Plugins - Yoast Duplicate Post - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (65 entries)

note: translators: %s: Post title.
en: Clone &#8220;%s&#8221;
hu: &#8222;%s&#8221; klónozása

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Original: %s
hu: Eredeti: %s

en: Original item
hu: Eredeti elem

en: After the title in the Post list
hu: A bejegyzések listájában a cím után

en: In a column in the Post list
hu: A bejegyzések listájának egy oszlopában

en: Show original item:
hu: Eredeti elem megjelenítése:

en: Settings sections
hu: Beállítások szakaszok

en: Settings for Duplicate Post
hu: A Duplicate Post beállításai

note: translators: %s: post title
en: View &#8220;%s&#8221;
hu: &#8222;%s&#8221; megtekintése

note: translators: %s: post title
en: Preview &#8220;%s&#8221;
hu: &#8222;%s&#8221; előnézete

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
hu: &#8222;%s&#8221; szerkesztése

en: Current user is not allowed to copy posts.
hu: A jelenlegi felhasználó nem jogosult bejegyzések másolására.

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
hu: ezt valószínűleg nem akarja bejelölni, hacsak nincsenek nagyon különleges követelményei

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Show update notice
hu: Frissítési értesítés megjelenítése

en: Bulk Actions
hu: Csoportos műveletek

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
hu: A * használata jelenthet nulla vagy több alfanumerikus karaktert vagy aláhúzást: pl. mező*

en: Menu order
hu: Menüsorrend

en: Author
hu: Szerző

en: Template
hu: Sablon

en: Featured Image
hu: Kiemelt kép

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s item copied. | %s items copied.
hu[0]: %s elem lemásolva.
hu[1]: %s elem lemásolva.

en: Password
hu: Jelszó

en: Content
hu: Tartalom

en: Title
hu: Cím

en: Date
hu: Dátum

en: Select the post types you want the plugin to be enabled for.
hu: Jelölje ki azokat a bejegyzéstípusokat, amelyeknél a bővítményt engedélyezni szeretné

en: Enable for these post types
hu: Engedélyezés a következő bejegyzéstípusoknál:

en: Show/hide private taxonomies
hu: Privát taxonómiák megjelenítése/elrejtése

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
hu: Ezt a számot adja hozzá az eredeti menüsorrendhez (üres vagy nulla: az érték megtartása)

en: Increase menu order by
hu: Menüsorrend növelése ennyivel:

en: except pingbacks and trackbacks
hu: kivéve pingbackek és trackbackek

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Children
hu: Gyermekek

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Excerpt
hu: Kivonat

en: Slug
hu: Keresőbarát név

en: Status
hu: Állapot

en: Post/page elements to copy
hu: Bejegyzés/oldal másolandó elemei

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Permissions
hu: Engedélyek

en: What to copy
hu: Miről készüljön másolat?

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
hu: Az ilyen típusú bejegyzés másolási szolgáltatásai nem engedélyezettek a beállítások oldalon

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements.
hu: Az, hogy a linkek megjelennek-e a sablonok vagy bővítmények által regisztrált egyéni bejegyzéstípusokban, attól függ, hogy a WordPress felhasználói felület szabványos elemeit használják-e.

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors.
hu: A jelszavakkal védett bejegyzések jelszavai és tartalma láthatóvá válhat a nem kívánatos felhasználók és látogatók számára.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save changes
hu: Módosítások mentése

en: Admin bar
hu: Adminisztrációs sáv

en: Edit screen
hu: Szerkesztési képernyő

en: Post list
hu: Bejegyzések listája

en: Show links in
hu: Linkek megjelenítése itt:

en: Roles allowed to copy
hu: Másolásra engedélyezett szerepek

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
hu: A cím után kerülő utótag, pl. „(dup)” (ha üres, akkor nincs utótag)

en: Title suffix
hu: Címutótag

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
hu: A cím elé kerülő előtag, pl. „Másolat” (ha üres, akkor nincs előtag)

en: Title prefix
hu: Címelőtag

en: Do not copy these taxonomies
hu: Ezeket a taxonómiákat ne másolja le

en: Do not copy these fields
hu: Ezeket a mezőket ne másolja le

en: Duplicate Post Options
hu: Duplicate Post beállításai

en: Copy creation failed, could not find original:
hu: A másolat létrehozása sikertelen, az eredeti nem található:

en: No post to duplicate has been supplied!
hu: Nincs másolandó bejegyzés!

en: New Draft
hu: Új vázlat

en: Copy to a new draft
hu: Másolás új vázlatba

en: Clone
hu: Klónozás

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied.
hu: Azoknak a metamezőknek a vesszővel elválasztott listája, melyeket nem szabad lemásolni.
