Plugins - All-in-One WP Migration - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (265 entries)

en: "Restore" functionality is available in a <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">paid extension</a>.<br />You could also download the backup and then use "Import from file".
hu: A „Restore” funkció elérhető a <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">fizetett kiterjesztésen</a>.<br />Letöltheti a biztonsági másolatot, majd használhatja az „Import fájlból” a lehetőséget.

en: %s ago
hu: %s ezelőtt

en: %s is not the latest version. You must update the plugin before you can use it.
hu: %s nem a legutóbbi verzió. A használat előtt a bővítményt szükséges frissíteni.

en: (click to expand)
hu: (kattintson a kibontáshoz)

en: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
hu: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Letöltés %s</span><em>Méret: %s</em></a>

en: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: Increase maximum upload file size</a> or
hu: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">Útmutató: A feltöltési fájl maximális méretének a növelése</a> vagy

en: <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get unlimited</a>
hu: <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Korlátlan mennyiségű</a>

en: <h3>Site could not be exported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
hu: <h3>A weboldal nem exportálható</h3><p>Ellenőrizzük, hogy a <strong>%s</strong> könyvtár a háttértárolón rendelkezik-e teljes hozzáféréssel (írás, olvasás jogok).</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technikai tudnivalók</a></p>

en: <h3>Site could not be imported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
hu: <h3>A weboldal nem importálható</h3><p>Ellenőrizzük, hogy a <strong>%s</strong> könyvtár a háttértárolón rendelkezik-e teljes hozzáféréssel (írás, olvasás jogok).</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technikai tudnivalók</a></p>

en: <h3>Site could not be restored</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
hu: <h3>A weboldal nem állítható helyre</h3><p>Ellenőrizzük, hogy a <strong>%s</strong> könyvtár a háttértárolón rendelkezik-e teljes hozzáféréssel (írás, olvasás jogok).</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technikai tudnivalók</a></p>

en: <strong>%s</strong> is not the latest version. You must <a href="%s">update the plugin</a> before you can use it. <br />
hu: <strong>%s</strong> nem a legújabb verzió. A használat előtt <a href="%s">frissítenie kell a bővítményt.</a> <br />

en: A PHP extension stopped the file upload.
hu: Egy PHP kiterjesztés megállította a fájl feltöltést.

en: A password is required
hu: Jelszó megadása kötelező

en: Activating mu-plugins...
hu: A mu-bővítmények aktiválása...

en: Add
hu: Hozzáad

en: Advanced options
hu: Haladó beállítások

en: All-in-One WP Migration
hu: All-in-One WP Migrációs eszköz

en: All-in-One WP Migration Command
hu: All-in-One WP Migration parancs

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> file. Try to change permissions of the parent folder or send us an email at <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> for assistance.
hu: Az All-in-One WP Migration nem képes <strong>%s</strong> fájl létrehozására. Próbálja meg módosítani a szülő mappa engedélyeit, vagy küldjön nekünk e-mailt a <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> segítségért.

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> folder. You will need to create this folder and grant it read/write/execute permissions (0777) for the All-in-One WP Migration plugin to function properly.
hu: Az All-in-One WP Migration nem képes <strong>%s</strong> mappát készíteni. Létre kell hoznia ezt a mappát, és engedélyezni kell az olvasási/írási/végrehajtási engedélyeket (0777), hogy az All-in-One WP Migration bővítmény megfelelően működjön.

en: All-in-One WP Migration: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
hu: All-in-One WP Migration: A jelenlegi profil szerepkörében nincs engedélyezve az Export/Import lehetőségek. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: Archiving %d content files...<br />%d%% complete
hu: A(z) %d tartalomfájl archiválása...<br />%d%% kész

en: Archiving %d media files...<br />%d%% complete
hu: A(z) %d médiafájl archiválása...<br />%d%% kész

en: Archiving %d plugin files...<br />%d%% complete
hu: %d bővítmény fájlok archiválása...<br />%d%% befejeződött.

en: Archiving %d theme files...<br />%d%% complete
hu: %d sablonfájlok archiválása...<br />%d%% befejeződött.

