name
nb_NO: Skjema CSS klassenavn

en: Enter the path to an image you would like to use as the form submit button.
nb_NO: Legg inn stien til et bilde du ønsker skal benyttes som knapp for innsendelse av skjemaet.

en: Form Button Image
nb_NO: Skjemaknapp bilde

en: Enter the text you would like to appear on the form submit button.
nb_NO: Legg inn teksten du vil skal vises på knappen for å sende inn skjemaet.

en: Form Button Text
nb_NO: Skjemaknapp tekst

en: Select the default sub-label placement.  Sub-labels can be placed above the field inputs or below the field inputs. This setting can be overridden in the appearance settings for each field.
nb_NO: Velg standardplassering for underetiketter. Underetiketter kan plasseres over skjemafeltene eller under skjemafeltene. Denne innstillingen kan overstyres i visningsinnstillingene for hvert felt.

en: Select the default description placement.  Descriptions can be placed above the field inputs or below the field inputs. This setting can be overridden in the appearance settings for each field.
nb_NO: Velg standard beskrivelsesplassering. Beskrivelser kan plasseres over skjemafeltene eller under skjemafeltene. Denne innstillingen kan overstyres i visningsinnstillingene for hvert felt.

en: Form Label Placement
nb_NO: Etikettplassering

en: Enter a description for your form. This may be used for user instructions.
nb_NO: Legg inn en beskrivelse for ditt skjema. Dette kan benyttes til brukerinstruksjoner.

en: Enter the title of your form.
nb_NO: Skriv inn tittel på skjemaet.

en: Check this option to enable a sliding animation when displaying/hiding conditional logic fields.
nb_NO: Kryss av for å slå på animasjon når man viser/skjuler betinget logikk felt.

en: Enable Animation
nb_NO: Slå på animasjon

en: Enables the honeypot spam protection technique, which is an alternative to the reCAPTCHA field.
nb_NO: Aktiverer anti-spam teknikken «honningkrukke», som er et alternativ til reCAPTCHA-feltet.

en: Enable Anti-spam honeypot
nb_NO: Aktiver «honningkrukke» for anti-spam

en: Schedule a time period the form is active.
nb_NO: Planlegg et tidsrom skjemaet er aktivt

en: Enter a number in the input box below to limit the number of entries allowed for this form. The form will become inactive when that number is reached.
nb_NO: Legg inn et tall i boksen under for å begrense antallet oppføringer som tillates for dette skjemaet. Skjemaet blir inaktivt når det antallet er nådd.

en: Limit Number of Entries
nb_NO: Begrens antall oppføringer

en: Limit the number of entries a form can generate and/or schedule a time period the form is active.
nb_NO: Begrens antall oppføringer et skjema kan generere og/eller planlegg et tidsrom skjemaet skal være aktivt.

en: Limit Form Activity
nb_NO: Begrens skjemaaktivitet

en: Enter a comma separated list of email addresses you would like to receive a BCC of the notification email.
nb_NO: Legg inn en kommaseparert liste med e-postadresser du ønsker skal motta en blindkopi av e-postvarslingen.

en: Blind Carbon Copy Addresses
nb_NO: Blindkopi-adresser

en: Enter the email address you would like to be used as the reply to address for the notification email.
nb_NO: Legg inn e-postadressen du ønsker at skal brukes som svaradresse for e-postvarslingen.

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or select the name from available name fields.
nb_NO: Legg inn navnet du ønsker at e-postvarslingen skal sendes fra, eller velg navnet fra tilgjengelige navnefelt.

en: From Email Address
nb_NO: Fra e-postadresse

en: Allows notification to be sent to different email addresses depending on values selected in the form.
nb_NO: Tillater varslinger å bli sendt til forskjellige e-postadresser avhengig av valgte verdier i skjemaet.

en: When enabled, auto-formatting will insert paragraph breaks automatically. Disable auto-formatting when using HTML to create email notification content.
nb_NO: Når aktivert, vil autoformatering sette inn avsnittsskift automatisk. Deaktiver autoformatering når du bruker HTML til å lage innhold for e-postvarslinger.

en: Disable Auto-Formatting
nb_NO: Deaktiver autoformatering

en: Enter the email address you would like the notification email sent to.
nb_NO: Legg inn e-postadressen du ønsker å motta e-postvarslinger på.

en: Send To Email Address
nb_NO: Send til e-postadresse

en: New submission from
nb_NO: Ny oppføring fra

en: User Login
nb_NO: Brukerinnlogging

en: User Email
nb_NO: Brukers e-postadresse

en: User Display Name
nb_NO: Brukers visningsnavn

en: HTTP User Agent
nb_NO: HTTP brukeragent

en: Embed Post/Page Title
nb_NO: Bygg inn innlegg-/sidetittel

en: Embed Post/Page Id
nb_NO: Bygg inn innlegg-/side-ID

en: User IP Address
nb_NO: Brukers IP-adresse

en: Insert Merge Tag
nb_NO: Sett inn flettemerke

en: Pricing Fields
nb_NO: Prisfelt

en: Post Fields
nb_NO: Innleggsfelt

en: There was an error while saving your form.
nb_NO: Det oppstod en feil under lagring av skjemaet.

en: Enable Next Button Conditional Logic
nb_NO: Slå på betinget logikk for neste knappen

en: Enable Page Conditional Logic
nb_NO: Slå på betinget logikk for side

en: Enable Conditional Logic
nb_NO: Slå på betinget logikk

en: Allow field to be populated dynamically
nb_NO: La dette feltet bli dynamisk utfyllt

en: Use the Rich Text Editor
nb_NO: Bruk redigering for rik tekst

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Force SSL
nb_NO: Krev SSL

en: Enable Password Input
nb_NO: Slå på passordinntasting

en: Delete Icon URL
nb_NO: Slett ikon URL

en: Add Icon URL
nb_NO: Legg til ikon url

en: Vietnamese
nb_NO: Vietnamesisk

en: Ukrainian
nb_NO: Ukrainsk

en: Turkish
nb_NO: Tyrkisk

en: Tamil
nb_NO: Tamilsk

en: Swedish
nb_NO: Svensk

en: Spanish (Latin America)
nb_NO: Spansk (Latin-Amerika)

en: Spanish
nb_NO: Spansk

en: Slovenian
nb_NO: Slovensk

en: Slovak
nb_NO: Slovakisk

en: Serbian
nb_NO: Serbisk

en: Russian
nb_NO: Russisk

en: Romanian
nb_NO: Rumensk

en: Portuguese (Portugal)
nb_NO: Portugisisk (Portugal)

en: Portuguese (Brazil)
nb_NO: Portugisisk (Brasil)

en: Portuguese
nb_NO: Portugisisk

en: Polish
nb_NO: Polsk

en: Persian
nb_NO: Persisk

en: Norwegian
nb_NO: Norsk

en: Lithuanian
nb_NO: Litauisk

en: Latvian
nb_NO: Lativsk

en: Korean
nb_NO: Koreansk

en: Japanese
nb_NO: Japansk

en: Italian
nb_NO: Italiensk

en: Indonesian
nb_NO: Indonesisk

en: Hungarian
nb_NO: Ungarsk

en: Hebrew
nb_NO: Hebraisk

en: Greek
nb_NO: Gresk

en: German (Switzerland)
nb_NO: Tysk (Sveits)

en: German (Austria)
nb_NO: Tysk (Østerrike)

en: German
nb_NO: Tysk

en: French (Canadian)
nb_NO: Fransk (Canada)

en: French
nb_NO: Fransk

en: Finnish
nb_NO: Finsk

en: Filipino
nb_NO: Filippinsk

en: Estonian
nb_NO: Estisk

en: English (US)
nb_NO: Engelsk (USA)

en: English (UK)
nb_NO: Engelsk (Storbrittania)

en: Dutch
nb_NO: Nederlandsk

en: Danish
nb_NO: Dansk

en: Czech
nb_NO: Tsjekkisk

en: Croatian
nb_NO: Kroatisk

en: Chinese (Traditional)
nb_NO: Kinesisk (tradisjonell)

en: Chinese (Simplified)
nb_NO: Kinesisk (forenklet)

en: Catalan
nb_NO: Katalansk

en: Bulgarian
nb_NO: Bulgarsk

en: Arabic
nb_NO: Arabisk

en: Language
nb_NO: Språk

en: Activated by default
nb_NO: Aktivert som standard

en: Source Field
nb_NO: Kildefelt

en: Option Label
nb_NO: Etikett for valg

en: To activate this option, please add a field to be used as the source.
nb_NO: For å aktivere dette valget, vennligst legg til et felt som skal benyttes som kilde.

en: Display option to use the values submitted in different field
nb_NO: Vis valg for å bruke de innsendte verdiene i et annet felt

en: Default Values
nb_NO: Standardverdier

en: Prefix Choices
nb_NO: Valgprefiks

en: Default Value
nb_NO: Standardverdi

en: Admin Field Label
nb_NO: Feltetikett for administrator

en: Field Size
nb_NO: Feltstørrelse

en: Enable enhanced user interface
nb_NO: Slå på avansert brukergrensesnitt

en: Custom CSS Class
nb_NO: Tilpasset CSS-klassenavn

en: Custom Validation Message
nb_NO: Tilpasset valideringsmelding

en: Use Form Setting (%s)
nb_NO: Bruk skjemainnstilling (%s)

en: Visible (%s)
nb_NO: Synlig (%s)

en: Field Label Visibility
nb_NO: Synlighet av feltetikett

en: Placeholders
nb_NO: Plassholdere

en: Placeholder text is not supported when using the Rich Text Editor.
nb_NO: Plassholdertekst støttes ikke når du benytter rik tekst.

en: No Duplicates
nb_NO: Ingen duplikater

en: Required
nb_NO: Påkrevd

en: Rules
nb_NO: Regler

en: Do not round
nb_NO: Ikke avrund

en: Rounding
nb_NO: Avrunding

en: Validate Formula
nb_NO: Valider formel

en: There appears to be a problem with the formula.
nb_NO: Det er et problem med formelen.

en: The formula appears to be valid.
nb_NO: Formelen ser ut til å være gyldig.

en: Formula
nb_NO: Formel

en: Enable Calculation
nb_NO: Aktiver beregning

en: Max
nb_NO: Maks

en: Range
nb_NO: Område

en: Maximum Characters
nb_NO: Maks antall tegn

en: Select a Mask
nb_NO: Velg en maske

en: Zip Code w/ Optional Plus Four
nb_NO: Postnummer

en: Course Code
nb_NO: Kurskode

en: Social Security Number
nb_NO: Personnummer

en: Valid Input
nb_NO: Gyldig verdi

en: Mask
nb_NO: Maske

en: Examples
nb_NO: Eksempler

en: All other characters are literal values and will be displayed automatically.
nb_NO: Alle andre tegn er faktiske verdier og vil vises automatisk.

en: Use a question mark '?' to indicate optional characters. Note: All characters after the question mark will be optional.
nb_NO: Bruk et spørsmålstegn «?» for å indikere valgfrie tegn. Bemerk: Alle tegnene etter spørsmålstegnet vil være valgfrie.

en: Use an asterisk '*' to indicate any alphanumeric character.
nb_NO: Bruk stjernetegn «*» for å indikere hvilket som helst alfanumerisk tegn (både tall og bokstaver).

en: Use a lower case 'a' to indicate an alphabetical character.
nb_NO: Bruk en liten «a» for å indikere en bokstav.

en: Use a '9' to indicate a numerical character.
nb_NO: Bruk «9» for å indikere et tall.

en: Usage
nb_NO: Bruk

en: Custom Mask Instructions
nb_NO: Instruksjoner for egendefinert maske

en: Enter a custom mask
nb_NO: Legg inn en egendefinert maske

en: Input Mask
nb_NO: Inndatamaske

en: Supported Credit Cards
nb_NO: Godtatte betalingskort

en: Sub-Labels
nb_NO: Underetiketter

en: Number Format
nb_NO: Nummerformat

en: Good
nb_NO: Bra

en: Bad
nb_NO: Dårlig

en: Short
nb_NO: Kort

en: Minimum Strength
nb_NO: Minimumsstyrke

en: Enable Password Strength
nb_NO: Aktiver passordstyrke

en: Password Fields
nb_NO: Passordfelt

en: Enable Email Confirmation
nb_NO: Aktiver e-postbekreftelse

en: Enable "other" choice
nb_NO: Aktiver «annet»-valg

en: Save
nb_NO: Lagre

en: enter name
nb_NO: legg inn navn

en: Enter name
nb_NO: Legg inn navn

en: Save as
nb_NO: Lagre som

en: Save as new custom choice
nb_NO: Lagre som nytt tilpasset valg

en: Insert Choices
nb_NO: Sett inn valg

en: Select a category and customize the predefined choices or paste your own list to bulk add choices.
nb_NO: Velg en kategori og tilpass de forhåndsdefinerte valgene, eller lim din egen liste for å legge til flere valg på én gang.

