Plugins - Duplicate Post - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: now works on Edit screen too - check this option to use with Gutenberg enabled
lt: dabar veikia ir redagavimo ekrane - pažymėkite čia ir galėsite naudoti su įjungtu blokų redaktoriumi

en: What's new in Duplicate Post version %s:
lt: Kas naujo įskiepio Duplicate Post versijoje %s:

en: Fixes for some bugs and incompatibilities with CF7, WPML, and custom post types with custom capabilities.
lt: Pataisytos kai kurios klaidos ir nesuderinamumai su CF7, WPML bei sukurtais įrašų tipais su sukurtomis teisėmis.

en: Current user is not allowed to copy posts.
lt: Šis vartotojas neturi reikiamų teisių įrašams kopijuoti.

en: Check out the documentation
lt: Paskaitykite naują dokumentaciją

en: Serving the WordPress community since November 2007.
lt: Esame kartu su WordPress naudotojais nuo 2007 lapkričio.

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
lt: tikriausiai turėtumėte palikti čia nepažymėta, nebent Jūsų poreikiai itin specifiniai

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Help me develop the plugin and provide support by <a href="%s">donating even a small sum</a>.
lt: Padėkite toliua plėtoti šį įskiepį ir teikti pagalbą <a href="%s">paaukodami nedidelę sumą</a>.

en: Show update notice
lt: Rodyti atnaujinimo pranešimą

en: Bulk Actions
lt: Masiniai veiksmai

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
lt: Galite naudoti simbolį * vietoje raidžių, skaičių ar žemutinio brūkšnelio, pvz.: laukas*

en: Menu order
lt: Meniu tvarka

en: Author
lt: Autorius

[ctx: post format]
en: Format
lt: Formatas

en: Template
lt: Šablonas

en: Featured Image
lt: Specialusis paveikslėlis

en: Support Forum
lt: Pagalbos forumas

en: Donate whatever sum you choose, even just 10¢.
lt: Paaukokite bet kokią norimą sumą, kad ir 10 centų.

en: Help me develop the plugin, add new features and improve support!
lt: Padėkite man vystyti šį įskiepį, pridėti jame naujų funkcijų ir pagerinti pagalbą Jums!

en: Please <a href="%s">review the settings</a> to make sure it works as you expect.
lt: Prašome peržiūrėti<a href="%s">nustatymus</a> ir įsitikinti, kas viskas veikia taip, kaip Jums reikia.

en: %s item copied. | %s items copied.
lt[0]: Nukopijuota elementų: %s.
lt[1]: Nukopijuota elementų: %s.
lt[2]: Nukopijuota elementų: %s.

en: You can also use the template tag duplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id ). More info <a href="%s">here</a>
lt: Taip pat galite naudoti duplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id ). Daugiau informacijos <a href="%s">čia</a>

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements
lt: Tai, ar nuoroda rodoma specifiniams įrašų tipams, kuriuos sukuria tema ar kiti įskiepiai, priklauso nuo to, ar tai darydami jie naudoja standartinius WordPress UI elementus.

en: Select the post types you want the plugin to be enabled
lt: Pasirinkite įrašų tipus, kuriems norite įjungti šį įskiepį

en: Enable for these post types
lt: Įjungti šiems įrašų tipams

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors
lt: Slaptažodžiai ir jais apsaugotas turinys gali tapti matomas visiems vartotojams ir lankytojams.

en: Show/hide private taxonomies
lt: Rodyti/slėpti privačias taksonomijas

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
lt: Pridėkite šį skaičių prie esamos meniu tvarkos (tuščia arba nulis išlaikys esamą reikšmę)

en: Increase menu order by
lt: Padidinti meniu tvarkos eilę skaičiumi

en: except pingbacks and trackbacks
lt: išskyrus atgalines citatas ir pranešimus

en: Comments
lt: Komentarai

en: Children
lt: Priklausomi elementai

en: Attachments
lt: Failai

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Content
lt: Turinys

en: Excerpt
lt: Ištrauka

en: Slug
lt: Nuorodos dalis

en: Status
lt: Statusas

en: Date
lt: Data

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Post/page elements to copy
lt: Įrašo / puslapio elementai kopijavimui

en: Display
lt: Rodyti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: What to copy
lt: Ką kopijuoti

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
lt: Šiam įrašo tipui kopijavimo funkcija neįjungta įskiepio nustatymuose

en: Dismiss this notice.
lt: Uždaryti šį pranešimą.

note: Description of the plugin
en: Clone posts and pages.
lt: Klonuoja įrašus ir puslapius

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save Changes
lt: Išsaugoti

en: Admin bar
lt: Skydelio viršutinėje juostoje

en: Edit screen
lt: Redagavimo ekrane

en: Post list
lt: Įrašų sąraše

en: Show links in
lt: Rodyti nuorodas

en: Warning: users will be able to copy all posts, even those of other users
lt: Įspėjimas: vartotojai galės kopijuoti visus įrašus, netgi tuos kuriuos sukūrė kiti vartotojai

en: Roles allowed to copy
lt: Vartotojų rolės, kurioms leidžiama kopijuoti

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
lt: Priedas, kurią norite pridėti po originalaus pavadinimo, pvz. "(kop.)" (palikite neužpildyta, jei nenorite jokio)

en: Title suffix
lt: Priedas po pavadinimo

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
lt: Priedas, kurį norite pridėti prieš originalų pavadinimą, pvz. "Kopija: " (palikite neužpildyta, jei nenorite jokio)

en: Title prefix
lt: Priedas prieš pavadinimą

en: Select the taxonomies you don't want to be copied
lt: Pažymėkite taksonomijas, kurių nenorite kopijuoti

en: Do not copy these taxonomies
lt: Nekopijuoti šių taksonomijų

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied
lt: Kableliu atskirtų meta laukų, kurių nereikia kopijuoti, sąrašas

en: Do not copy these fields
lt: Nekopijuoti šių laukų

en: Duplicate Post Options
lt: Įskiepio Duplicate Post nustatymai

en: Translate
lt: Išversti

en: Donate
lt: Paremti

en: Copy creation failed, could not find original:
lt: Nepavyko sukurti kopijos, nerastas originalas:

en: No post to duplicate has been supplied!
lt: Nėra įrašo duplikavimui!

en: New Draft
lt: Naujas juodraštis

en: Copy to a new draft
lt: Kopijuoti kaip naują juodraštį

en: Clone
lt: Kopijuoti

en: Clone this item
lt: Kopijuoti