en: Archiving configuration file...<br />%d%% complete
hu: A konfigurációs fájl archiválása...<br />%d%% kész

en: Archiving database...<br />%d%% complete
hu: Adatbázis archiválás...<br />%d%% elkészült

en: Are you sure you want to delete this file?
hu: Biztosan törölni szeretné ezt a fájlt?

en: At least <strong>one WordPress</strong> site should be presented in the archive.
hu: Legalább <strong>egy WordPress</strong> webhelyet be kell mutatni az archívumban.

en: Backup Scheduler
hu: Biztonsági mentés ütemező

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
hu: A biztonsági mentés titkosított. Kérjük megadni a visszafejtési jelszót:

en: Backup scheduler
hu: Biztonsági másolat ütemező

en: Backups
hu: Mentések

en: Benefit from the robustness of Google Drive. Schedule your backups to be saved directly to your Google Drive account. Simple, secure, and integrated into a platform you already use.
hu: Használja ki a Google Drive megbízhatóságát. Ütemezze biztonsági mentéseit közvetlenül a Google Drive-fiókjába történő mentésre. Egyszerű, biztonságos és egy olyan platformba integrált, amelyet már használ.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Check for updates
hu: Frissítések ellenőrzése

en: Checking extensions compatibility...
hu: Kiterjesztések kompatibilitásának ellenőrzése...

en: Click to set a label for this backup
hu: Kattintson a címke beállításához a biztonsági mentéshez

en: Close
hu: Bezár

en: Contact Support
hu: Támogatás

en: Continue
hu: Folytatás

en: Create backup
hu: Biztonsági mentés készítése

en: Creating an empty archive...
hu: Üres archivum létrehozása folyamatban...

en: Date
hu: Dátum

en: Delete
hu: Törlés

en: Discard
hu: Eldobás

en: Do <strong>not</strong> export database (sql)
hu: <strong>Ne</strong> exportáljon adatbázist (sql)

en: Do <strong>not</strong> export media library (files)
hu: <strong>Ne</strong> exportálja a média könyvtárat (fájlokat)

en: Do <strong>not</strong> export must-use plugins (files)
hu: <strong>Ne exportáljuk</strong> a használatra javasolt (jó ha van) bővítményeket (fájlokat)

en: Do <strong>not</strong> export plugins (files)
hu: <strong>Ne</strong> exportáljon bővítmény (fájlokat)

en: Do <strong>not</strong> export post revisions
hu: <strong>Ne</strong> exportáljon begyjegyzés változatokat

en: Do <strong>not</strong> export spam comments
hu: <strong>Ne</strong> exportáljon spam hozzászólásokat

en: Do <strong>not</strong> export themes (files)
hu: <strong>Ne</strong> exportáljon sablon (fájlokat)

en: Do <strong>not</strong> replace email domain (sql)
hu: <strong>Ne</strong> cseréld ki az e-mail domaint (sql)

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
hu:  Nincs vásárlási azonosítója? Megtalálhatja vásárlási azonosítóját

en: Done activating mu-plugins.
hu: Kész a mu-bővítmények aktiválása.

en: Done archiving configuration file.
hu: Kész a konfigurációs fájl archiválása.

en: Done archiving database.
hu: Kész az adatbázis archiválása.

en: Done creating an empty archive.
hu: Üres archivum létrehozása kész.

en: Done exporting database.
hu: Az adatbázis exportálása kész.

en: Done getting WordPress permalinks settings.
hu: Kész a WordPress állandó linkek beállításainak megszerzése.

en: Done preparing blogs.
hu: Készen áll a blogok elkészítésére.

en: Done preparing configuration file.
hu: Kész a konfigurációs fájl előkészítése.

en: Done preparing options.
hu: A beállítások előkészítése befejeződött.

en: Done preparing users.
hu: A felhasználók felkészítése befejeződött.

en: Done restoring database.
hu: Kész az adatbázis visszaállítása.

en: Done retrieving a list of WordPress content files.
hu: Kész a WordPress tartalomfájlok listájának lekérése.

en: Done retrieving a list of WordPress database tables.
hu: Kész a WordPress adatbázis-táblák listájának lekérése.