en: Extra Large
nb_NO: Ekstra stor

en: Extra Small
nb_NO: Ekstra liten

en: Definitely Not
nb_NO: Absolutt ikke

en: Probably Not
nb_NO: Sannsynligvis ikke

en: Not Sure
nb_NO: Ikke sikker

en: Probably
nb_NO: Sannsynligvis

en: Definitely
nb_NO: Helt klart

en: Would You
nb_NO: Ville du

en: Much Worse
nb_NO: Mye verre

en: Somewhat Worse
nb_NO: Noe verre

en: About the Same
nb_NO: Omtrent det samme

en: Somewhat Better
nb_NO: Noe bedre

en: Much Better
nb_NO: Mye bedre

en: Comparison
nb_NO: Sammenligning

en: Strongly Disagree
nb_NO: Sterkt uenig

en: Disagree
nb_NO: Uenig

en: Agree
nb_NO: Enig

en: Strongly Agree
nb_NO: Veldig enig

en: Agreement
nb_NO: Enighet

en: Not Important
nb_NO: Ikke viktig

en: Somewhat Important
nb_NO: Noe viktig

en: Important
nb_NO: Viktig

en: Very Important
nb_NO: Veldig viktig

en: Importance
nb_NO: Viktighet

en: Very Unsatisfied
nb_NO: Veldig misfornøyd

en: Unsatisfied
nb_NO: Misfornøyd

en: Neutral
nb_NO: Nøytral

en: Satisfied
nb_NO: Tilfreds

en: Very Satisfied
nb_NO: Svært tilfreds

en: Satisfaction
nb_NO: Tilfredshet

en: Never used
nb_NO: Aldri brukt

en: Over 3 years
nb_NO: Over 3 år

en: 1-3 years
nb_NO: 1–3 år

en: 1-6 months
nb_NO: 1–6 måneder

en: Less than a month
nb_NO: Kortere enn en måned

en: How Long
nb_NO: Hvor lenge

en: Less than once a month
nb_NO: Færre enn en gang i måneden

en: 2 to 3 times a month
nb_NO: 2 til 3 ganger i måneden

en: Once a month
nb_NO: Månedlig

en: 2 to 3 times a week
nb_NO: 2 til 3 ganger i uken

en: Once a week
nb_NO: Ukentlig

en: Every day
nb_NO: Hver dag

en: How Often
nb_NO: Hvor ofte

en: December
nb_NO: Desember

en: October
nb_NO: Oktober

en: July
nb_NO: Juli

en: June
nb_NO: Juni

en: March
nb_NO: Mars

en: February
nb_NO: Februar

en: January
nb_NO: Januar

en: Months of the Year
nb_NO: Måneder i året

en: Saturday
nb_NO: Lørdag

en: Friday
nb_NO: Fredag

en: Thursday
nb_NO: Torsdag

en: Wednesday
nb_NO: Onsdag

en: Tuesday
nb_NO: Tirsdag

en: Monday
nb_NO: Mandag

en: Sunday
nb_NO: Søndag

en: Days of the Week
nb_NO: Ukedager

en: Some College
nb_NO: Noe utdanning

en: Graduate or Professional Degree
nb_NO: Yrkesutdanning

en: Bachelor's Degree
nb_NO: Bachelorgrad

en: Associate Degree
nb_NO: Bachelorgrad, 2 årig

en: High School
nb_NO: Videregående skole

en: Education
nb_NO: Utdanning

en: Transportation/Logistics
nb_NO: Transport/logistikk

en: Telecommunications
nb_NO: Telekommunikasjon

en: Technology
nb_NO: Teknologi

en: Skilled Labor
nb_NO: Faglært arbeidskraft

en: Science/Research
nb_NO: Vitenskap / Forskning

en: Sales
nb_NO: Salg

en: Retail
nb_NO: Handel

en: Restaurant/Food Service
nb_NO: Restaurant/Mat

en: Real Estate
nb_NO: Eiendom

en: Professional Services
nb_NO: Profesjonelle tjenester

en: Pharmaceutical/Biotech
nb_NO: Farmasøytisk/bioteknologi

en: Non-Profit/Volunteer
nb_NO: Ideelle organisasjoner

en: Marketing
nb_NO: Markedsføring

en: Manufacturing/Operations
nb_NO: Produksjon

en: Management/Executive
nb_NO: Ledelse / Styre

en: Legal
nb_NO: Juridisk

en: Law Enforcement/Security
nb_NO: Politi/sikkerhet/vekter

en: Job Search Aids
nb_NO: Rekruttering

en: Internet
nb_NO: Internett

en: Insurance
nb_NO: Forsikring

en: Installation/Maintenance
nb_NO: Installasjon / vedlikehold

en: Hospitality/Travel
nb_NO: Hotell- og reisevirksomhet

en: Healthcare
nb_NO: Helsevesen

en: Government/Military
nb_NO: Militær

en: Engineering
nb_NO: Ingeniørfag

en: Energy/Utilities
nb_NO: Energi / tjenester

en: Education/Training
nb_NO: Utdanning/opplæring

en: Customer Service
nb_NO: Kundeservice

en: Consumer Goods
nb_NO: Forbruksvarer

en: Construction/Facilities
nb_NO: Bygg / fasiliteter

en: Clerical/Administrative
nb_NO: Administrativt

en: Business Opportunity
nb_NO: Forretningsmuligheter

en: Business Development
nb_NO: Forretningsutvikling

en: Banking/Mortgage
nb_NO: Bank/utlån

en: Automotive
nb_NO: Bilindustri

en: Arts/Entertainment/Publishing
nb_NO: Kunst/underholdning/forlagsvirksomhet

en: Aerospace/Aviation
nb_NO: Luftfart

en: Advertising/Public Relations
nb_NO: Reklame/PR

en: Accounting/Finance
nb_NO: Regnskap/finans

en: Industry
nb_NO: Yrke

en: Seasonal
nb_NO: Sesongarbeider

en: Intern
nb_NO: Lærling

en: Contract
nb_NO: Kontrakt

en: Temporary
nb_NO: Midlertidig

en: Employee
nb_NO: Ansatt

en: Per Diem
nb_NO: Dagsats

en: Part-Time
nb_NO: Deltid

en: Full-Time
nb_NO: Fulltid

en: Job Type
nb_NO: Jobbtype

en: Retired
nb_NO: Pensjonist

en: Homemaker
nb_NO: Hjemmeværende

en: Not employed and not looking for work
nb_NO: Ikke i arbeid og ser ikke etter arbeid

en: Not employed but looking for work
nb_NO: Ikke ansatt, men ser etter arbeid

en: Self-employed
nb_NO: Selvstendig næringsdrivende

en: Employed Part-Time
nb_NO: Deltidsansatt

en: Employed Full-Time
nb_NO: Fulltidsansatt

en: Employment
nb_NO: Arbeid

en: Widowed
nb_NO: Enke/enkemann

en: Divorced
nb_NO: Skilt

en: Married
nb_NO: Gift

en: Single
nb_NO: Singel

en: Marital Status
nb_NO: Sivilstand

en: 65 or Above
nb_NO: 65 eller over

en: 55-64
nb_NO: 55–64

en: 45-54
nb_NO: 45–54

en: 35-44
nb_NO: 35–44

en: 25-34
nb_NO: 25–34

en: 18-24
nb_NO: 18–24

en: Age
nb_NO: Alder

en: Prefer Not to Answer
nb_NO: Ønsker ikke å svare

en: Female
nb_NO: Kvinne

en: Male
nb_NO: Mann

en: Gender
nb_NO: Kjønn

en: South America
nb_NO: Sør-Amerika

en: North America
nb_NO: Nord-Amerika

en: Europe
nb_NO: Europa

en: Africa
nb_NO: Afrika

en: Continents
nb_NO: Kontinenter

en: Canadian Province/Territory
nb_NO: Canadisk provins/territorie

en: U.S. States
nb_NO: Stater i USA

en: Countries
nb_NO: Land

en: Bulk Add / Predefined Choices
nb_NO: Legg til/predefinerte valg

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Choices
nb_NO: Valg

en: Show Values
nb_NO: vis verdier

en: Phone Format
nb_NO: Telefonnummerformat

en: 24 hour
nb_NO: 24-timersformat

en: 12 hour
nb_NO: 12-timersformat

en: Time Format
nb_NO: Tidsformat

en: Maximum Rows
nb_NO: Maksimalt antall rader

en: Enable multiple columns
nb_NO: Slå på flerkolonner

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Maximum allowed on this server: %sMB
nb_NO: Øvre tillatte størrelse på denne tjeneren: %sMB

en: Maximum File Size
nb_NO: Maks filstørrelse

en: Maximum Number of Files
nb_NO: Maks antall filer

en: Enable Multi-File Upload
nb_NO: Slå på multi-fil opplasting

en: Separated with commas (i.e. jpg, gif, png, pdf)
nb_NO: Separert med komma (dvs. jpg, gif, png, pdf)

en: Allowed file extensions
nb_NO: Tillatte filnavnendelser

en: Customize Fields
nb_NO: Tilpass felt

en: Placeholder
nb_NO: Plassholder

en: Date Format
nb_NO: Datoformat

en: Preview this form to see your custom icon.
nb_NO: Forhåndsvis skjema for å se ditt egendefinerte ikon.

en: Image Path:
nb_NO: Bildesti:

en: Custom Icon
nb_NO: Egendefinert ikon

en: Calendar Icon
nb_NO: Kalenderikon

en: No Icon
nb_NO: Ikke ikon

en: Date Drop Down
nb_NO: Datonedtrekksmeny

en: Date Picker
nb_NO: Datovelger

en: Date Field
nb_NO: Datofelt

en: Date Input Type
nb_NO: Dato felttype

en: Name Fields
nb_NO: Navnefelt

en: Extended
nb_NO: Utvidet

en: Name Format
nb_NO: Navneformat

en: Default Country
nb_NO: Standard land

en: Default %s
nb_NO: Standard %s

en: Address Fields
nb_NO: Adressefelt

en: Address Type
nb_NO: Adressetype

en: Set as Featured Image
nb_NO: Sett som fremhevet bilde

en: Image Metadata
nb_NO: Metadata for bilde

en: Create content template
nb_NO: Lag innholdsmal

en: Placeholder Label
nb_NO: Plassholder-etikett

en: Display placeholder
nb_NO: Vis plassholder

en: Select Categories
nb_NO: Velg kategorier

en: All Categories
nb_NO: Alle kategorier

en: Post Category
nb_NO: Innleggskategori

en: Post Format
nb_NO: Innleggsformat

en: Use logged in user as author
nb_NO: Bruk innlogget bruker som forfatter

en: Default Post Author
nb_NO: Standard innleggsforfatter

en: Published
nb_NO: Publisert

en: Pending Review
nb_NO: Avventer gjennomgang

en: Draft
nb_NO: Kladd

en: Post Status
nb_NO: Innleggsstatus

en: Select an existing custom field
nb_NO: Velg et eksisterende tilpasset felt

en: New
nb_NO: Ny

en: Existing
nb_NO: Eksisterende

en: Custom Field Name
nb_NO: Tilpasset feltnavn

en: Dark
nb_NO: Mørk

en: Light
nb_NO: Lys

en: Theme
nb_NO: Tema

en: Font Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Large
nb_NO: Stort

en: Small
nb_NO: Liten

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Math Challenge
nb_NO: Matteutfordring

en: Really Simple CAPTCHA
nb_NO: Veldig enkel CAPTCHA

en: Advanced Fields
nb_NO: Avanserte felt

en: Single line text
nb_NO: Enkeltlinjetekst

en: Standard Fields
nb_NO: Standardfelt

en: Disable default margins
nb_NO: Deaktiver standardmarger

en: Text:
nb_NO: Tekst:

en: Next Button
nb_NO: Neste-knapp

en: Disable quantity field
nb_NO: Slå av antallfelt

en: Single Method
nb_NO: Enkeltmetode

en: Calculation
nb_NO: Beregning

en: User Defined Price
nb_NO: Brukerdefinert pris

en: Single Product
nb_NO: Enkeltprodukt

en: Field Type
nb_NO: Felttype

en: Product Field Mapping
nb_NO: Tilordning av produktfelt

en: Field Label
nb_NO: Feltetikett

en: Image Path:
nb_NO: Bildesti:

en: Default
nb_NO: Standard

en: Previous Button
nb_NO: Forrige-knapp

en: Completion Text
nb_NO: Tekst ved fullføring

en: Display completed progress bar on confirmation
nb_NO: Vis fullført fremdriftslinje ved fullført skjema

en: Page Names
nb_NO: Sidenavn

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Red
nb_NO: Rød

en: Orange
nb_NO: Oransje

en: Green
nb_NO: Grønn

en: Gray
nb_NO: Grå

en: Blue
nb_NO: Blå

en: Progress Bar Style
nb_NO: Stil på fremdriftslinje

en: None
nb_NO: Ingen

en: Steps
nb_NO: Trinn

en: Progress Bar
nb_NO: Fremdriftslinje

en: Progress Indicator
nb_NO: Fremdriftsindikator

en: Return to Form List
nb_NO: Returner til skjemalisten

en: Continue Editing this Form
nb_NO: Fortsett å redigere dette skjemaet

en: Setup Email Notifications for this Form
nb_NO: Konfigurer e-postvarsler for dette skjemaet

en: Preview this Form
nb_NO: Forhåndsvis dette skjemaet

en: What would you like to do next?
nb_NO: Hva vil du gjøre nå?

en: You have successfully saved your form!
nb_NO: Du har lagret skjemaet ditt!