en: Done retrieving a list of WordPress media files.
hu: Kész a WordPress médiafájlok listájának lekérése.

en: Done retrieving a list of WordPress plugin files.
hu: Kész a WordPress bővítmény fájlok listájának lekérdezése.

en: Done retrieving a list of WordPress theme files.
hu: A WordPress sablonfájlok listájának lekérdezése befejeződött.

en: Done retrieving a list of all WordPress files.
hu: Az összes WordPress fájlt tartalmazó lista lekérése kész.

en: Done unpacking archive.
hu: Az archívált file kicsomagolása kész.

en: Done validating the decryption password.
hu: Kész a visszafejtési jelszó ellenőrzése.

en: Download
hu: Letöltés

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
hu: A letöltés nem lehetséges, mert a biztonsági mentések könyvtára nem elérhető.

en: Drag & Drop a backup to import it
hu: Húzd és dobd ide a bizonsági mentést az importáláshoz

en: Enable this feature
hu: A funkció engedélyezése

en: Enjoy the flexibility of FTP storage. Direct your scheduled backups to your own FTP server. You'll have full control over your data, providing you with a versatile and private storage solution.
hu: Élvezze az FTP-tárolás rugalmasságát. Irányítsa időzített biztonsági mentéseit saját FTP-kiszolgálójára. Így teljes mértékben Ön rendelkezhet adatai felett, sokoldalú és privát tárolási megoldást biztosítva Önnek.

en: Enter a password
hu: Jelszó megadása

en: Enter your Purchase ID
hu: Írd be a vásárlási azonosítót

en: Enter your email address..
hu: Add meg az e-mail címed...

en: Error
hu: Hiba

en: Error while downloading file
hu: Hiba a fájl letöltésekor

en: Error while reading backup content
hu: Hiba a biztonsági mentés tartalmának olvasása közben

en: Error: %s
hu: Hiba: %s

en: Experience Full Functionality with Premium!
hu: A prémium teljes funkciójának megtapasztalása!

en: Export
hu: Exportálás

en: Export Site
hu: Weboldal exportálása

en: Export To
hu: Exportálás

en: Exporting database...<br />%d%% complete<br />%s records saved
hu: Adatbázis exportálása...<br />%d%% kész<br />%s rekord mentve

en: Failed to write file to disk.
hu: Nem sikerült lemezre írni a fájlt.

en: Feedback type is not valid.
hu: Visszajelzés típusa érvénytelen.

en: File
hu: Fájl

en: Find
hu: Keresés

en: Finish
hu: A művelet befejeződött

en: Get multisite
hu: Több oldal szerzése

en: Get unlimited
hu: Korlátlan használata

en: Getting WordPress permalinks settings...
hu: A WordPress állandó hivatkozások beállításainak lekérése...

en: Harness the power of OneDrive for your backups. Set up your scheduled backups to be saved directly in your OneDrive. It's secure, integrated with your Microsoft account, and keeps your data readily accessible.
hu: Használja ki a OneDrive erejét biztonsági mentéseihez. Állítsa be ütemezett biztonsági mentéseit úgy, hogy azok közvetlenül a OneDrive fiókjába kerüljenek mentésre. Biztonságos, integrálva van a Microsoft-fiókjába, és adatai könnyen hozzáférhetőek maradnak.

en: How may we help you?
hu: Hogyan segíthetünk?

en: How-to: Increase maximum upload file size
hu: Útmutató: A feltöltési fájl maximális méretének a növelése

en: I agree that by filling in the contact form with my data, I authorize All-in-One WP Migration to use my <strong>email</strong> to reply to my requests for information. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
hu: Egyetértek azzal, hogy a kapcsolattartási űrlap kitöltésével az adataimmal engedélyezem az All-in-One WP Migration számára, hogy az <strong>e-mail</strong> segítségével válaszoljon az információkéréseimre. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Adatvédelmi irányelvek</a>

en: I have enough disk space
hu: Elegendő tárhelyem van.