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvisning

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Appearance
nb_NO: Utseende

en: General
nb_NO: Generelt

en: If you have other forms on the page (i.e. Comments Form), specify a higher tabindex start value so that your Gravity Form does not end up with the same tabindices as your other forms. To disable the tabindex, enter 0 (zero).
nb_NO: Hvis du har andre skjemaer på siden (f.eks. kommentarskjema), spesifiser en høyere startverdi for tabulatorindeks slik at ditt skjema fra Gravity Forms ikke ender opp med samme tabulatorindeks som dine andre skjemaer. For å deaktivere tabulatorindeksen, legg inn 0 (null).

en: Tab Index Start
nb_NO: Startverdi for tabulatorindeks

en: Disable script output
nb_NO: Deaktiver utskrift av skript

en: Display form description
nb_NO: Vis skjemabeskrivelse

en: Display form title
nb_NO: Vist skjematittel

en: Select a Form
nb_NO: Velg et skjema

en: Contact Us
nb_NO: Kontakt oss

en: Form
nb_NO: Skjema

en: User Agent
nb_NO: Brukeragent

en: Post Id
nb_NO: Innleggs-ID

en: Created By (User Id)
nb_NO: Laget av (bruker-ID)

en: Exporting entries. Progress:
nb_NO: Eksporterer oppføringer. Fremgang:

en: Date Range is optional, if no date range is selected all entries will be exported.
nb_NO: Datoperiode er valgfri. Hvis ingen datoperiode er satt vil alle oppføringer bli eksportert.

en: Select Date Range
nb_NO: Velg datoperiode

en: Select Fields
nb_NO: Velg felt

en: Select a form
nb_NO: Velg et skjema

en: Select a form below to export entries. Once you have selected a form you may select the fields you would like to export and then define optional filters for field values and the date range. When you click the download button below, Gravity Forms will create a CSV file for you to save to your computer.
nb_NO: Velg et skjema nedenfor for å eksportere oppføringer. Etter at du har valgt et skjema kan du velge hvilke felt du ønsker å eksportere og kan filtrere på feltverdi og datoperiode. Når du klikker på nedlastingsknappen nedenfor vil Gravity Forms lage en CSV fil som du kan lagre til din datamaskin.

en: Please select the fields to be exported
nb_NO: Vennligst velg feltene som skal eksporteres

en: Export entries if {0} of the following match:
nb_NO: Eksporter oppflringer hvis {0} av følgende treffer:

en: Ajax error while selecting a form
nb_NO: AJAX-feil oppsto under valg av skjema

en: Export Entries
nb_NO: Eksporter oppføringer

en: Download Export File
nb_NO: Last ned eksportfil

en: Select Forms
nb_NO: Velg skjemaer

en: Select the forms you would like to export. When you click the download button below, Gravity Forms will create a JSON file for you to save to your computer. Once you've saved the download file, you can use the Import tool to import the forms.
nb_NO: Velg skjemaene du ønsker å eksportere. Når du klikker «Last ned»-knappen nedenfor, vil Gravity Forms lage en JSON-fil du kan lagre på din datamaskin. Når du har lagret den nedlastede filen, kan bu bruke importverktøyet for å importere skjemaene.

en: Export Forms
nb_NO: Eksporter skjemaer

en: Import
nb_NO: Importer

en: Select Files
nb_NO: Velg filer

en: Import Forms
nb_NO: Importer skjemaer

en: Edit Form
nb_NO: Rediger skjema

en: form
nb_NO: skjema

en: forms
nb_NO: skjemaer

en: Forms could not be imported. Your export file is not compatible with your current version of Gravity Forms.
nb_NO: Skjemaene kunne ikke importeres. Din eksportfil er ikke kompatibel med din gjeldende versjon av Gravity Forms.

en: Please select the forms to be exported
nb_NO: Vennligst velg skjemaene som skal eksporteres

en: Thanks for contacting us! We will get in touch with you shortly.
nb_NO: Takk for at du tok kontakt med oss! Vi vil kontakte deg om kort tid..

en: Save and Continue Email Sent Confirmation
nb_NO: Bekreftelse på sendt e-post for «Lagre og fortsett»

en: Save and Continue Confirmation
nb_NO: Bekreftelse for «Lagre og fortsett»

en: Default Confirmation
nb_NO: Standard bekreftelse

en: Payment Date
nb_NO: Betalingsdato

en: Payment Status
nb_NO: Betalingsstatus

en: Notification not found
nb_NO: Beskjed ikke funnet

en: User Notification
nb_NO: Brukerbeskjed

en: Admin Notification
nb_NO: Administratormelding

en: %s form has been marked as inactive. | %s forms have been marked as inactive.
nb_NO[0]: %s skjema har blitt merket som inaktivt.
nb_NO[1]: %s skjemaer har blitt merket som inaktive.

en: %s form has been marked as active. | %s forms have been marked as active.
nb_NO[0]: %s skjema har blitt merket som aktivt.
nb_NO[1]: %s skjemaer har blitt merket som aktive.

en: Entries for %s form have been deleted. | Entries for %s forms have been deleted.
nb_NO[0]: Oppføringer for %s skjema har blitt slettet.
nb_NO[1]: Oppføringer for %s skjemaer har blitt slettet.

en: Views for %s form have been reset. | Views for %s forms have been reset.
nb_NO[0]: Visninger for %s skjema har blitt nullstilt.
nb_NO[1]: Visninger for %s skjemaer har blitt nullstilt.

en: You don't have adequate permissions to delete forms.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å slette skjemaer.

en: %s form deleted. | %s forms deleted.
nb_NO[0]: %s skjema slettet.
nb_NO[1]: %s skjemaer slettet.

en: %s form restored. | %s forms restored.
nb_NO[0]: %s skjema gjenopprettet.
nb_NO[1]: %s skjemaer gjenopprettet.

en: %s form moved to the trash. | %s forms moved to the trash.
nb_NO[0]: %s skjema flyttet til papirkurven.
nb_NO[1]: %s skjemaer flyttet til papirkurven.

en: Form duplicated.
nb_NO: Skjema duplisert.

en: You don't have adequate permission to delete forms.
nb_NO: Du har ikke adgang til å slette skjemaer.

en: Form deleted.
nb_NO: Skjema slettet

en: Form restored.
nb_NO: Skjema gjennopprettet

en: Form moved to the trash.
nb_NO: Skjema er flyttet til søppelkassen.

en: You don't have any forms. Let's go %screate one%s!
nb_NO: Du har ingen skjemaer. La oss %slage ett%s!

en: There are no forms in the trash.
nb_NO: Det er ingen skjemaer i papirkurven.

en: Move this form to the trash
nb_NO: Flytt skjema til søppelkassen

en: Conversion
nb_NO: Konverteringer

en: Views
nb_NO: Visninger

en: Entries
nb_NO: Oppføringer

en: Move to trash
nb_NO: Flytt til søppel

en: Permanently Delete Entries
nb_NO: Permanent sletting av oppføringer

en: Reset Views
nb_NO: Nullstill visninger

en: Mark as Inactive
nb_NO: Merk som inaktiv

en: Mark as Active
nb_NO: Merk som aktiv

en: Delete permanently
nb_NO: Slett permanent

[ctx: Form List]
en: Trash
nb_NO: Papirkurv

[ctx: Form List]
en: Inactive
nb_NO: Inaktive

[ctx: Form List]
en: Active
nb_NO: Aktive

[ctx: Form List]
en: All
nb_NO: Alle

en: Saved! Redirecting...
nb_NO: Lagret! Videresender...

en: Creating Form...
nb_NO: Lager skjema...

en: Create a New Form
nb_NO: Lag et nytt skjema

en: There was an issue creating your form.
nb_NO: Det oppstod et problem ved opprettelse av skjemaet.

en: Search Forms
nb_NO: Søk i skjemaer

en: WARNING: You are about to delete ALL entries associated with the selected forms.
nb_NO: ADVARSEL: Du er i ferd med å slette ALLE oppføringer knyttet til valgte skjemaer.

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to reset.
nb_NO: «Avbryt» for å stoppe, «OK» for å nullstille.

en: Are you sure you would like to reset the Views for the selected forms?
nb_NO: Er du sikker på at du vil resette antall visninger for valgte skjemaer?

en: WARNING: You are about to delete these forms and ALL entries associated with them.
nb_NO: ADVARSEL: Du er i ferd med å slette disse skjemaene og alle oppføringer knyttet til dem.

en: Ajax error while updating form
nb_NO: Ajax feil ved oppdatering av skjema

en: Cancel to stop, OK to delete.
nb_NO: «Avbryt» for å stoppe, «OK» for å slette.

en: WARNING: You are about to delete this form and ALL entries associated with it.
nb_NO: ADVARSEL: Du er i ferd med å slette dette skjemaet og ALLE oppføringer knyttet til det.

en: Create Form
nb_NO: Lag skjema

en: Please enter a unique form title.
nb_NO: Skriv inn en unik tittel for skjemaet.

en: Please enter a form title.
nb_NO: Vennligst sett inn skjematittel

en: Thank you for saving {form_title}. Please use the unique link below to return to the form from any computer. <br /><br /> {save_link} <br /><br /> Remember that the link will expire after 30 days so please return via the provided link to complete your form submission.
nb_NO: Takk for at du lagret {form_title}. Vennglist benytt den unike lenken nedenfor for å returnere til skjemaet fra hvilken som helst datamaskin. <br /><br /> {save_link} <br /><br /> Husk at lenken utløper etter 30 dager, så vennligst returner via den oppgitte lenken for å ferdigstille din skjemainnsendelse.

en: Save and Continue Email
nb_NO: E-post for «Lagre og fortsett»

en: There was an issue deleting this confirmation.
nb_NO: Det oppstod et problem med å slette denne bekreftelsen.

en: Confirmation deleted.
nb_NO: Bekreftelse slettet

en: Animated transitions
nb_NO: Animerte overganger

en: Anti-spam honeypot
nb_NO: «Honningkrukke» for anti-spam

en: Form Options
nb_NO: Skjemavalg

en: Require Login Message
nb_NO: Krev innloggingsmelding

en: Require user to be logged in
nb_NO: Krev at bruker er logget inn

en: Form Expired Message
nb_NO: Melding for utgått skjema

en: Form Pending Message
nb_NO: Melding for skjema venter

en: Schedule Form End Date/Time
nb_NO: Planlegg skjema sluttdato/tid

en: Schedule Start Date/Time
nb_NO: Planlegg skjema startdato/tid

en: Schedule Form
nb_NO: Planlegg skjema

en: Entry Limit Reached Message
nb_NO: Melding når grensen er nådd

en: per year
nb_NO: per år

en: per month
nb_NO: per måned

en: per week
nb_NO: per uke

en: per day
nb_NO: per dag

en: total entries
nb_NO: antall oppføringer

en: Number of Entries
nb_NO: Antall oppføringer

en: Enable entry limit
nb_NO: Skru på begrensning av oppføringer

en: Limit number of entries
nb_NO: Begrens antall oppføringer

en: Restrictions
nb_NO: Restriksjoner

en: Save and Continue Later
nb_NO: Lagre og fortsett senere

en: Enable Save and Continue
nb_NO: Aktiver «Lagre og fortsett»

en: Save and Continue
nb_NO: Lagre og fortsett

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Form Button
nb_NO: Skjemaknapp

en: CSS Class Name
nb_NO: CSS-klassenavn

en: (Required)
nb_NO: (Påkrevd)

en: Text: (Required)
nb_NO: Tekst: (Påkrevd)

en: Sub-Label Placement
nb_NO: Plassering av underetikett

en: Above inputs
nb_NO: Over felt

en: Below inputs
nb_NO: Under felt

en: Description Placement
nb_NO: Plassering av beskrivelse

en: Right aligned
nb_NO: Høyrejustert

en: Left aligned
nb_NO: Venstrejustert

en: Top aligned
nb_NO: Toppjustert

en: Form Layout
nb_NO: Skjema layout

en: Form Description
nb_NO: Skjemabeskrivelse

en: The form title you have entered has already been used. Please enter a unique form title.
nb_NO: Skjematittelen du har valgt er allerede brukt. Vennligst bruk en unik tittel.

en: dismiss
nb_NO: forkast

en: Note: This is a simple form preview. This form may display differently when added to your page based on normal inheritance from parent theme styles.
nb_NO: OBS: Dette en enkel forhåndsvisning av skjema. Skjemaet kan se annerledes ut når det legges til siden din, basert på normal arv av stiler fra foreldretema.

en: show structure
nb_NO: vis struktur

en: display grid
nb_NO: vis rutenett

en: Form Preview
nb_NO: Forhåndsvisning av skjema

en: You don't have adequate permission to preview forms.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelig tilgang til å forhåndsvise skjemaer.

en: Add page break between entries
nb_NO: Legg inn sideskift mellom oppføringer

en: Include notes
nb_NO: Inkluder notater

en: Print all of the selected entries at once.
nb_NO: Skriv ut alle oppføringer på en gang

en: Close Window
nb_NO: Lukk vindu

en: You may override the default notification settings by entering a comma delimited list of emails to which the selected notifications should be sent.
nb_NO: Du kan overstyre standardinnstillingene for varsling ved å angi en kommaseparert liste over e-postadresser som de valgte varslingene skal sendes til.

en: Specify which notifications you would like to resend for the selected entries.
nb_NO: Velg hvilke e-postvarsler du ønsker å sende for de valgte oppføringene.

en: You cannot resend notifications for these entries because this form does not currently have any notifications configured.
nb_NO: Du kan ikke sende e-postvarsler på nytt for disse oppføringene, fordi skjemaet ikke har e-postvarsler konfigurert.

en: Please select at least one entry...
nb_NO: Vennligst velg minst en oppføring …

en: Entry List
nb_NO: Oppføringsliste

en: Clear selection
nb_NO: Fjern valg

en: All %s{0}%s entries have been selected.
nb_NO: Alle %s{0}%s oppføringer har blitt valgt.

en: Select all %s{0}%s entries.
nb_NO: Velg alle %s{0}%s oppføringer.

en: All %s{0}%s entries on this page are selected.
nb_NO: Alle %s{0}%s oppføringer på denne siden er valgt.

en: entries
nb_NO: oppføringer

en: entry
nb_NO: oppføring

en: Notifications for %s were resent successfully.
nb_NO: E-postvarsler for %s ble sendt på nytt.

en: Print Entries
nb_NO: Skriv ut oppføringer

en: Please select at least one entry.
nb_NO: Vennligst velg minst en oppføring.

en: %s unstarred.
nb_NO: %s fjernet stjernemerke.

en: %s starred.
nb_NO: %s stjernemerket.

en: %s marked as unread.
nb_NO: %s merket som ulest.

en: %s marked as read.
nb_NO: %s merket som lest

en: %s marked as spam.
nb_NO: %s merket som spam

en: %s restored from the spam.
nb_NO: %s gjenopprettet fra spam.

en: %s moved to Trash.
nb_NO: %s flyttet til papirkurven.

en: %s deleted.
nb_NO: %s slettet.

en: %d entries
nb_NO: %d oppføringer

en: Entry deleted.
nb_NO: Oppføring slettet.

en: Delete All Spam
nb_NO: Slett all spam

en: Empty Trash
nb_NO: Tøm papirkurven

en: WARNING! This operation cannot be undone. Permanently delete all spam? 'Ok' to delete. 'Cancel' to abort.
nb_NO: ADVARSEL! Denne handlingen kan ikke angres. Vil du slette all spam? «Ok» for å slette. «Avbryt» for å avbryte.

en: WARNING! This operation cannot be undone. Empty trash? 'Ok' to empty trash. 'Cancel' to abort.
nb_NO: ADVARSEL! Denne handlingen kan ikke angres. Vil du tømme papirkurven? «Ok» for å tømme papirkurven. «Avbryt» for å avbryte.

en: Remove Star
nb_NO: Fjern stjernemerking

en: Add Star
nb_NO: Stjernemerk

en: Mark as Unread
nb_NO: Merk som ulest

en: Mark as Read
nb_NO: Merk som lest

en: Move this entry to the trash
nb_NO: Flytt oppføringen til papirkurven

en: Mark this entry as spam
nb_NO: Merk oppføringen som spam

en: Mark unread
nb_NO: Merk ulest

en: Mark this entry as unread
nb_NO: Merk oppføringen som ulest

en: Mark read
nb_NO: Merk som lest

en: Mark this entry as not spam
nb_NO: Merk oppføringen som ikke spam

en: This form does not have any entries yet.
nb_NO: Dette skjemaet har ingen oppføringer enda.

en: This form does not have any entries matching the search criteria.
nb_NO: Dette skjemaet har ingen oppføringer som samsvarer med søket.

en: This form does not have any entries in the trash.
nb_NO: Dette skjemaet har ingen oppføringer i papirkurven.

en: This form does not have any entries in the trash matching the search criteria.
nb_NO: Dette skjemaet har ingen oppføringer som samsvarer med søket, i papirkurven.

en: This form does not have any spam.
nb_NO: Dette skjemaet har ikke noe spam.

en: This form does not have any starred entries.
nb_NO: Dette skjemaet har ingen stjernemerkede oppføringer.

en: This form does not have any starred entries matching the search criteria.
nb_NO: Dette skjemaet har ingen stjernemerkede oppføringer som samsvarer med søket.

en: This form does not have any unread entries.
nb_NO: Dette skjemaet har ingen uleste oppføringer.

en: This form does not have any unread entries matching the search criteria.
nb_NO: Dette skjemaet har ingen uleste oppføringer som samsvarer med søket.

en: View this entry
nb_NO: Vis denne oppføringen

en: click to select columns to display
nb_NO: klikk for å velge kolonner som skal vises

en: Trash
nb_NO: Papirkurv

[ctx: Entry List]
en: Starred
nb_NO: Stjernemerkede

[ctx: Entry List]
en: Unread
nb_NO: Uleste

[ctx: Entry List]
en: All
nb_NO: Alle

en: Search
nb_NO: Søk

en: Number of entries per page:
nb_NO: Antall oppføringer per side:

en: Pagination
nb_NO: Sidenummerering

en: Default Filter
nb_NO: Standardfilter

en: You don't have any active forms. Let's go %screate one%s
nb_NO: Du har ingen aktive skjemaer. La oss %slage et%s

en: 1 entry moved to the Trash. %sUndo%s
nb_NO: 1 oppføring flyttet til papirkurven. %sUndo%s

en: %s permanently deleted.
nb_NO: %s slettet permanent.

en: 1 entry
nb_NO: En oppføring

en: %s restored from the Trash.
nb_NO: %s gjenopprettet fra papirkurven.

en: Thai Baht
nb_NO: Thailandsk baht

en: Taiwan New Dollar
nb_NO: Taiwansk ny dollar

en: Swiss Franc
nb_NO: Sveitsisk franc

en: Swedish Krona
nb_NO: Svensk krona

en: South African Rand
nb_NO: Sør-Afrikansk rand

en: Singapore Dollar
nb_NO: Singaporsk dollar

en: Russian Ruble
nb_NO: Russisk rubel

en: Polish Zloty
nb_NO: Polsk zloty

en: Philippine Peso
nb_NO: Filippinsk peso

en: New Zealand Dollar
nb_NO: New Zealandsk dollar

en: Norwegian Krone
nb_NO: Norsk krone

en: Mexican Peso
nb_NO: Meksikansk pesos

en: Malaysian Ringgit
nb_NO: Malaysisk ringgit

en: Japanese Yen
nb_NO: Japansk yen

en: Israeli New Sheqel
nb_NO: Israelsk ny sheqel

en: Hungarian Forint
nb_NO: Ungarsk forint

en: Hong Kong Dollar
nb_NO: Hong Kong dollar

en: Danish Krone
nb_NO: Dansk krone

en: Czech Koruna
nb_NO: Tjekkisk koruna

en: Canadian Dollar
nb_NO: Canadisk dollar

en: Brazilian Real
nb_NO: Brasiliansk real

en: Australian Dollar
nb_NO: Australsk dollar

en: Pound Sterling
nb_NO: Britisk pund

en: U.S. Dollar
nb_NO: Amerikansk dollar

en: CSS Ready Classes
nb_NO: Klargjorte CSS-klasser

en: CSS Selectors
nb_NO: CSS-velgere

en: Designer Documentation
nb_NO: Dokumentasjon for designere

en: Add-On Framework
nb_NO: Utvidelsesrammeverk

en: API Functions
nb_NO: API-funksjoner

en: Developer Documentation
nb_NO: Dokumentasjon for utviklere

en: Configuring Notifications
nb_NO: Konfigurer varslinger

en: Configuring Confirmations
nb_NO: Konfigurer bekreftelser

en: Reviewing Form Submissions
nb_NO: Gjennomgang av skjemainnsendinger

en: Embedding a Form
nb_NO: Innbygge et skjema

en: Creating a Form
nb_NO: Opprette et skjema

en: User Documentation
nb_NO: Dokumentasjon for brukere

en: Resending...
nb_NO: Sender på nytt …

en: Resend Notifications
nb_NO: Send e-postvarsler på nytt

en: Configure Notifications
nb_NO: Konfigurer e-postvarsler

en: You cannot resend notifications for this entry because this form does not currently have any notifications configured.
nb_NO: Du kan ikke sende e-postvarsler på nytt for denne oppføringen, fordi skjemaet ikke har noen e-postvarsler konfigurert.

en: Mark as Spam
nb_NO: Merk som spam

en: Move to Trash
nb_NO: Flytt til papirkurv

en: Restore
nb_NO: Gjenopprett

en: Delete Permanently
nb_NO: Slett permanent

en: You are about to delete this entry. 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nb_NO: Du er i ferd med å slette denne oppføringen. «Avbryt» for å stoppe eller «OK» for å slette.

en: Not Spam
nb_NO: Ikke spam

en: Edit Post
nb_NO: Rediger innlegg

en: Embed Url
nb_NO: Bygg inn nettadresse

en: Updated
nb_NO: Oppdatert

en: Submitted on
nb_NO: Innsendt den

en: Entry Id
nb_NO: ID for oppføring

en: Transaction Id
nb_NO: Transaksjons-ID

en: Subscription Id
nb_NO: Abonnements-ID

en: Start Date
nb_NO: Startdato

en: Unit Price
nb_NO: Enhetspris

en: Qty
nb_NO: Antall

en: Order
nb_NO: Bestillinger

en: show empty fields
nb_NO: vis tomme felt

en: Subject:
nb_NO: Emne:

en: Also email this note to
nb_NO: Send også dette notatet til

en: Add Note
nb_NO: Legg til notat

en: Apply
nb_NO: Utfør

en:  Bulk action
nb_NO: Massehandling

en:  Bulk action
nb_NO: Massehandling

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Entry Updated.
nb_NO: Oppføring oppdatert.

en: Print
nb_NO: Skriv ut

en: Notifications were resent successfully.
nb_NO: E-postvarslinger ble sendt på nytt

en: You must select at least one type of notification to resend.
nb_NO: Du må velge minst en type varsling å sende på nytt.

en: Ajax error while deleting field.
nb_NO: AJAX-feil oppsto under sletting av feltet.

en: Would you like to delete this file? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
nb_NO: Vil du slette denne filen? «Avbryt» for å stoppe eller «OK» for å slette.

en: You don't have adequate permission to delete entries.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å slette oppføringer.

en: You don't have adequate permission to delete notes.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å slette notater.

en: Oops! We couldn't find your entry. Please try again
nb_NO: Oida! Vi fant ikke oppføringen. Vennligst prøv igjen

en: Payment Details
nb_NO: Betalingsdetaljer

en: Subscription Details
nb_NO: Abonnementsdetaljer

en: Notes
nb_NO: Notater

en: Entry
nb_NO: Oppføring

en: This form doesn't have any notifications. Let's go %screate one%s.
nb_NO: Dette skjemaet har ingen e-postmeldinger. La oss %slage en%s.

en: Undefined Service
nb_NO: Udefinert tjeneste

en: WARNING: You are about to delete this notification.
nb_NO: ADVARSEL: Du er i ferd med å slette denne meldingen.

en: Service
nb_NO: Tjeneste

en: Save and continue email is requested
nb_NO: «Lagre og fortsett»-epost er forespurt

en: Form is saved
nb_NO: Skjema er lagret

en: Form is submitted
nb_NO: Skjema ble sendt

en: There was an issue duplicating this notification.
nb_NO: Det oppsto et problem under duplisering av dette varselet.

en: There was an issue deleting this notification.
nb_NO: Det oppsto et problem under sletting av dette varselet.