en: I have ideas to improve this plugin
hu: Van fejlesztési ötletem a bővítménnyel kapcsolatban

en: I need help with this plugin
hu: Segítségre van szükségem a bővítménnyel kapcsolatban

en: Import
hu: Importálás

en: Import From
hu: Importálás Innen

en: Import Site
hu: Weboldal importálása

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
hu: A titkosított biztonsági másolat importálása nem támogatott ezen a kiszolgálón. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technikai adatok</a>

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
hu: A speciális beállítások szakaszban pontosabban konfigurálhatja az exportálás módját.

en: Leave Feedback
hu: Visszajelzés

en: Leave plugin developers any feedback here
hu: Itt hagyhat visszajelzést a bővítmény fejlesztőknek

en: Leave plugin developers any feedback here..
hu: Itt hagyhat visszajelzést a bővítmény fejlesztőknek..

en: Leverage the simplicity of Dropbox for your backup needs. Direct your scheduled backups to be stored in Dropbox. It's secure, straightforward, and keeps your backups at your fingertips.
hu: Használja ki a Dropbox egyszerűségét biztonsági mentési igényeihez. Irányítsa az ütemezett biztonsági mentéseket a Dropboxban való tárolásra. Biztonságos, egyszerű, és a biztonsági mentések mindig kéznél vannak.

en: List
hu: Lista

en: List the content of the backup
hu: A biztonsági mentés tartalmának listája

en: Manage your storage effectively with our flexible retention settings. Decide how many backups you want to keep at a time. Old backups are automatically cleared, keeping your storage neat and efficient.
hu: Rugalmas megőrzési beállításainkkal hatékonyan kezelheti tárhelyét. Döntse el, hogy egyszerre hány biztonsági másolatot szeretne megőrizni. A régi biztonsági mentések automatikusan törlődnek, így a tárhelye rendezett és hatékony marad.

en: Maximum upload file size: <strong>%s</strong>.
hu: Maximálisan feltölthető fájl méret: <strong>%s</strong>.

en: Migration tool for all your blog data. Import or Export your blog content with a single click.
hu: Egy migrációs eszköz a blogodhoz. Egyetlen kattintással importálhatod vagy exportálhatod a blogod tartalmát.

en: Missing a temporary folder.
hu: Hiányzó ideiglenes mappa.

en: Missing error key in upload file.
hu: Hiányzó hiba kulcs a feltöltendő fájlnál.

en: Missing tmp_name in upload file.
hu: Hiányzó tmp_név a feltöltendő fájlnál.

en: Missing upload file.
hu: Hiányzó feltöltendő fájl.

en: Monthly
hu: Havi

en: More
hu: Tovább

en: More Storage Providers
hu: További tárhelyszolgáltatók

en: Multisite Schedules
hu: Multisite Ütemtervek

en: Name
hu: Név

en: Never worry about forgetting to back up your site again. Choose from various scheduling options, from daily to monthly, and we'll automate the rest. Backups happen like clockwork, giving you peace of mind and a solid safety net
hu: Soha többé nem kell attól félni, hogy nem készít biztonsági másolatot a webhelyéről. Válasszon a különböző ütemezési lehetőségek közül, a napi és a havi ütemezéstől kezdve, a többit pedig mi automatizáljuk. A biztonsági mentések óramű pontossággal történnek, így nyugalmat és megbízható biztonsági hálót biztosítunk Önnek.

en: Notification Settings
hu: Értesítési beállítások

en: Notification settings
hu: Értesítések beállítása

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
hu: Ha a fájlt sikerült letöltened a számítógépedre, akkor bármelyik WordPress oldaladra importálhatod.

en: Out of disk space. Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
hu: Elfogyott a lemezterület. Nem lehet írni a következőnek: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: Password-protect and encrypt backups
hu: Jelszóval védett és titkosított biztonsági mentések

en: Please accept feedback term conditions.
hu: Kérjük, fogadd el a visszajelzés feltételeit.

en: Please do not close this browser window or your import will fail
hu: Kérjük, ne csukd be ezt a böngésző ablakot, különben az importálás nem fog sikerülni.

en: Please enter a password to import the file
hu: Egy jelsző megadása szükséges a fájl importálásához

en: Please enter comments in the text area.
hu: Kérjük, a megjegyzéseket írd a szöveg mezőbe.