en: Notification deleted.
nb_NO: E-postmelding slettet.

en: Save & Continue Token
nb_NO: «Lagre og fortsett«-nøkkel

en: Save & Continue Link
nb_NO: «Lagre og fortsett»-lenke

en: Update Notification
nb_NO: Oppdater e-postmelding

en: Auto-formatting
nb_NO: Auto-formatering

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Please enter a valid email address or merge tag in the BCC field.
nb_NO: Vennligst legg inn en gyldig e-postadresse eller flettemerke i blindkopi-feltet.

en: Please enter a valid email address or merge tag in the Reply To field.
nb_NO: Vennligst legg inn en gyldig e-postadresse eller flettemerke i svaradresse-feltet

en: Reply To
nb_NO: Svar til

en: From Email
nb_NO: Fra e-post

en: From Name
nb_NO: Fra navn

en: Your form does not have an email field. Add an email field to your form and try again.
nb_NO: Skjemaet ditt har ikke et e-postfelt. Legg et e-postfelt til skjemaet og prøv igjen.

en: Event
nb_NO: Hendelse

en: Email Service
nb_NO: E-posttjeneste

en: Configure Routing
nb_NO: Konfigurer routing

en: Send To
nb_NO: Send til

en: Notifications
nb_NO: E-postmeldinger

en: Print Preview
nb_NO: Forhåndsvisning av utskrift

en: close window
nb_NO: lukk vindu

en: Entry #
nb_NO: Oppføring nr.

en: Bulk Print
nb_NO: Masseutskrift

en: You don't have adequate permission to view entries.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å se oppføringer.

en: Oops! We could not locate your form.
nb_NO: Opps, fant ikke skjemaet.

en: Email Address
nb_NO: E-postadresse

en: Sorry. This form is no longer available.
nb_NO: Beklager, skjemaet er ikke lengre tilgjengelig.

en: This form is not yet available.
nb_NO: Dette skjemaet er enda ikke tilgjengelig

en: Sorry. This form is no longer accepting new submissions.
nb_NO: Beklager, skjemaet tillater ikke flere påmeldinger.

en: Step
nb_NO: Trinn

en: Next Page
nb_NO: Neste side

en: Strong
nb_NO: Sterk

en: Mismatch
nb_NO: Ikke samsvar

en: max characters
nb_NO: maks tegn

en: of
nb_NO: av

en: No results matched
nb_NO: Ingen resultater funnet

en: At least one field must be filled out
nb_NO: Minst ett felt må fylles ut

en: Invalid selection. Please select from the available choices.
nb_NO: Ugyldig valg.  Vennligst velg ett av de tilgjengelige alternativene.

en: Please enter a valid value.
nb_NO: Vennlist bruk en godtatt verdi

en: This field requires a unique entry and '%s' has already been used
nb_NO: Dette feltet krever en unik oppføring og «%s» har allerede blitt benyttet.

en: This field requires a unique entry and the values you entered have already been used.
nb_NO: Dette feltet krever en unik oppføring og verdiene du la inn er allerede benyttet.

en: This date has already been taken. Please select a new date.
nb_NO: Datoen er allerede opptatt. Velg en annen dato.

en: This field is for validation purposes and should be left unchanged.
nb_NO: Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

en: Previous Page
nb_NO: Forrige side

en: There was a problem with your submission.
nb_NO: Det oppstod en feil ved innsending.

en: Your form was not submitted. Please try again in a few minutes.
nb_NO: Skjemaet ditt ble ikke sendt inn. Vennligst prøv igjen om noen minutter.

note: Translators: the text or symbol that indicates a field is required
en: "%s" indicates required fields
nb_NO: "%s" obligatorisk felt

en: Sorry. You must be logged in to view this form.
nb_NO: Beklager, du må være logget inn for å se dette skjemaet.

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Review Form
nb_NO: Gjennomgå skjema

en: <em>This page does not exist.</em>
nb_NO: <em>Denne siden eksisterer ikke.</em>

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
nb_NO: \'Avbryt\' for å stoppe, \'OK\' for å slette.

en: WARNING: You are about to delete this confirmation.
nb_NO: ADVARSEL: Du er i ferd med å slette denne bekreftelsen.

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Save &amp; Continue Email Input
nb_NO: E-postfelt for «Lagre og fortsett»

en: Save &amp; Continue Token
nb_NO: «Lagre og fortsett«-nøkkel

en: Save &amp; Continue Link
nb_NO: «Lagre og fortsett»-lenke

en: Your confirmation message appears to contain a merge tag as the value for an HTML attribute. Depending on the attribute and field type, this might be a security risk. %sFurther details%s
nb_NO: Det ser ut til at bekreftelsesmeldingen din har et flettemerke som verdien for en HTML-attributt. Avhengig av attributten og felttypen, kan dette være en sikkerhetsrisiko. %sMer informasjon%s

en: Save Confirmation
nb_NO: Lagre bekreftelse

en: Enable conditional logic
nb_NO: Slå på betinget logikk

en: Sample: phone={Phone:1}&email={Email:2}
nb_NO: Eksempel: telefon={Telefon:1}&epost={Epost:2}

en: You must specify a valid Redirect URL.
nb_NO: Du må oppgi en gyldig omdirigerings-URL.

en: Redirect URL
nb_NO: Videresending URL

en: Disable auto-formatting
nb_NO: Deaktiver autoformatering

en: Message
nb_NO: Melding

en: Redirect
nb_NO: Videresending

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Confirmation Type
nb_NO: Bekreftelsestype

en: Confirmation Name
nb_NO: Bekreftelsesnavn

en: Confirmations
nb_NO: Bekreftelser

en: Upload unsuccessful
nb_NO: Opplasting feilet

en: Failed to move uploaded file.
nb_NO: Kunne ikke flytte den opplastede filen.

en: Failed to open output stream.
nb_NO: Kunne ikke åpne utstrømmen.

en: Failed to open input stream.
nb_NO: Kunne ikke åpne innstrømmen.

en: Failed to open temp directory.
nb_NO: Kunne ikke åpne katalogen for midlertidig lagring

en: Failed to upload file.
nb_NO: Kunne ikke laste opp fil

note: translators: deleted text
en: [deleted]
nb_NO: [slettet]

en: Embed URL
nb_NO: Bygg inn nettadresse

en: IP Address
nb_NO: IP-adresse

en: General Settings
nb_NO: Generelt oppsett

en: Not implemented
nb_NO: Ikke implementert

en: Not found
nb_NO: Ikke funnet

en: Forbidden
nb_NO: Forbudt

en: Permission denied
nb_NO: Ikke tillatt

en: Not authorized
nb_NO: Ikke autorisert

en: Entries deleted successfully: %d
nb_NO: Oppføringene ble slettet: %d

en: Form updated successfully
nb_NO: Skjemaet ble oppdatert

en: Forms updated successfully
nb_NO: Skjemaene ble oppdatert

en: Success
nb_NO: Suksess

en: Entries updated successfully
nb_NO: Oppføringene ble oppdatert

en: Forms deleted successfully: %d
nb_NO: Skjemaene ble slettet: %d

en: Feeds updated: %d
nb_NO: Strømmer oppdatert: %d

en: Feeds deleted successfully: %d
nb_NO: Strømmer slettet: %d

en: Show/hide QR Code
nb_NO: Vis/skjul QR-kode

en: Change the %sWordPress Permalink Settings%s from default to any of the other options to get started.
nb_NO: Endre %spermalenkeinnstillingene for WordPress%s fra standard til hvilket som helst av de andre valgene for å komme i gang.

en: Permalinks are not in the correct format.
nb_NO: Permalenker er ikke i riktig format.

en: Impersonate account
nb_NO: Utgi deg for å være kontoen

en: QR Code
nb_NO: QR Kode

en: Enable access to the API
nb_NO: Aktiver tilgang til APIet

en: Requirements check
nb_NO: Kravsjekk

en: The Gravity Forms API allows developers to interact with this install via a JSON REST API.
nb_NO: APIet for Gravity Forms lar utviklere samhandle med denne installasjonen via et JSON REST API.

en: Gravity Forms API Settings
nb_NO: API-innstillinger for Gravity Forms

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Entry updated successfully
nb_NO: Oppføringen ble oppdatert

en: Property values should be sent as an array
nb_NO: Egenskapsverdier skal sendes som en array

en: No property values were found in the request body
nb_NO: Ingen egenskapsverdier ble funnet i forespørselen

en: User
nb_NO: Bruker

en: Create A Form
nb_NO: Opprett et skjema

en: Installation Complete
nb_NO: Installasjon fullført

en: Congratulations! Click the 'Create A Form' button to get started.
nb_NO: Gratulerer! Klikk på «Opprett et skjema»-knappen for å komme i gang.

en: Global Settings
nb_NO: Globale innstillinger

en: Protect your form entries from spam using Akismet.
nb_NO: Beskytt dine skjemainnsendinger fra spam ved å bruke Akismet.

en: Akismet Integration
nb_NO: Akismet integrasjon

en: Set this to ON to prevent extraneous scripts and styles from being printed on Gravity Forms admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
nb_NO: Sett denne til «På» for å hindre at tredjeparts skript og stiler blir skrevet ut på administrasjonssidene for Gravity Forms, for å redusere konflikter med andre utvidelser og teamer.

en: Off
nb_NO: Av

en: On
nb_NO: På

en: Select a Currency
nb_NO: Velg en valuta

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Next
nb_NO: Neste

en: Please accept the terms
nb_NO: Vennligst godta vilkårene

en: Invalid or Expired Key : Please make sure you have entered the correct value and that your key is not expired.
nb_NO: Ugyldig eller utløpt nøkkel: Vennligst forsikre deg om at du har lagt inn den korrekte verdien og at nøkkelen din ikke er utløpt.

en: Please enter a valid license key.
nb_NO: Vennligst legg inn en gyldig lisensnøkkel.

en: License Key
nb_NO: Lisensnøkkel

en: If you don't enter a valid license key, you will not be able to update Gravity Forms when important bug fixes and security enhancements are released. This can be a serious security risk for your site.
nb_NO: Hvis du ikke legger inn en gyldig lisensnøkkel, vil du ikke kunne oppdatere Gravity Forms når viktige feilfikser og sikkerhetsforbedringer utgis. Dette kan være en seriøs sikkerhetsrisiko for ditt nettsted.

en: Enter your Gravity Forms License Key below.  Your key unlocks access to automatic updates, the add-on installer, and support.  You can find your key on the My Account page on the %sGravity Forms%s site.
nb_NO: Legg inn din lisensnøkkel for Gravity Forms nedenfor. Nøkkelen din låser opp tilgang til auomatiske oppdateringer, utvidelsesinstallasjonen og brukerstøtte. Du finner nøkkelen din på siden «Min konto» på nettstedet til %sGravity Forms%s.

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Please accept the terms.
nb_NO: Vennligst godta vilkårene.

en: Background Updates
nb_NO: Bakgrunnsoppdateringer

en: By disabling background updates your site may not get critical bug fixes and security enhancements. We only recommend doing this if you are experienced at managing a WordPress site and accept the risks involved in manually keeping your WordPress site updated.
nb_NO: Ved å deaktivere bakgrunnsoppdateringer kan det være at nettstedet ditt ikke får kritiske feilfikser og sikkerhetsforbedringer. Vi anbefaler bare å gjøre dette hvis du er en erfaren administrator av WordPress-nettsteder og aksepterer risikoene ved å manuelt holde WordPress-nettstedet ditt oppdatert.

en: Are you sure?
nb_NO: Er du sikker?

en: Turn off background updates
nb_NO: Slå av bakgrunnsoppdateringer

en: Keep background updates enabled
nb_NO: Hold bakgrunnsoppdateringer aktivert

en: Updates will only be available if you have entered a valid License Key
nb_NO: Oppdateringer er bare tilgjengelig hvis du har lagt inn en gyldig lisensnøkkel.

en: This feature is activated by default unless you opt to disable it below. We only recommend disabling background updates if you intend on managing updates manually.
nb_NO: Denne funksjonen er aktivert som standard, hvis du ikke velger å deaktivere den nedenfor. Vi anbefaler kun å deaktivere bakgrunnsoppdateringer hvis du har tenkt å håndtere oppdateringer manuelt.

en: Gravity Forms will download important bug fixes, security enhancements and plugin updates automatically. Updates are extremely important to the security of your WordPress site.
nb_NO: Gravity Forms vil laste ned viktige feilfikser, sikkerhetsforbedringer og utvidelsesoppdateringer automatisk. Oppdateringer er ekstremt viktige for sikkerheten til ditt WordPress-nettsted.

en: Welcome to Gravity Forms
nb_NO: Velkommen til Gravity Forms

en: There was a problem while inserting the field values
nb_NO: Det oppstod et problem under innsetting av feltverdiene

en: There was a problem while inserting one of the input values for the entry
nb_NO: Det oppstod et problem under innsetting av en av innleggsverdiene for oppføringen

en: An error prevented the entry for this form submission being saved. Please contact support.
nb_NO: En feil forhindret oppføringen for denne skjemainnsendelsen i å bli lagret. Vennligst kontakt brukerstøtte.

en: You don't have adequate permission to edit entries.
nb_NO: Du har ikke adgang til å redigere oppføringer.

en: Inactive
nb_NO: Inaktive

en: Active
nb_NO: Aktive

en: feeds
nb_NO: strømmer

en: feed
nb_NO: strøm

en: Checkbox
nb_NO: Avmerkingsboks

en: Select which actions should only occur after payment has been received.
nb_NO: Velg hvilke handlinger som kun skal skje etter at betalingen er mottatt.

en: Post Payment Actions
nb_NO: Handlinger etter gjennomført betaling

en: Process %s feed only when payment is received.
nb_NO: Prosesser strømmen for %s kun når betaling er mottatt.

en: Invalid value
nb_NO: Ugyldig verdi

en: To get started, please configure your %s.
nb_NO: For å komme i gang, vennligst konfigurer din %s.

en: You don't have any feeds configured. Let's go %screate one%s!
nb_NO: Du har ikke konfigurert noen strømmer. La oss %slage en%s!