en: Please make sure that your file was exported using <strong>All-in-One WP Migration</strong> plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
hu: Győződjön meg arról, hogy a fájlt a következővel exportálta: <strong>All-in-One WP Migration</strong> bővítmény. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: Please note, the features displayed below are part of an image showcasing the potential of Reset Hub in its Premium version. To activate and enjoy these advanced features, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">upgrade to Premium now</a>! Elevate your website management experience with these exclusive functionalities and priority support.
hu: Figyelem, az alábbiakban megjelenített funkciók egy kép részét képezik, amely a Reset Hub Premium verziójának lehetőségeit mutatja be. Ahhoz, hogy aktiválja és élvezze ezeket a fejlett funkciókat, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Frissítés Prémiumra" target="_blank">Frissítsen Prémiumra most</a>! Növelje webhelykezelési élményét ezekkel az exkluzív funkciókkal és elsőbbségi támogatással.

en: Please wait, stopping the export...
hu: Várj, az exportálás megszakítás alatt van...

en: Please wait, stopping the import...
hu: Várj, az importálás megszakítás alatt van...

en: Premium
hu: Prémium

en: Preparing blogs...
hu: Blogok előkészítése...

en: Preparing configuration file...
hu: A konfigurációs fájl előkészítése...

en: Preparing options...
hu: Opciók előkészítése...

en: Preparing to export...
hu: Felkészülés az exportra ...

en: Preparing to import...
hu: Előkészítés az importáláshoz...

en: Preparing users...
hu: A felhasználók előkészítése...

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
hu: Nyomja meg az 'Export' gombot, és a webhelyarchívum fájl megjelenik a böngészőjében.

en: Proceed
hu: Tovább

en: Protect this backup with a password
hu: A biztonsági mentés jelszóval való védelme

en: Purchase ID
hu: Vásárlási azonosító

en: Quick hints
hu: Gyors tippek

en: Reading...
hu: Olvasás...

en: Refreshing backup list...
hu: Mentési lista ismételt frissítése...

en: Renaming exported file...
hu: Az exportált file átnevezése...

en: Repeat the password
hu: A jelszó ismétlése

en: Replace with
hu: Csere erre

en: Reset Hub
hu: Hub alaphelyzetbe állítása

en: Reset Hub Demo
hu: Hub Demo alaphelyzetbe állítása

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Restoring %d files...<br />%d%% complete
hu: %d fájl helyreállítása folyamatban...<br />%d%% kész

en: Restoring a backup is available via Unlimited extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
hu: A biztonsági másolat visszaállítása korlátlan kiterjesztésen keresztül érhető el. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Szerezze meg itt</a>

en: Restoring database...<br />%d%% complete
hu: Adatbázis helyreállítás<br />%d%% elkészült

en: Retention Settings
hu: Megőrzési beállítások

en: Retention settings
hu: Megőrzési beállítások

en: Retrieving a list of WordPress content files...
hu: A WordPress tartalomfájlok listájának lekérése...

en: Retrieving a list of WordPress database tables...
hu: A WordPress adatbázis-táblák listájának lekérése...

en: Retrieving a list of WordPress media files...
hu: A WordPress médiafájlok listájának lekérése...

en: Retrieving a list of WordPress plugin files...
hu: A WordPress bővítmény fájlok listájának a lekérdezése...

en: Retrieving a list of WordPress theme files...
hu: A WordPress sablonfájlok listájának lekérdezése...

en: Retrieving a list of all WordPress files...
hu: Az összes WordPress fájlt tartalmazó lista lekérése...

en: Save
hu: Metés

en: Schedules
hu: Ütemezések

en: Send
hu: Küldés

en: Show backup content
hu: A biztonsági mentés tartalmának megjelenítése

en: Size
hu: Méret

en: Something went wrong: %s
hu: Valami elromlott: %s

en: Star
hu: Csillag

en: Stay informed, not overwhelmed. Tailor your notification preferences to get updates that matter to you. Whether it's the status of each backup, or just critical alerts, control what you want to be notified about.
hu: Legyen tájékozott, ne pedig túlterhelt. Testre szabhatja értesítési beállításait, hogy az Ön számára fontos frissítéseket kapja meg. Akár az egyes biztonsági mentések állapotáról, akár csak a kritikus riasztásokról van szó, szabályozhatja, hogy miről szeretne értesítést kapni.