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nb_NO: «Avbryt» for å stoppe, «OK» for å slette.

en: WARNING: You are about to delete this item.
nb_NO: ADVARSEL: Du er i ferd med å slette dette elementet.

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Delete
nb_NO: Slett

en: There was an error updating this feed. Please review all errors below and try again.
nb_NO: Det oppsto en feil under oppdatering av denne strømmen. Vennligst gjennomgå alle feilmeldinger nedenfor og prøv igjen.

en: Feed updated successfully.
nb_NO: Oppdatert strøm

en: You don't have sufficient permissions to update the form settings.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å oppdatere skjemainnstillingene.

en: Feed Settings
nb_NO: Innstillinger for strømmer

en: %s Feeds
nb_NO: Strømmer for %s

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Copy %d
nb_NO: Kopi %d

en: Copy 1
nb_NO: Kopi 1

en: Warning! ALL %s settings will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
nb_NO: Advarsel! ALLE innstillinger for %s vil bli slettet. Dette kan ikke angres. «OK» for å slette, «Avbryt» for stoppe

en: %sThis operation deletes ALL %s settings%s. If you continue, you will NOT be able to retrieve these settings.
nb_NO: %sDenne handlingen sletter ALLE %s innstillinger%s. Hvis du fortsetter, vil du IKKE kunne hente disse innstillingene.

en: Uninstall %s Add-On
nb_NO: Avinstaller tillegget %s

en: You don't have sufficient permissions to update the settings.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å oppdatere innstillingene.

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: Uninstall %s
nb_NO: Avinstaller %s

en: %s has been successfully uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
nb_NO: %s har blitt avinstallert. Det kan reaktiveres fra%sutvidelser-siden%s.

en: This add-on needs to be updated. Please contact the developer.
nb_NO: Dette tillegget må oppdateres. Vennligst kontakt utvikleren.

en: You don't have adequate permission to view this page
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å se denne siden

en: Validation Error
nb_NO: Valideringsfeil

en: Add Custom Key
nb_NO: Legg til tilpasset nøkkel

en: Please add a %s field to your form.
nb_NO: Vennglist legg til et felt av typen %s til ditt skjema.

en: Field type '%s' has not been implemented
nb_NO: Felttypen «%s» er ikke implementert

en: %s Settings
nb_NO: Innstillinger for %s

en: Uninstall
nb_NO: Avinstaller

en: Show more
nb_NO: Vis mer

en: Latest values:
nb_NO: Siste verdier:

en: Item
nb_NO: Element

en: Average score
nb_NO: Gjennomsnittlig poengsum

en: Average global score
nb_NO: Gjennomsnittlig poengsum globalt

en: Frequency
nb_NO: Frekvens

en: Choice
nb_NO: Valg

en: No entries for this field
nb_NO: Ingen oppføringer for dette feltet

en: No results
nb_NO: Ingen resultater

en: Entries processed: %1$d of %2$d
nb_NO: Oppføringer behandlet: %1$d av %2$d

en: There was an error while processing the entries. Please contact support.
nb_NO: Det oppstod en feil under behandling av oppføringene. Vennligst kontakt brukerstøtte.

en: No results.
nb_NO: Ingen resultater.

en: The average (mean) score: The sum of the scores divided by the number of entries.
nb_NO: Den gjennomsnittlige poengsummen: Summen av poengene delt på antall oppføringer.

en: Average Score
nb_NO: Gjennomsnittlig poengsum

en: The average (mean) score for the whole field. The sum of the total scores divided by the number of entries.
nb_NO: Den gjennomsnittlige poengsummen for hele feltet. Summen av poengene totalt, delt på antall oppføringer.

en: Average Global Score
nb_NO: Gjennomsnittlig poengsum globalt

en: The average (mean) score for each row: the sum of all the scores for each row divided by the total number of entries.
nb_NO: Den gjennomsnittlige poengsummen for hver rad: Summen av alle poengene for hver rad delt på totalt antall oppføringer.

en: Average Row Score
nb_NO: Gjennomsnittlig poengsum

en: Narrow the results by adding filters. Note that some field types support more options than others.
nb_NO: Begrens resultatene ved å legge til filtre. Merk at noen felttyper støtter flere valg enn andre.

en: Date Range is optional, if no date range is specified it will be ignored.
nb_NO: Datoperiode er valgfri, hvis datoperiode er satt vil den bli ignorert.

en: The aggregate rank is the overall rank for all entries based on the weighted scores for each item.
nb_NO: Den samlede rangeringen er rangeringen for alle oppføringer basert på vektet poengsum for hvert element.

en: Aggregate Rank
nb_NO: Samlet rangering

en: Scores are weighted calculations. Items ranked higher are given a greater score than items that are ranked lower. The total score for each item is the sum of the weighted scores.
nb_NO: Poengsummer er vektede beregninger. Elementer som er rangert høyere er gitt en større poengsum enn elementer som er rangert lavere. Den totale poengsummen for hvert element er summen av de vektede poengsummene.

en: Total Score
nb_NO: Total poengsum

en: This form does not have any fields that can be used for results
nb_NO: Dette skjemaet har ingen felt som kan benyttes for resultater

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Apply filters
nb_NO: Bruk filtre

en: End
nb_NO: Slutt

en: Date Range
nb_NO: Datoperiode

en: Filters
nb_NO: Filter

en: Results
nb_NO: Resultater

en: View results generated by this form
nb_NO: Vis resultater generert av dette skjemaet

en: Error retrieving results. If the problem persists, please contact support.
nb_NO: Feil ved henting av resultater. Hvis problemet vedvarer, vennligst kontakt brukerstøtte.

en: Results Filters
nb_NO: Resultatfilter

en: Go to the last page
nb_NO: Gå til den siste siden

en: Go to the next page
nb_NO: Gå til den neste siden

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nb_NO: %1$s av %2$s

en: Go to the previous page
nb_NO: Gå til den forrige siden

en: Go to the first page
nb_NO: Gå til den første siden

en: 1 item | %s items
nb_NO[0]: 1 element
nb_NO[1]: %s elementer

en: There hasn't been any sales in the specified date range.
nb_NO: Det har ikke vært noen salg i den angitte perioden.

en: sales
nb_NO: salg

en: sale
nb_NO: salg

en: Cancel Subscription
nb_NO: Avslutt abonnement

en: The subscription could not be canceled. Please try again later.
nb_NO: Abonnementet kunne ikke avsluttes. Vennligst prøv igjen senere.

en: Canceled
nb_NO: Avsluttet

en: Warning! This subscription will be canceled. This cannot be undone. 'OK' to cancel subscription, 'Cancel' to stop
nb_NO: Advarsel! Dette abonnementet vil bli avsluttet. Dette kan ikke angres. «OK» for å avslutte abonnementet, «Avbryt» for å stoppe.

en: Payment Method
nb_NO: Betalingsmåte

[ctx: regarding a payment method]
en: Any
nb_NO: Enhver

en: Select how you would like the sales data to be displayed.
nb_NO: Velg hvordan du ønsker at salgsdata skal vises.

en: View
nb_NO: Vis

en: Monthly
nb_NO: Månedlig

en: Weekly
nb_NO: Ukentlig

en: Daily
nb_NO: Daglig

en: Dec
nb_NO: Des

en: Oct
nb_NO: Okt

en: May
nb_NO: Mai

en: Week
nb_NO: Uke

en: Refunds
nb_NO: Refusjoner

en: Recurring Payments
nb_NO: Gjentakende betalinger

en: Subscriptions
nb_NO: Abonnement

en: Orders
nb_NO: Bestillinger

en: Revenue
nb_NO: Omsetning

en: There aren't any transactions that match your criteria.
nb_NO: Det er ingen transaksjoner som passer dine kriterier.

en: orders
nb_NO: bestillinger

en: subscriptions
nb_NO: abonnementer

en: Last 30 Days
nb_NO: Siste 30 dager

en: Yesterday
nb_NO: I går

en: Today
nb_NO: I dag

[ctx: toolbar label]
en: Sales
nb_NO: Salg

en: Select a product field
nb_NO: Velg et produktfelt

en: year(s)
nb_NO: år

en: month(s)
nb_NO: måned(er)

en: week(s)
nb_NO: uke(r)

en: day(s)
nb_NO: dag(er)

en: Sample Option
nb_NO: Eksempelvalg

en: Enter an amount
nb_NO: Legg inn et beløp

en: Enabled
nb_NO: Aktivert

en: When conditions are enabled, form submissions will only be sent to the payment gateway when the conditions are met. When disabled, all form submissions will be sent to the payment gateway.
nb_NO: Når betingelser er aktivert, vil skjemainnsendelser kun bli sendt til betalingsleverandøren når betingelsene er oppfylt. Når deaktivert, vil alle skjemainnsendelser bli sendt til betalingsleverandøren.

en: Conditional Logic
nb_NO: Betinget logikk

en: Options
nb_NO: Valg

en: Map your Form Fields to the available listed fields.
nb_NO: Tilordne dine skjemafelt til de tilgjengelige utlistede feltene.

en: Billing Information
nb_NO: Betalingsinformasjon

en: Other Settings
nb_NO: Andre innstillinger

en: Select which field determines the payment amount, or select 'Form Total' to use the total of all pricing fields as the payment amount.
nb_NO: Velg hvilket felt som avgjør betalingsbeløpet, eller velg «Skjematotal» for å bruke totalsummen av alle prisfelt som betalingsbeløpet.

en: Payment Amount
nb_NO: Betalingsbeløp

en: Enable a trial period.  The user's recurring payment will not begin until after this trial period.
nb_NO: Aktiver en prøveperiode. Brukerens gjentakende betaling vil ikke begynne før etter denne prøveperioden.

en: Trial Period
nb_NO: Prøveperiode

en: Trial
nb_NO: Prøve

en: Setup Fee
nb_NO: Oppsettsavgift

en: Select how many times the recurring payment should be made.  The default is to bill the customer until the subscription is canceled.
nb_NO: Velg hvor mange ganger den gjentakende betalingen skal utføres. Som standard faktureres kunden inntil abonnementet avsluttes.

en: infinite
nb_NO: uendelig

en: Recurring Times
nb_NO: Antall ganger

en: Select your billing cycle.  This determines how often the recurring payment should occur.
nb_NO: Velg din faktureringssyklus. Dette bestemmer hvor ofte den gjentakende betalingen skal skje.

en: Billing Cycle
nb_NO: Faktureringssyklus

en: Select which field determines the recurring payment amount, or select 'Form Total' to use the total of all pricing fields as the recurring amount.
nb_NO: Velg hvilket felt som avgjør beløpet for gjentakende betaling, eller velg «Skjematotal» for å bruke totalsummer av alle prisfelt som gjentakende beløp.

en: Recurring Amount
nb_NO: Gjentakende beløp

en: Select a transaction type.
nb_NO: Velg en transaksjonstype.

en: Select a transaction type
nb_NO: Velg en transaksjonstype

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
nb_NO: Navngi strømmen for å unikt identifisere dette oppsettet.

en: Form Total
nb_NO: Skjematotal

en: Unsupported transaction type
nb_NO: Transaksjonstype ikke støttet

en: Donations
nb_NO: Donasjoner

en: Products and Services
nb_NO: Produkter og tjenester

en: Subscription
nb_NO: Abonnement

en: Amount
nb_NO: Beløp

en: Transaction Type
nb_NO: Transaksjonstype

en: Subscription has expired. Subscriber Id: %s
nb_NO: Abonnement er utløpt. Abonnments-ID: %s

en: Subscription has been cancelled. Subscription Id: %s.
nb_NO: Abonnement er kansellert. Abonnments-ID: %s.