en: Stop export
hu: Exportálás megállítása

en: Stop import
hu: Importálás megállítása

en: Submit
hu: Elküldés

en: Tailor your backup schedules to fit the complexity of your WordPress Multisite. Choose to export the entire network or only a selection of subsites according to your requirements. Effortless management for even the most intricate site networks.
hu: Testre szabhatja biztonsági mentési ütemezését a WordPress Multisite összetettségének megfelelően. Válassza ki, hogy a teljes rendszert vagy csak az aloldalak egy részét exportálja az igényeinek megfelelően. Könnyed kezelés még a legbonyolultabb webhelyhálózatok esetében is.

en: Thanks for submitting your feedback!
hu: Köszönjük visszajelzését!

en: Thanks for submitting your request!
hu: Köszönjük, hogy elküldte kérését!

en: The archive file is corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> to resolve the problem.
hu: Az archív fájl sérült. Kövesse <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">ezt a cikket,</a> hogy megoldja a problémát.

en: The archive should contain <strong>Single WordPress</strong> site! Please revisit your export settings.
hu: Az archívumnak tartalmaznia kell a <strong>Single WordPress</strong> site oldalt! Kérjük, nézze át újra az exportálási beállításokat.

en: The backup is encrypted
hu: A biztonsági mentés titkosítva van

en: The decryption password is not valid.
hu: A visszafejtési jelszó nem érvényes.

en: The file is too large for this server.
hu: A fájl túl nagy ennek a szervernek.

en: The file that you are trying to import is over the maximum upload file size limit of <strong>%s</strong>.<br />You can remove this restriction by purchasing our <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.
hu: Az importálni kívánt fájl meghaladja a feltöltési fájl maximális méretkorlátját <strong>%s</strong>.<br />Ezt a korlátozást a mi termékünk megvásárlásával távolíthatja el <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Korlátlan kiterjesztés</a>.

en: The file type that you have tried to import is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
hu: Az importálni kívánt fájltípus nem kompatibilis ezzel a bővítménnyel. Kérjük, ellenőrizze, hogy a fájl a <strong>.wpress</strong> az All-in-One WP migrációs bővítménnyel létrehozott fájl. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: The file type that you have tried to upload is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
hu: A feltölteni próbált fájltípus nem kompatibilis ezzel a bővítménnyel. Kérjük, ellenőrízze, hogy a fájl a <strong>.wpress</strong> az All-in-One WP migrációs beépülő modullal létrehozott fájl. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Are you sure to proceed?
hu: Az importálási folyamat felülírja a webhelyet, beleértve az adatbázist, az adathordozókat, a beépülő modulokat és a sablonokat. Biztosan folytatja?

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Please ensure that you have a backup of your data before proceeding to the next step.
hu: Az importálási folyamat felülírja a webhelyet, beleértve az adatbázist, a médiát, a beépülő modulokat és a sablonokat. A következő lépés folytatása előtt győződjön meg róla, hogy rendelkezik biztonsági másolattal az adatokról.

en: The passwords do not match
hu: A jelszavak nem egyeznek

en: There are no backups available at this time, why not create a new one?
hu: Jelenleg nincs elérhető biztonsági mentés. Miért nem csinálsz egyet most?

en: There is an update available. To update, you must enter your
hu: Van elérhető frissítés. A frissítéshez meg kell adnia

en: There is not enough space available on the disk.<br />Free up %s of disk space.
hu: A lemezen nincs elérhető üres hely.<br />A lemez %s felszabadítása.

en: This screen allows you to export database, media files, themes and plugins as one zipped file.
hu: Ez a képernyő lehetővé teszi adatbázis, média fájlok, sablonok és beépülő modulok exportálását egy tömörített fájlként.

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
hu: Fájl kiválasztásához lépjen a linkre, és kattintson a Tallózás gombra.

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
hu: A bővítmény/kiterjesztés legújabb verzióra történő frissítéséhez kérjük, töltse ki az alábbi vásárlási azonosítót.

en: Translate
hu: Fordítás

en: Unable to authenticate the secret key. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
hu: Nem sikerült hitelesíteni a titkos kulcsot. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: Unable to check decryption password. Refresh the page and try again
hu: Nem lehet ellenőrizni a visszafejtési jelszót. Frissítse az oldalt és próbálja újra

en: Unable to confirm the import. Refresh the page and try again
hu: Nem sikerült megerősíteni az importálást. Frissítse az oldalt, és próbálja újra

en: Unable to decrypt data.
hu: Az adatok visszafejtése nem lehetséges.

en: Unable to encrypt data.
hu: Az adatok titkosítása nem lehetséges.

en: Unable to export
hu: Nem lehet exportálni

en: Unable to export. Error code: %s. %s
hu: Nem lehet exportálni. Hibakód: %s. %s

en: Unable to export: %s
hu: Az exportálás nem sikerült: %s

en: Unable to generate random bytes.
hu: Nem sikerült véletlenszerű bájtokat generálni.

en: Unable to get current pointer position of %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
hu: Nem sikerült lekérni a(z) %s aktuális mutatóhelyét. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technikai információk</a>

en: Unable to import
hu: Nem lehet importálni

en: Unable to import <strong>WordPress Network</strong> into WordPress <strong>Single</strong> site.
hu: Nem sikerült importálni a <strong>WordPress Network</strong> alkalmazást a WordPress <strong>Single</strong> webhelyre.

en: Unable to import. Error code: %s. %s
hu: Az importálás nem sikerült. Hiba kód: %s. %s

en: Unable to import: %s
hu: Az importálás nem sikerült: %s

en: Unable to list backup content
hu: A biztonsági mentés tartalmának listázása nem lehetséges

en: Unable to locate archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
hu: Nem található az archív elérési útja. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: Unable to locate storage path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
hu: Nem található a tárolási útvonal. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: Unable to obtain cipher length.
hu: A titkosítás hosszát nem lehet megadni.

en: Unable to open %s with mode %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
hu: A %s fájlt nem sikerült %s móddal megnyitni. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technikai részletek (angol)</a>

en: Unable to prepare blogs on import. Refresh the page and try again
hu: Nem lehet blogokat készíteni importáláskor. Frissítse az oldalt, és próbálja újra

en: Unable to read file: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
hu: A %s fájl olvasása nem sikerült. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technikai részletek (angol)</a>

en: Unable to run the export. Refresh the page and try again
hu: Nem sikerült futtatni az exportálást. Frissítse az oldalt, és próbálja újra

en: Unable to seek to offset %d on %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
hu: Nem lehet ellensúlyozni a(z) %d %s értékeket. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: Unable to start the export. Refresh the page and try again
hu: Nem lehet elindítani az exportálást. Frissítse az oldalt, és próbálja újra

en: Unable to start the import. Refresh the page and try again
hu: Nem sikerült elkezdeni az importálást. Az oldal fríssítése után próbálja újra

en: Unable to stop the export. Refresh the page and try again
hu: Nem lehet leállítani az exportálást. Frissítse az oldalt, és próbálja újra

en: Unable to stop the import. Refresh the page and try again
hu: Nem lehet megállítani az importálást. Frissítse az oldalt, és próbálja újra

en: Unable to upload the file because %s
hu: Nem sikerült feltölteni a fájlt, mert %s

en: Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
hu: Nem lehet írni a következőnek: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
hu: Archívum kicsomagolása...<br />%d%% kész

en: Unrecognized error %s during upload.
hu: Ismeretlen hiba %s feltöltése közben.

en: Upgrade to Premium
hu: Frissítés Prémiumra

en: We've got you covered with an array of supported storage providers. Whether you prefer Box, Amazon S3, WebDav or something else, you can choose the one that fits your needs best. Secure your backups exactly where you want them.
hu: A támogatott tárhelyszolgáltatók széles skálájával gondoskodunk Önről. Akár a Boxot, az Amazon S3-at, a WebDav-et vagy bármi mást részesíti előnyben, kiválaszthatja az igényeinek leginkább megfelelőt. Biztosíthatja biztonsági mentéseit pontosan ott, ahol szeretné.