en: Subscription payment has failed. Amount: %s. Subscription Id: %s.
nb_NO: Betaling for abonnement har feilet. Beløp: %s. Abonnements-ID: %s.

en: Subscription has been paid. Amount: %s. Subscription Id: %s
nb_NO: Abonnement er betalt. Beløp: %s. Abonnements-ID: %s

en: Subscription has been created. Subscription Id: %s.
nb_NO: Abonnement er opprettet. Abonnements-ID: %s.

en: Authorization has been voided. Transaction Id: %s
nb_NO: Autorisasjonen er annulert. Transaksjons-ID: %s

en: Payment has failed. Amount: %s.
nb_NO: Betalingen har feilet. Beløp: %s.

en: Payment has been refunded. Amount: %s. Transaction Id: %s.
nb_NO: Betalingen er refundert. Beløp: %s. Transaksjons-ID: %s.

en: Payment has been completed. Amount: %s. Transaction Id: %s.
nb_NO: Betalingen er gjennomført. Beløp: %s. Transaksjons-ID: %s.

en: Payment has been authorized. Amount: %s. Transaction Id: %s.
nb_NO: Betalingen er autorisert. Beløp: %s. Transaksjons-ID: %s.

en: Payment is pending. Amount: %s. Transaction Id: %s.
nb_NO: Avventer betaling. Beløp: %s. Transaksjons-ID: %s

en: This webhook has already been processed (Event Id: %s)
nb_NO: Denne webhooken har allerede blitt prosessert (hendelses-ID: %s)

en: options:
nb_NO: valg:

en: Subscription failed to be created. Reason: %s
nb_NO: Abonnement kunne ikke opprettes. Begrunnelse: %s

en: Failed to capture %s. Reason: %s.
nb_NO: Kunne ikke innhente %s. Begrunnelse: %s.

en: %s has been captured successfully. Amount: %s. Transaction Id: %s
nb_NO: %s har blitt innhentet. Beløp: %s. Transaksjons-ID: %s

en: Initial payment
nb_NO: Initiell betaling

en: Payment failed to be captured. Reason: %s
nb_NO: Betaling kunne ikke innhentes. Begrunnelse: %s

en: You can update to the latest version automatically or download the update and install it manually. %sUpdate Automatically%s %sDownload Update%s
nb_NO: Du kan oppdatere til den nyeste versjonen automatisk eller laste ned oppdateringen og installere den manuelt. %sOppdater automatisk%s %sLast ned oppdatering%s

en: Your version of %s is up to date.
nb_NO: Din versjon av %s er nyeste versjon.

en: There is a new version of %1$s available. %s.
nb_NO: Det er en ny versjon av %1$s tilgjengelig. %s.

en: View version %s details
nb_NO: Vis detaljer for versjon %s

en: Oops!! Something went wrong.%sPlease try again or %scontact us%s.
nb_NO: Oida! Noe gikk galt. %sVennligst prøv igjen eller %skontakt oss%s.

en: Gravity Forms %s is required. Activate it now or %spurchase it today!%s
nb_NO: Gravity Forms %s er påkrevd. Aktiver det nå eller%skjøp det i dag!%s

en: Form Settings
nb_NO: Skjemavalg

en: Forms
nb_NO: Skjemaer

en: Valid Key : Your license key has been successfully validated.
nb_NO: Gyldig nøkkel: Din lisensnøkkel har blitt validert.

en: There was an error while validating your license key. Gravity Forms will continue to work, but automatic upgrades will not be available. Please contact support to resolve this issue.
nb_NO: Det oppstod en feil under validering av din lisensnøkkel. Gravity Forms vil fortsette å fungere, men automatiske oppdateringer vil ikke være tilgjengelig. Vennligst kontakt brukerstøtte for å løse dette problemet.

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Import/Export
nb_NO: Import/Eksport

en: Body
nb_NO: Innlegg

en: Page
nb_NO: Side

en: Shipping
nb_NO: Levering

en: Confirm Email
nb_NO: Bekreft e-post

en: Enter Email
nb_NO: Skriv inn e-post

en: Your emails do not match.
nb_NO: E-postfeltene er ikke like

en: Please enter a valid email address.
nb_NO: Vennligst skriv inn en gyldig epostadresse.

en: Email
nb_NO: E-post

en: Tags
nb_NO: Stikkord

en: This is a content placeholder. HTML content is not displayed in the form admin. Preview this form to view the content.
nb_NO: Dette er en plassholder for innhold. HTML-innhold vises ikke i skjemaadminstrasjonen. Forhåndsvis dette skjemaet for å se innholdet.

en: HTML Content
nb_NO: HTML-innhold

en: Other
nb_NO: Andre

en: Radio Buttons
nb_NO: Radioknapper

en: Option
nb_NO: Valg

en: Remove this row
nb_NO: Slett denne raden

en: Add another row
nb_NO: Legg til en rad

en: List
nb_NO: Liste

en: Paragraph Text
nb_NO: Avsnittstekst

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: File
nb_NO: Fil

en: delete
nb_NO: slett

en: Accepted file types: %s.
nb_NO: Godkjente filtyper: %s.

en: Post Image
nb_NO: Innlegsbilde

en: Drop Down
nb_NO: Nedtrekksmeny

en: Click to view
nb_NO: Klikk for å se

en: %d files
nb_NO: %d filer

en: Delete file
nb_NO: Slett fil

en: Download file
nb_NO: Last ned fil

en: Select files
nb_NO: Velg filer

en: Drop files here or
nb_NO: Dra og slipp filer her, eller

en: Allowed Files
nb_NO: Tillatte filer

en: The uploaded file type is not allowed. Must be one of the following: %s
nb_NO: Filtypen er ikke tillatt. Må være en av de følgende: %s

en: The uploaded file type is not allowed.
nb_NO: Denne filtypen er ikke tillatt.

en: There was an error while uploading the file. Error code: %d
nb_NO: Det oppstod en feil ved opplasting av filen. Feilkode: %d

en: File exceeds size limit. Maximum file size: %dMB
nb_NO: Filen overskriver størrelsesbegrensingen. Maksimal filstørrelse: %dMB

en: File Upload
nb_NO: Filopplasting

en: The text entered exceeds the maximum number of characters.
nb_NO: Den angitte teksten overstiger maksimalt antall tegn.

en: Single Line Text
nb_NO: Enkeltlinjetekst

en: Section
nb_NO: Seksjon

en: Yemen
nb_NO: Jemen

en: Virgin Islands, U.S.
nb_NO: De amerikanske jomfruøyene

en: Virgin Islands, British
nb_NO: De britiske jomfruøyene

en: Uzbekistan
nb_NO: Usbekistan

en: United Kingdom
nb_NO: Storbritannia

en: United Arab Emirates
nb_NO: De forente arabiske emirater

en: Ukraine
nb_NO: Ukrania

en: Trinidad and Tobago
nb_NO: Trinidad og Tobago

en: Tajikistan
nb_NO: Tadsjikistan

en: Switzerland
nb_NO: Sveits

en: Sweden
nb_NO: Sverige

en: Suriname
nb_NO: Surinam

en: Spain
nb_NO: Spania

en: South Africa
nb_NO: Sør-Afrika

en: Solomon Islands
nb_NO: Salomonøyene

en: Seychelles
nb_NO: Seychellene

en: Sao Tome and Principe
nb_NO: Sao Tome og Principe

en: Saint Vincent and the Grenadines
nb_NO: Saint Vincent og Grenadinene

en: Saint Kitts and Nevis
nb_NO: Saint Kitts og Nevis

en: Poland
nb_NO: Polen

en: Philippines
nb_NO: Filippinene

en: Papua New Guinea
nb_NO: Papua Ny-Guinea

en: Palestine, State of
nb_NO: Palestina

en: Norway
nb_NO: Norge

en: Northern Mariana Islands
nb_NO: Nord-Marianene

en: Netherlands
nb_NO: Nederland

en: Mozambique
nb_NO: Mosambik

en: Morocco
nb_NO: Marokko

en: Micronesia
nb_NO: Mikronesia

en: Marshall Islands
nb_NO: Marshalløyene

en: Maldives
nb_NO: Maldivene

en: Madagascar
nb_NO: Madagaskar

en: Lithuania
nb_NO: Litauen

en: Lebanon
nb_NO: Libanon

en: Kyrgyzstan
nb_NO: Kirgisistan

en: Kazakhstan
nb_NO: Kasakhstan

en: Italy
nb_NO: Italia

en: Ireland
nb_NO: Irland

en: Iraq
nb_NO: Irak

en: Iceland
nb_NO: Island

en: Hungary
nb_NO: Ungarn

en: Greenland
nb_NO: Grønland

en: Greece
nb_NO: Hellas

en: Germany
nb_NO: Tyskland

en: French Polynesia
nb_NO: Fransk Polynesia

en: France
nb_NO: Frankrike

en: Faroe Islands
nb_NO: Færøyene

en: Ethiopia
nb_NO: Etiopia

en: Estonia
nb_NO: Estland

en: Equatorial Guinea
nb_NO: Ekvatorial-Guinea

en: Dominican Republic
nb_NO: Den dominikanske republikk

en: Denmark
nb_NO: Danmark

en: Cyprus
nb_NO: Kypros

en: Cuba
nb_NO: Kuba

en: Croatia
nb_NO: Kroatia

en: Côte d'Ivoire
nb_NO: Elfenbenskysten

en: Congo, Democratic Republic of the
nb_NO: Kongo, Den demokratiske republikken

en: Comoros
nb_NO: Komorene

en: China
nb_NO: Kina

en: Central African Republic
nb_NO: Den sentralafrikanske republikk

en: Cayman Islands
nb_NO: Caymanøyene

en: Cabo Verde
nb_NO: Kapp Verde

en: Canada
nb_NO: Kanada

en: Cameroon
nb_NO: Kamerun

en: Cambodia
nb_NO: Kambodsja

en: Brazil
nb_NO: Brasil

en: Bosnia and Herzegovina
nb_NO: Bosnia og Herzegovina

en: Belgium
nb_NO: Belgia

en: Belarus
nb_NO: Hviterussland

en: Azerbaijan
nb_NO: Aserbajdsjan

en: Austria
nb_NO: Østerike

en: Antigua and Barbuda
nb_NO: Antigua og Barbuda

en: Antarctica
nb_NO: Antartikis

en: American Samoa
nb_NO: Amerikansk Samoa

en: Algeria
nb_NO: Algerie

en: Province
nb_NO: Provins

en: Postal Code
nb_NO: Postnummer

en: Canadian
nb_NO: Kanadisk

en: ZIP Code
nb_NO: Postnummer

en: United States
nb_NO: Amerika

en: ZIP / Postal Code
nb_NO: Postnummer

en: Address Line 2
nb_NO: Adresselinje 2

en: Street Address
nb_NO: Adresselinje 1

en: Zip Code
nb_NO: Postnummer

en: Suffix
nb_NO: Suffiks

en: Last
nb_NO: Etternavn

en: Middle
nb_NO: Mellomnavn

en: First
nb_NO: Fornavn

en: Prefix
nb_NO: Prefiks

en: Name
nb_NO: Navn

en: Price:
nb_NO: Pris:

en: Qty:
nb_NO: Stk:

en: Price
nb_NO: Pris

en: Sign up%s for an API key pair for your site.
nb_NO: Registrer deg%s for et API-nøkkelpar for ditt nettsted.

en: To use the reCAPTCHA field you must do the following:
nb_NO: For å bruke reCAPTCHA-feltet må du gjøre følgende:

en: The reCAPTCHA was invalid. Go back and try it again.
nb_NO: reCAPTCHA var ugyldig. Gå tilbake og prøv igjen.

en: The CAPTCHA wasn't entered correctly. Go back and try it again.
nb_NO: CAPTCHA var ikke fyllt ut riktig. Gå tilbake og prøv igjen.

en: Click to select...
nb_NO: Klikk for å velge...

en: Multi Select
nb_NO: Flervalg

en: yyyy-mm-dd
nb_NO: åååå-mm-dd

en: Day
nb_NO: Dag

en: Please enter a valid date.
nb_NO: Skriv inn en gyldig dato.

en: Please enter a valid date in the format (%s).
nb_NO: Skriv inn gyldig dato i formatet (%s).

en: Date
nb_NO: Dato

en: Minutes
nb_NO: Minutter

en: Hours
nb_NO: Timer

en: Please enter a valid time.
nb_NO: Skriv inn gyldig tidspunkt.