en: Weekly
hu: Heti

en: WordPress Multisite is supported via our All-in-One WP Migration Multisite Extension. You can get a copy of it here
hu: A WordPress Multisite az All-in-One WP Migration Multisite kiterjesztésen keresztül támogatott. Itt kaphat egy példányt

en: You are about to stop exporting your website, are you sure?
hu: Le akarja állítani a webhelye exportálását, biztos ebben?

en: You are about to stop importing your website, are you sure?
hu: Leállítja a webhely importálását, biztos ebben?

en: You can then use the import functionality provided by this plugin to import the zipped file onto any other WordPress sites that you have administrator access to.
hu: Ezután a bővítmény által biztosított importálási funkcióval importálhatja a tömörített fájlt bármely más WordPress-webhelyre, melyhez rendszergazdai hozzáféréssel rendelkezik.

en: You have %d backup | You have %d backups
hu[0]: Önnek %d biztonsági mentése van
hu[1]: Önnek %d biztonsági mentése van

en: You have %d backups
hu: %d biztonsági másolata van

en: Your PHP is 32-bit. In order to import your file, please change your PHP version to 64-bit and try again. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
hu: A PHP 32 bites. A fájl importálásához módosítsa a PHP verzióját 64 bitesre, és próbálja újra. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Műszaki információk</a>

en: Your archive file name contains invalid characters. It cannot contain: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technical details</a>
hu: Az archív fájl neve érvénytelen karaktereket tartalmaz. Nem tartalmazhat: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technikai részletek</a>

en: Your email is not valid.
hu: Az e-mail címed nem érvényes.

en: Your file exceeds the maximum upload size for this site: <strong>%s</strong><br />%s%s
hu: A fájl meghaladja a webhely maximális feltöltési méretét: <strong>%s</strong><br />%s%s

en: Your purchase ID is invalid, please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>
hu: A vásárlási azonosító érvénytelen, kérjük<a href="mailto:support@servmask.com">vegye fel velünk a kapcsolatot</a>

en: Your site has been imported successfully!
hu: A weboldal importálása sikeres!

en: Your storage directory name contains invalid characters. It cannot contain: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technical details</a>
hu: A tárolási könyvtár neve érvénytelen karaktereket tartalmaz. Nem tartalmazhat: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technikai részletek</a>

en: here
hu: itt

en: in the database
hu: az adatbázisban

en: or
hu: vagy

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />
hu: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Mentse az állandó linkek struktúráját</a>. (új ablakban nyílik meg)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
hu: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Mentse az állandó linkek struktúráját</a>. (új ablakot nyit meg)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Jelentkezzen be újra az Oxygen Builder rövid kódokba</a>. (új ablakot nyit meg)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Opcionálisan tekintse át a bővítményt</a>. (új ablakot nyit meg)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
hu: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Állandó linkek struktúrájának a mentése</a>. (új ablakot nyit meg)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Opcionálisan tekintse át a beépülő modult</a>. (új ablakot nyit meg)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />
hu: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Jelentkezzen be újra az Oxygen Builder rövid kódokba</a>. (új ablakban nyílik meg)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>. (opens a new window)<br />
hu: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Alaphelyzetbe állításhoz nyissa meg a Fusion Builder gyorsítótárát</a>. (új ablakban nyílik meg)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
hu: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Opcionálisan tekintse át a bővítményt</a>. (új ablakban nyílik meg)

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />
hu: » Az engedélyek alapértelmezettre vannak állítva. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Miért?</a> (új ablakban nyílik meg)<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
hu: » Az engedélyek alapértelmezettre vannak állítva. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Miért?</a> (új ablakban nyílik meg)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Jelentkezzen be újra az Oxygen Builder rövid kódokba</a>. (új ablakban nyílik meg<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Opcionálisan tekintse át a bővítményt</a>. (új ablakban nyílik meg)

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
hu: » Az engedélyek alapértelmezettre vannak állítva. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Miért?</a> (új ablakban nyílik meg)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Opcionálisan tekintse át a bővítményt</a>. (új ablakban nyílik meg)