en: Time
nb_NO: Tid

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Hide Password
nb_NO: Skjul passord

en: Show Password
nb_NO: Vis passord

en: Confirm Password
nb_NO: Bekreft passord

en: Enter Password
nb_NO: Skriv inn passord

en: Strength indicator
nb_NO: Styrkeindikator

en: Your password does not meet the required strength. %sHint: To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ %% ^ & ).
nb_NO: Passordet ditt er ikke sterkt nok. %sTips: For å gjøre det sterkere, bruk små og store bokstaver, tall og symboler slik som ! " ? $ %% ^ & ).

en: Your passwords do not match.
nb_NO: Passordene stemmer ikke overens

en: Password
nb_NO: Passowrd

en: Custom Field
nb_NO: Tilpasset felt

en: Please enter a valid number.
nb_NO: Vennligst oppgi et gyldig nummer.

en: Please enter a number less than or equal to %s.
nb_NO: Angi et tall som er mindre enn eller lik %s.

en: Please enter a number greater than or equal to %s.
nb_NO: Angi et tall som er større enn eller lik %s.

en: Please enter a valid quantity
nb_NO: Skriv inn gyldig antal

en: Please enter a valid quantity. Quantity cannot contain decimals.
nb_NO: Skriv inn gyldig antall. Antall kan ikke inneholde desimaler.

en: Number
nb_NO: Nummer

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Total
nb_NO: Totalsum

en: Product
nb_NO: Produkt

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Expiration Year
nb_NO: Utløpsår

en: Expiration Month
nb_NO: Utløpsmåned

en: Cardholder Name
nb_NO: Navn på kortholder

en: Security Code
nb_NO: Sikkerhetskode

en: Year
nb_NO: År

en: Month
nb_NO: Måned

en: Expiration Date
nb_NO: Utløpsdato

en: Card Number
nb_NO: Kortnummer

en: Only digits are allowed
nb_NO: Kun sifre er tillatt

en: This page is unsecured. Do not enter a real credit card number! Use this field only for testing purposes.
nb_NO: Denne siden er usikret. Ikke legg inn et ekte kredittkortnummer! Bruk dette feltet kun for testformål.

en: is not supported. Please enter one of the supported credit cards.
nb_NO: støttes ikke. Legg inn et av de støttede kredittkortene.

en: Invalid credit card number.
nb_NO: Ugyldig kredittkortnummer.

en: Please enter your card's security code.
nb_NO: Skriv inn kortets sikkerhetskode.

en: Please enter your credit card information.
nb_NO: Skriv inn din kredittkortinformasjon.

en: Credit Card
nb_NO: Kredittkort

en: Please enter a valid Website URL (e.g. https://gravityforms.com).
nb_NO: Vennligst skriv inn en gyldig nettadresse (f.eks. https://gravityforms.com).

en: Website
nb_NO: Nettsted

en: Please enter a valid amount.
nb_NO: Skriv inn gyldig beløp.

en: International
nb_NO: Internasjonal

en: Phone format:
nb_NO: Telefonformat:

en: Phone
nb_NO: Telefon

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Quantity
nb_NO: Antall

en: %d of %d items shown. Edit field to view all
nb_NO: %d av %d elementer vist. Rediger felt for å se alle.

en: Deselect All
nb_NO: Avvelg alle

en: Select All
nb_NO: Velg alle

en: Checkboxes
nb_NO: Avkrysningsboks

en: You must select either am or pm.
nb_NO: Du må velge enten am eller pm.

en: You must select a valid minute.
nb_NO: Du må velge et gyldig minutt.

en: You must select a valid hour.
nb_NO: Du må velge en gyldig time.

en: Date must not include HTML tags.
nb_NO: Datoen kan ikke inkludere HTML-koder.

en: Add Custom
nb_NO: Legg til tilpasset

en: Form Title
nb_NO: Navn på skjema

en: Source Url
nb_NO: Kilde-URL

en: User IP
nb_NO: Brukers IP

en: Entry Date
nb_NO: Oppføringsdato

en: Entry ID
nb_NO: Oppførings-ID

en: Selected
nb_NO: Valgt

en: Select a %s Field
nb_NO: Velg et felt av typen %s

en: Select a Field
nb_NO: Velg et felt

en: Address (Country)
nb_NO: Land

en: Country
nb_NO: Land

en: Address (Zip / Postal Code)
nb_NO: Postnummer

en: Zip
nb_NO: Postkode

en: State
nb_NO: Delstat

en: Address (City)
nb_NO: Poststed

en: City
nb_NO: Poststed

en: Address (Address Line 2)
nb_NO: Adresse (Adresselinje 2)

en: Address 2
nb_NO: Adresselinje 2

en: Address (Street Address)
nb_NO: Adresse (Gateadresse)

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Name (Last)
nb_NO: Navn (Etternavn)

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Name (First)
nb_NO: Navn (Fornavn)

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Form Field
nb_NO: Skjemafelt

en: Field
nb_NO: Felt

en: Fix it
nb_NO: Fiks det

en: The text you have entered is not valid. For security reasons, some characters are not allowed.
nb_NO: Teksten du har lagt inn er ikke gyldig. Av sikkerhetshensyn er noen tegn ikke tillatt.

en: Enable Condition
nb_NO: Aktiver forutsetning

en: Process this feed if
nb_NO: Prosesser denne strømmen hvis

en: Enter value
nb_NO: Skriv inn verdi

en: Loading...
nb_NO: Laster inn …

en: Please enter a valid email address for all highlighted routing rules above.
nb_NO: Vennligst legg inn en gyldig e-postadresse for alle fremhevede rutingsregler ovenfor.

en: if
nb_NO: IF

en: Send to
nb_NO: Send til

en: ends with
nb_NO: slutter med

en: starts with
nb_NO: starter med

en: contains
nb_NO: inneholder

en: less than
nb_NO: mindre enn

en: greater than
nb_NO: større enn

en: is not
nb_NO: er ikke

en: is
nb_NO: er

en: To use notification routing, your form must have a field supported by conditional logic.
nb_NO: For å bruke meldingsruting må skjemaet ha et felt som støtter betinget logikk.

en: This field is required.
nb_NO: Feltet må fylles ut

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Invalid selection.
nb_NO: Ugyldig valg.

en: Save Settings
nb_NO: Lagre oppsett

en: Insert Form
nb_NO: Sett inn skjema

en: Update Form
nb_NO: Oppdater skjema

en: Advanced Options
nb_NO: Avanserte valg

en: Enable
nb_NO: Aktiver

en: There was an error while inserting a feed
nb_NO: Det oppsto en feil under innsetting av en strøm

en: There was an error while updating feed id %s
nb_NO: Det oppsto en feil under oppdatering av strøm-ID %s

en: Feed id %s not found
nb_NO: Strøm-ID %s ikke funnet

en: There was an error while deleting feed id %s
nb_NO: Det oppsto en feil under sletting av strøm-ID %s

en: Feed not found
nb_NO: Strøm ikke funnet

en: There was an error while processing the form:
nb_NO: Det oppstod en feil under behandling av skjemaet:

en: Your form could not be found
nb_NO: Skjemaet ble ikke funnet

en: Invalid entry id: %s
nb_NO: Feil oppføringsID: %s

en: There was a problem while inserting the entry properties
nb_NO: Det oppsto et problem med å sette inn egenskapene til oppføringen

en: The form id must be specified
nb_NO: Skjema-ID må spesifiseres

en: The entry object must be an array
nb_NO: Oppføringsobjektet må være en array

en: There was a problem while updating one of the input values for the entry
nb_NO: Det oppstod et problem under oppdatering av de innlagte verdiene for denne oppføringen

en: There was a problem while updating the field values
nb_NO: Det oppstod et problem under oppdatering av feltverdiene

en: There was a problem while updating the entry properties
nb_NO: Det oppsto et problem med å oppdatere egenskapene til oppføringen

en: The form for this entry does not exist
nb_NO: Skjemaet for denne oppføringer finnes ikke

en: Entry not found
nb_NO: Oppføringen ble ikke funnet

en: Missing entry id
nb_NO: Mangler oppførings-ID

en: Entry with id %s not found
nb_NO: Oppføring med ID %s ble ikke funnet

en: There was a problem while inserting the form
nb_NO: Det oppstod et problem når skjemaet skulle settes inn

en: The form title is missing
nb_NO: Skjematittelen mangler

en: Invalid form objects
nb_NO: Ugyldige skjemaobjekter

en: Property key incorrect
nb_NO: Feil egenskapsnøkkel

en: Error updating title
nb_NO: Feil oppstod ved oppdatering av tittel

en: Error updating form notifications
nb_NO: Feil oppstod ved oppdatering av skjemavarslinger

en: Error updating form confirmations
nb_NO: Feil oppstod ved oppdatering av skjemabekreftelser

en: Error updating form
nb_NO: Feil oppstod ved oppdatering av skjema

en: Form not found
nb_NO: Skjema ikke funnet

en: Missing form id
nb_NO: Mangler skjema ID

en: Invalid form object
nb_NO: Ugyldig skjemaobjekt

en: Form with id: %s not found
nb_NO: Skjema med ID: %s ble ikke funnet

en: Submissions are currently blocked due to an upgrade in progress
nb_NO: Innsendinger er for øyeblikket blokkert fordi en oppgradering pågår

en: Reject Request
nb_NO: Avvis forespørsel

en: Request Control
nb_NO: Be om kontroll

en: Take Over
nb_NO: Ta over

en: Your request has been sent to %s.
nb_NO: Din forespørsel har blitt sendt til %s.

en: Your request was rejected
nb_NO: Din forespørsel ble avvist

en: Request again
nb_NO: Spør igjen

en: No response
nb_NO: Ingen respons

en: Pending
nb_NO: Venter

en: You now have control
nb_NO: Du har nå kontroll

en: %s has requested permission to take over control.
nb_NO: %s har spurt om tillatelse til å overta kontrollen.

en: %s has taken over and is currently editing.
nb_NO: %s har overtatt og redigerer nå.

en: %s is currently editing
nb_NO: %s redigerer nå

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: This page is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
nb_NO: Denne siden er for øyeblikket låst. Klikk på «Be om kontroll»-knappen for å la %s vite at du ønsker å overta.

en: These settings are currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
nb_NO: Disse innstillingene er for øyeblikket låst. Klikk på «Be om kontroll»-knappen for å la %s vite at du ønsker å overta.

en: %s has requested permission to take over control of these settings.
nb_NO: %s har bedt om tillatelse til å oveta kontrollen av disse innstillingene.

en: These form settings are currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
nb_NO: Disse skjemainnstillingene er for øyeblikket låst. Klikk på «Be om kontroll»-knappen for å la %s vite at du ønsker å overta.

en: %s has requested permission to take over control of this entry.
nb_NO: %s har bedt om tillatelse til å overta kontrollen av denne oppføringen.

en: This entry is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
nb_NO: Denne oppføringen er for øyeblikket låst. Klikk på «Be om kontroll»-knappen for å la %s vite at du ønsker å overta.

en: %s has requested permission to take over control of this form.
nb_NO: %s har bedt om tillatelse til å overta kontrollen over dette skjemaet.

en: Accept
nb_NO: Aksepter

en: This form is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
nb_NO: Dette skjemaet er for øyeblikket låst. Klikk på «Be om kontroll»-knappen for å la %s vite at du ønsker å overta.

en: Background updates
nb_NO: Bakgrunnsoppdateringer

en: Currency
nb_NO: Valuta

en: No-Conflict Mode
nb_NO: Konfliktfri-modus

en: Output HTML5
nb_NO: Bruk HTML5

en: Output CSS
nb_NO: Bruk CSS

en: Gravity Forms requires MySQL 5 or above.
nb_NO: Gravity Forms krever MySQL 5 eller høyere.

en: No
nb_NO: Nei

en: Yes
nb_NO: Ja

en: WordPress Version
nb_NO: WordPress versjon

en: Site URL
nb_NO: Nettsted

en: Add-Ons
nb_NO: Utvidelser

en: Enter Your License Key
nb_NO: Legg inn din lisensnøkkel

en: There is a new version of Gravity Forms available.
nb_NO: En ny versjon av Gravity Forms er tilgjengelig.

en: Your version of Gravity Forms is up to date.
nb_NO: Du har nyeste versjon av Gravity Forms.

en: %sRegister%s your copy of Gravity Forms to receive access to automatic updates and support. Need a license key? %sPurchase one now%s.
nb_NO: %sRegistrer%s ditt eksemplar av Gravity Forms å få tilgang til automatiske oppgraderinger og brukerstøtte. Trenger du en lisensnøkkel? %sKjøp en nå%s.

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: You don't have permissions to view this page
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å vise denne siden

en: Updates
nb_NO: Oppdateringer

note: Description of the plugin
en: Easily create web forms and manage form entries within the WordPress admin.
nb_NO: Det er enkelt å lage nettskjemaer og administrere skjemaoppføringer i WordPress-administratoren.
